Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Hm...ker bom počasi nabavo motor(in tudi kombinezon) me zanima kero številko mam. Torej, visok sem 180 mam pa 70kg.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi kakšen M-techov model bi znal biti perforiran. Moj je :naughty:

Mogoče pa ti pride prav NOVI DAINESE LAGUNA SECA - dvodelen, ki ima vgrajeno membrano,ki se prilagaja tvoji telesni temperaturi. Torej, ko je hladno se zapira in obratno. Modele sem že videl v prodajalni MB. Cena ni pretirana 849 EUR.

Popravljeno . Popravil TOMOMAJSTER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...ker bom počasi nabavo motor(in tudi kombinezon) me zanima kero številko mam. Torej, visok sem 180 mam pa 70kg.

izhodiščna naj ti bo 52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skrčit ga pa enostavno parkrat zmočiš in osušiš (ne da bi ga oblekel). Usnje zleze na svojo prvotno mero oz. mogoče malo podmero.

Če bi pa rad eksperimentiral pa lahko narediš žakelj, daš kombinezon notr pa priklopš na vakuum :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...ker bom počasi nabavo motor(in tudi kombinezon) me zanima kero številko mam. Torej, visok sem 180 mam pa 70kg.

Če sam ne veš kakšno imaš konfekcijsko :headbang:

Je tako težko pogledat kaj ti piše na hlačah :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ti pride prav NOVI DAINESE LAGUNA SECA - dvodelen, ki ima vgrajeno membrano,ki se prilagaja tvoji telesni temperaturi. Torej, ko je hladno se zapira in obratno. Modele sem že videl v prodajalni MB. Cena ni pretirana 849 EUR.

Sem si ga ogledal v LJ. in mi je zelo všeč. Si pa pozabil omeniti da je membrana samo na hrbtnem delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sam ne veš kakšno imaš konfekcijsko :headbang:

Je tako težko pogledat kaj ti piše na hlačah :blink:

men piše na hlačah 30/32... ali pa kar M...

itak ima vsaka firma skor drugačne številke za velikost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men piše na hlačah 30/32... ali pa kar M...

itak ima vsaka firma skor drugačne številke za velikost....

In ti še ni jasno kaj je tisti 30/32 :whistle:

Mene pa zanima katero številko štumfov JAZ nosim :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ga ogledal v LJ. in mi je zelo všeč. Si pa pozabil omeniti da je membrana samo na hrbtnem delu

V italiji je 740Eurov.

Girox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, povejte ker kombenizon priporočate za cca. 500€, lahk kdo rabljenega ponudi če ma ker....aja velik sem 181 pa mam 82 kg..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, povejte ker kombenizon priporočate za cca. 500€, lahk kdo rabljenega ponudi če ma ker....aja velik sem 181 pa mam 82 kg..

Dej še malce zraven, pa si kupi novega. Lepega, čistega, "neudelanega", nenamočenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, povejte ker kombenizon priporočate za cca. 500€, lahk kdo rabljenega ponudi če ma ker....aja velik sem 181 pa mam 82 kg..

Za teke denarce se že nov, po naročilu dobi. Več na PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je tema o kombinezonih, vendar bom vseeno vprašal kar tu.

Nameravam kupit opremo, konkretno jakno, hlače in rokavice. Zanima me, kaj mi priporočate? Vozim večinoma po cestah, vendar bi rad, da obleka zdrži tudi blato, pesek, vodo in podobne packarije, saj se mi od časa do časa zljubi malo znoret po hosti. Naj bolj gledam za kros opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je tema o kombinezonih, vendar bom vseeno vprašal kar tu.

Nameravam kupit opremo, konkretno jakno, hlače in rokavice. Zanima me, kaj mi priporočate? Vozim večinoma po cestah, vendar bi rad, da obleka zdrži tudi blato, pesek, vodo in podobne packarije, saj se mi od časa do časa zljubi malo znoret po hosti. Naj bolj gledam za kros opremo?

Morda kakšno enduro opremo z ločenimi ščitniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 ali 52 odvisno od širine lahko tudi 54.

Jaz mam 184cm in 75kg pa imam 50 številko.Vrjetn je tud mal odvisno od firme do firme :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej še malce zraven, pa si kupi novega. Lepega, čistega, "neudelanega", nenamočenega...

Zakaj pa ne rabljenega? Veliko ljudi kupi nekaj in po 2x nošenju ugotovi, da to ni to in ga prodajajo. Če najdeš malo nošenega se verjetno kar splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 184cm in 75kg pa imam 50 številko.Vrjetn je tud mal odvisno od firme do firme :hmm:

Zelo odvisno. Že kroji so hudo različni. Alpinestars mi nikakor ne ustreza, kljub temu, da so mi nekateri modeli zelo všeč. Med tem pa mi je Berik kot ulit. Pri številkah samih pa so tako ali tako lahko razlike še večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga mažem s tem: KLIK .....to so mi tudi priporočili v LABI, rekli so namreč da čim manj namenskih izdelkov, mažeš pa lahko vse...od rokavic, škornjev, kombinezona, skratka vse usnjeno

na koliko časa pa ne bi znal povedat, pač ko imam čas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ne mažem. Enkrat do dvakrat letno ga nesem strokovnjakom na čiščenje, kjer ga tudi nato namažejo. Sem pa slišal nasvet, da ko gre za usnje je dobro tisto, kar je dobro za človeško kožo in kot primer dobil navedeno recimo Nivea kremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kakšno enduro opremo z ločenimi ščitniki?

A imaš mogoče kakšne konkretne nasvete? Katere znamke, kje kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!