Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

:rolleyes: ja saj to te zanima, ane :unsure:

ti se pa javiš kot prostovolec al kako?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti ziher da maš svojo sliko u profilu? tam mi ne deluješ lih blont ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti ziher da maš svojo sliko u profilu? tam mi ne deluješ lih blont ... :P

nisem blond...skodrana sem...kar je prbližno isto...dolgi kabli,dlje traja... :lol1:

no pa nič...bom počakala,da se kdo javi s takim kombinezonom... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premajhna slika je, se ne vidi dobro, hehe

sicer pa, a se misliš vozit, ali misliš padat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premajhna slika je, se ne vidi dobro, hehe

sicer pa, a se misliš vozit, ali misliš padat :P

na sliki sem speglana , tako da ne išči lupe...

sicer pa ...dobro si me...grem se pelat.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve s cem bi blo najbols spucat kombinezon(poln mušic in ostalih zivalc) baje se prov neko cistilo kupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič ko prideš z fure vzami krtačo ki je za čiščenje čevljev (seveda ne tisto z katero čistiš čevlje ampak novo), ter lepo pokrtači kombi , itaq se nalimajo samo v predellu ramen prsi ter kolen.

Če je pa kakšna hujša mesarija gor pa po krtačenju vlažna krpa odstrani vse madeže. :grim :grim

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve s cem bi blo najbols spucat kombinezon(poln mušic in ostalih zivalc) baje se prov neko cistilo kupi

Zakaj bi ga sploh pucov?? Ko se posuši itak samo ščasoma stran pade :) Če ne prej, ko se parkrat na dežju razmoči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ga sploh pucov?? Ko se posuši itak samo ščasoma stran pade :) Če ne prej, ko se parkrat na dežju razmoči...

ma ja sej drzi sam ta kombinezon je tko neki cajta stal pa je malo osran pol pa se te musice tm gor razpacane pa je potrebn mal nege drgac pa tole z krtaco pa vodo kr dobr deluje :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kemična čistilnica tekstilekspres ti nadri full dobr men so lepo postima spuca inpregnela tako k je treba seweda izven sezone sm dav to narest tako da mam zdej čistga

tekstilekspres

To je vsekakor dobrodošlo nardit, samo ga je pa treba včasih tud med sezono spucat, to je verjetno frica bolj zanimalo :yes: , ker zdaj v spomladanskem času je ta nesnaga ki leta po zraku res nadležna in ko se po kaki malo daljši furi pogledam v ogledalo dobim občutek da sem se šel texaški pokol z motorko. :P :P :P zato ta sistem čiščenja redno prakticiram. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v garaži šprico z mešanico vode in malo tekočega mila. Tako vsake toliko časa našpricam prednjo masko in kombinezon, počakam par minutk in preprosto obrišem svinjarijo. Če to počnem, je motor dosti manj potreben pranja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v garaži šprico z mešanico vode in malo tekočega mila. Tako vsake toliko časa našpricam prednjo masko in kombinezon, počakam par minutk in preprosto obrišem svinjarijo. Če to počnem, je motor dosti manj potreben pranja...

am...a ni tekoče milo preagresivno za masko? ti ne bo nič barva zbledela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...a ni tekoče milo preagresivno za masko? ti ne bo nič barva zbledela?

...milo preagresivno? Prvič slišim kaj takega - če je dobro za obraz, ne more škodit plastiki... To počnem že par let in barva je videt čisto ok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am...a ni tekoče milo preagresivno za masko? ti ne bo nič barva zbledela?

NI ne, jaz za masko uporabljam šprico, ki odstranjuje insekte, oljne, bitumenske in katranske madeže iz plastike. Je namenjeno izrecno za čiščenje plastike in pločevine mask pri avtomobilih. Drugače pa lepo spusaš tudi z navadno bombažno cunjo tako, da jo položiš čez masko, le to namočiš z vodo, in pustiš da se svinjarije razmoči. Nato enostavno pobrišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve s cem bi blo najbols spucat kombinezon(poln mušic in ostalih zivalc) baje se prov neko cistilo kupi

čau

ja sicer pa obstaja prou en premaz za obleko od arexons mislim da je, in je ful u redu, spuca pa še impregnacijo nardi. kar v kaki avtotrgovini povpraši če ga majo....da boš lep pol in ne ves usran...he :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čau

ja sicer pa obstaja prou en premaz za obleko od arexons mislim da je, in je ful u redu, spuca pa še impregnacijo nardi. kar v kaki avtotrgovini povpraši če ga majo....da boš lep pol in ne ves usran...he :P

Ali si morda mislila tole http://nitro.si/html/arexons.html :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 strani je kar veliko za prebrat pa me zanima, če ima kdo sledeči KLIK

enodelni kombinezon in kako se obnese :hmm:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim obstaja tema z opravljeno anketo ter podanimi bolj ali manj strokovnimi mnenji o eno ali dvo delnih kombinezonih, tako da boš tam sigurno kaj uporabnega našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si morda mislila tole http://nitro.si/html/arexons.html :hmm:

Ja to je mislila. Je ful super. Dobro očisti in naredi inpregnacijo...

Dobavitelj je AVTOSTIL d.o.o Rakek.

Jaz imam tudi za motor čistilo in za ketno mazat....zaenkrat :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil bborutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počasi se spet spravlam k nakupovanju opreme pol bo pa priso na vrsto še motor :) Zdaj pa gledam malo kombinezone in ker sem mel prej corduro nimam glede usnja kaj dosti pojma. Mi je pa v oci pado tale:

http://www.tc-motoshop.si/si/page/detail/g...n_kombinezon/-/

Ampak cena je nekam hudo nizka napram vsem drugim in se sprasujem kaj bi znalo bit z njim narobe ze brez da se zgodi tisti slucaj...ga ma kdo, kakrsnekoli izkusnje s podobnim cenovnim rangom? Je že res da je hudo znizan ampak verjetno s kakim razlogom al pa se motim?

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da ga imajo v štacuni že nekaj časa,sam ga zarad cene niso mogli prodat :? :?

Bodi pazljiv,ko sem jaz gledal Arlena en model ni imel notranje mrežice,cena pa tudi proti 200 starih jurjev :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počasi se spet spravlam k nakupovanju opreme pol bo pa priso na vrsto še motor :) Zdaj pa gledam malo kombinezone in ker sem mel prej corduro nimam glede usnja kaj dosti pojma. Mi je pa v oci pado tale:

http://www.tc-motoshop.si/si/page/detail/g...n_kombinezon/-/

Ampak cena je nekam hudo nizka napram vsem drugim in se sprasujem kaj bi znalo bit z njim narobe ze brez da se zgodi tisti slucaj...ga ma kdo, kakrsnekoli izkusnje s podobnim cenovnim rangom? Je že res da je hudo znizan ampak verjetno s kakim razlogom al pa se motim?

Pojdi pogledat, pa se sam prepričaj kaj je na stvari.. Mogoče se ga hočejo enostavno rešit. Drugače Arlen Ness niso slabi kobinezoni, ravno nasprotno :) Pomoje je to zelo dober nakup, če ti bo le prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!