Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

a se da kombinezon kaj porihtat :? ?Mi je mal ozek v pasu,pa če se to da razširit :blink: ??Garancije pod to vrjetno ne morm uveljavit!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me kaj menite o temle kombinezonu, le 300 EUR. Ali je cel iz ledra?

IPB Slika

Ce ima kdo taksnega naj mal pove ali je ok ali ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me kaj menite o temle kombinezonu, le 300 EUR. Ali je cel iz ledra?

Glede na to, da verjetno ne bo le za eno leto, napraskaj še kakih 150 EUR zraven in si kupi kakšno priznano znamko. Ne zaradi imena, ampak zaradi zanesljivosti, udobja in še kaj...

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... sam 800 EUR pa tuid ne dam... edini k je se je tale... sam mi je vseeno drag... 500 EUR

IPB Slika

Ampak zelo navijam za PROBIKERjevega. 300 EUR ni veliko.

A pozna kdo, koga k prodaja rabljene za pameten denar?

Kaj pa tole... narejeno v nemciji... 280 EUR

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... sam 800 EUR pa tuid ne dam... edini k je se je tale... sam mi je vseeno drag... 500 EUR

A pozna kdo, koga k prodaja rabljene za pameten denar?

800 EUR? Jaz sem mislil 300+150...torej okoli 450...

Alpinestars za 500 proti Probiker za 300? Razen, če te res ovija z denarjem (eno je "ne bi dal", drugo pa "nimam") sploh ni kaj razmišljati.

Rabljeno pa...lahko dobiš fino stvar, mene tukaj higieničnost najbolj odvrača in pa, da je lahko uležan po neki drugi postavi...

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočemo ti povedat da je 300€ mogoče premalo za tvojo glavo(roke, noge, jajca, hrrbet, rit...) in da se ti splača dat še par 100€ več pa kupiš recimo Spyke, Berik-neki bolj znanga.

sicr si sam ne lastim nekega hudega kombinezona, hlače so prav od Probiker, pa ne morm rečt da so glih najbl udobne, ampak bom potrpel... Mogoče konc sezone kej ko bojo znižani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi enih par dorih slo e-trgovin z kombinezoni okoli 500 EUR? Spyke...

Hm, a ne bi šel za 5 min na telefon, poklical nekaj slo trgovin (recimo Vomberger, Inde Vransko, TC Motoshop-Berik, TSC LABA - Alpinestars, Autocommerce - Dainese) in začel z "dober, dan, imate kakšen kombinezon za 500 EUR?"

Samo ideja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi rabljenega, ti so poceni. Ko boš potem kupoval novega, boš točno vedel kaj hočeš, pa verjem 500€ je premal. Nisi v avtomobilu. Tu stakneš revatizem mimogrede, če je slab kombinezon, in med asfaltom in kožo je samo usnje. Ko padeš, spoznaš dejstva.

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Če kombinezona prou ne boš potreboval izrecno za stezo lahko kupiš v italiji od Mtecha za 700€ ki so znižani na 500€. Sam ga dobim za 408€ zaradi ive ki mam prijatelja hrvata pa bo vzel zase. Tako da se ne splača kupovat kaj več ker je res nepotrebno. Če padeš pri mali hitrosti ti pomaga tale kombinezon kot tisti, če pa padeš pri visoki hitrosti ti pa nič ne pomaga. To je dejstvo. Čeprou 700€ niti ni tako malo. Gre se pa za MTECH kombinezon, kvaliteta 1AA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da kombinezon kaj porihtat :? ?Mi je mal ozek v pasu,pa če se to da razširit :blink: ??Garancije pod to vrjetno ne morm uveljavit!?!

:hmm: :hmm: a nisi ravno novega kupu :hmm:

vse se da razširt,sam če se hoče :lol1:

;)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: a nisi ravno novega kupu :hmm:

vse se da razširt,sam če se hoče :lol1:

;)

Verjetno je pozabu, da če ga dvakrat obleče, se še uležat ni imel časa (kombinezon namreč)...ali se je pa fant malce poredil .)

Dan!

Če kombinezona prou ne boš potreboval izrecno za stezo lahko kupiš v italiji od Mtecha za 700€ ki so znižani na 500€. Sam ga dobim za 408€ zaradi ive ki mam prijatelja hrvata pa bo vzel zase. Tako da se ne splača kupovat kaj več ker je res nepotrebno. Če padeš pri mali hitrosti ti pomaga tale kombinezon kot tisti, če pa padeš pri visoki hitrosti ti pa nič ne pomaga. To je dejstvo. Čeprou 700€ niti ni tako malo. Gre se pa za MTECH kombinezon, kvaliteta 1AA

:hmm:

A ni tole malce protislovno (je pa res, da sem spil že par borovničk danes)?

Mtech je, kot praviš 1AA. Torej boljšega ni. Prej pa praviš: "Tako da se ne splača kupovat kaj več ker je res nepotrebno". Torej Mtech ni 1AA (najboljši)? Ker pač svetuješ ne kupiti karkoli boljšega/dražjega?

In še: "Če padeš pri mali hitrosti ti pomaga tale kombinezon kot tisti, če pa padeš pri visoki hitrosti ti pa nič ne pomaga". Hitrosti niso samo 30 ali 250 (gas=0 ali gas=100%) . So še vse vmes. In tukaj pride do razlik. Enega lahko strga pri 120, boljšega pa tudi pri 200 km/h ne (govorimo na pamet, ne se obešat na številke).

Jaz sem še vedno mnenja: kolikor denarja lahko daš, za toliko kupi - v resnici se zaščititi 100% itak ne da, poskušaš se pa približati temu - kolikor pač gre...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me kaj menite o temle kombinezonu, le 300 EUR. Ali je cel iz ledra?

Ce ima kdo taksnega naj mal pove ali je ok ali ni?

Vse je iz usnja, ja.. Sem ga enkrat meril v Louisu. Za 300eur je ok, oziroma je zagotovo vreden tega denarja.

Če pa lahko napraskaš še kak eur več pa raje nabavi kak znižan model od katere izmed bolj znanih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš tukaj na forumu nas je veliko povprečnih motostov ki motor potrebujemo kot prevozno sredstvo in ne dosajo ekstremne hitrosti. Zato tudi kupujemo kombinezone srednje cene kateri so za nas super. Mislim da kombinezon katerega sem videl je cisto zadosti za nase turce tako da kar daš več samo zapravljaš ker višje cene od 700€ je pa za na pisto. Ker namreč na cesti bo ti pomagal pri nizki hitrosti saj te ne olupi če gre pa za višjo hitrost pa te bo ulupu en količek zastopiš?

Na pisti pa tako ali tako največ padcek se zgodi da "drsijo" po stezi in tam potrebujejo kvalitetni kombinezon. To sem hotel povdarit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš tukaj na forumu nas je veliko povprečnih motostov ki motor potrebujemo kot prevozno sredstvo in ne dosajo ekstremne hitrosti.

Ok. Jaz si ne bi drznil ugibati kakšen motor, namen z njim in vozniško znanje ima kdorkoli tukaj gor. Moje osebno mnenje je, da jih večina nima motor za prevozno sredstvo, temveč za užitke (kakršnekoli). Vendar zaradi tega ne morem prav nič posploševati.

Zato tudi kupujemo kombinezone srednje cene kateri so za nas super. Mislim da kombinezon katerega sem videl je cisto zadosti za nase turce tako da kar daš več samo zapravljaš ker višje cene od 700€ je pa za na pisto.

Dobro, če si prepričan, kakšni motoristi so na forumu, kakšne motorje in zakaj jih imajo, morda res lahko govoriš kar v imenu omenjene večine. Čeprav - članov tega foruma je menda že preko 10.000...

Kar na splošno reči, da je >700€ vse za na pisto, je tudi precej smelo. Dainese se tam nekje začne. To pomeni, da delajo samo za na pisto kombinezone? Jaz jih vidim na cesti malo morje...

Ker namreč na cesti bo ti pomagal pri nizki hitrosti saj te ne olupi če gre pa za višjo hitrost pa te bo ulupu en količek zastopiš?

Zastopim. Bom še jaz malo posplošil: vsi, ki se vozijo nad 150 km/h po cesti, naj se vozijo v kavbojkah. Ker je škoda denarja za kombinezon - itak bo vsakega količek olupil (in tukaj - tokrat brez sarkazma - bo kombinezon res težko kaj pomagal). Kot da druge možnosti nesreče, razen, da se zadegaš v količek - ni.

Morda gledam pa na vse preveč široko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: a nisi ravno novega kupu :hmm:

vse se da razširt,sam če se hoče :lol1:

;)

Verjetno je pozabu, da če ga dvakrat obleče, se še uležat ni imel časa (kombinezon namreč)...ali se je pa fant malce poredil .)

:hmm:

.......

lp

Ko mam gor samo gleče se gumba včasih odpneta.ko sta oba dela gor je OK!

In nisem se nič poredil!! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro no, ni vam ravno treba pluvat po Probikerjevih kombinezonih. Predvsem takole na daleč. :P

Če že meriti kakovost po denarju (hmmm?), je lahko račun tudi takle.

Tale na sliki stane recimo ob moških številkah cca 430 Evrov, kar znese cca. 103.000,00 SIT. Potem morate dokupit še drsnike in smo na, vsaj 450 evrov.

Za toliko denarja se je dobil tudi Firstov (pa ne da bi blo to neke firma .) ) , ali pa kombinezon katere druge znamke, ki je malo bolj uveljavljena. Se pravi, za malo boljšo stvar se tudi pri Probikerju plača tistih dodatnih 150 EU dinarjev. Ne?

In še zelo dobra stran teh kombinezonov je, da lahko izbereš različne št. zgornjega in spodnjega dela, kar pri velikih trgovcih oz. drugih znamkah ni vedno mogoče. :? Tako ni problema dobit hlač 50 in zgornjega dela recimo 54.

In kar je najpomembnejše - kupci tegale kombinezona so, kot mi je znano, zadovoljni. .)

[attachmentid=92764]

post-6668-1172771243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sem se že s parimi lastniki tega kombinezona menu, pa so ga vsi pohvalil.

Tudi moj kolega ga ima, pa je zelo zadovoljen :)

A s tem PROBIKER za 300 EUR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klobasanje... :BUA:

poceni rabljen in hudičevo dober kombinezon boš dobil TUKAJ

za 500 boš dobil spyke titanium, alpinestars GPU (ki bi glede na tip tvojega motorja pomoje najbolj ustrezal, posebaj v kakšni črni barvi :naughty: )....itd.... sicer pa je tole pomoje najcenejša oprema v sloveniji... :grim damjana osebno poznam in sem prepričan, da ti bo on najboljše pomagal... :OK:

pri njem sem že kupil 3 kombinizone.

kaj sem jaz kriv če se mi pir lamp nabira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s tem PROBIKER za 300 EUR?

Da.. Vendar mislim, da je potrebno dokupit še drsnike posebej, kot je bilo že omenjeno.. In vprašanje če pride kombinezon tudi v večji št. samo 300 eur, ker pri Louisu se lahko razlikujejo cene glede na velikost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da.. Vendar mislim, da je potrebno dokupit še drsnike posebej, kot je bilo že omenjeno.. In vprašanje če pride kombinezon tudi v večji št. samo 300 eur, ker pri Louisu se lahko razlikujejo cene glede na velikost.

Jaz rabim 49 ali 50... :)

Ja sj... ce kupim do 500 EUR... potem bom kupil kar v SLO, ker se da zment za kake popuste. Ta tedn poklicem, ce bo kdo mel kaj rablenega... ce ne pa po novega.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!