Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ja v Labi so zlo fajn :worship:

Jap prodajalci v LABI so poglajve zase!!!

Ma mogoče kdo izkušnje z Rev'it jaknam k jih majo v TC motoshopu? BOjda a je to neka nizozemska firma in da so to kvalitetni kombinezoni. Z punco iščeva kombinezon za njo in ji je ta Rev'itov kr lepo sedel.

Popravljeno . Popravil Poljachina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes spet v Labi, kupo rokavice GP PRO in si naročo dvodelni kombinezon GP PLUS št. 58. Je pa zadeva taka - GP PLUS modela ni blo v tej številki zato sem še enkrat probal SG-1...sam kombinezon mi super stoji, zlo oprijet ampak hodit se da, počutje v sedečem položaju na motoju super ampak pod njega niti v sanjah ne spravim želve, mi pol manjka od oke 5-6cm da bi si lahko zapel zadrgo na jakni. Tak mi ostane edina opcija vložek za v jakno plus obični ledvični pas....al pa da shujšam ja :rolleyes: Najprej sem probal z Bionic back protector XXL (50cm) in mi je bil premali v zgornjem delu, no tolko da vete tisti ki ste nad nekje 185-187 vam ta hrbteničnik verjetno ne bo ravno najbolj sedo, kasneje pa še z lanskim modelom ki je daljši in odlično sede ampak je še malenkost debelejši in tud ni šanse. In sklepam da se jakna tud ne more nikol za tolko razširit da bi nadoknado tolko cm, ali pač? Zanima me še ali ste si vi lahko sami spravli jakno s sebe ko ste jo kupovali in vam je bla totalno oprijeta al ne? Jaz si je namreč niti slucajno ne morem ampak prodajalec mi je zagotovil da se to scasoma navadis in da se vse skup se tolko raztegne da pol gre. Drugače pa Laba in odnos do strank čista 10ka :worship:

Vložek je prav praktična stvar. Stoji na mestu in je prav taka zaščita kot želva pa še tistih sitnih naramnic ni. Oblečeš jakno in je zaščita že nameščena...Minus je pa to, da moraš poskrbeti za ledvice, razen če imaš neperforiran kombinezon, vsaj v bližini ledvic...

O raztegovanju, po moje moraš kombinezon vsaj zapeti (morda malce "na horuk"), potem se bo ulegel. Če ga niti ne zapneš, je premajhen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti vložek, po moje, lih nima ne vem kakšne funkcije, posebaj če je iz pene.

Ne, penasti je že tako not. Vzameš ven in daš not drugo "plato". Pri astarju je to RC-1 protektor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes spet v Labi, kupo rokavice GP PRO in si naročo dvodelni kombinezon GP PLUS št. 58. Je pa zadeva taka - GP PLUS modela ni blo v tej številki zato sem še enkrat probal SG-1...sam kombinezon mi super stoji, zlo oprijet ampak hodit se da, počutje v sedečem položaju na motoju super ampak pod njega niti v sanjah ne spravim želve, mi pol manjka od oke 5-6cm da bi si lahko zapel zadrgo na jakni. Tak mi ostane edina opcija vložek za v jakno plus obični ledvični pas....al pa da shujšam ja :rolleyes: Najprej sem probal z Bionic back protector XXL (50cm) in mi je bil premali v zgornjem delu, no tolko da vete tisti ki ste nad nekje 185-187 vam ta hrbteničnik verjetno ne bo ravno najbolj sedo, kasneje pa še z lanskim modelom ki je daljši in odlično sede ampak je še malenkost debelejši in tud ni šanse. In sklepam da se jakna tud ne more nikol za tolko razširit da bi nadoknado tolko cm, ali pač? Zanima me še ali ste si vi lahko sami spravli jakno s sebe ko ste jo kupovali in vam je bla totalno oprijeta al ne? Jaz si je namreč niti slucajno ne morem ampak prodajalec mi je zagotovil da se to scasoma navadis in da se vse skup se tolko raztegne da pol gre. Drugače pa Laba in odnos do strank čista 10ka :worship:

Imam GP Plus res, da 50 številko, hehe :) Tudi jaz nisem mogel prvič jakne sam dol dobit in tako je bilo ene 2 - 3 dni, sedaj se je že use uleglo in ni problem tudi, ko je malo prešvicana.Pod jakno nosim Bionic back protector, ko odstraniš tisto peno v jakni se super nosi :worship: Na začetku bo tudi problem pri zadrgi, ki povezuje hlače in jakno ampak se bo tudi sčasom ulafala (po nasvetu danixxa sem jo namazal z milnico in je delovalo).Kot ti je prodajalec rekel, vse se bo uleglo in uteklo .)

Kar se pa tiče Labe in njenega odnosa tudi sam dam 10ko, ker je res na vrhuncu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tako hvalite Labo, da bom res moral enkrat it tja malo pogledat kako pa kaj :)

Drugace pa kombinezon se res uleze po telesu in zmehca. Na zacetku zna bit vse skupaj malo neudobno, ampak ko parkrat obleces je ze kot ulit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mogoče bom mal :topic: ...samo še vseen....

a kdo ve, kje lepe imajo ženske usnjene jakne??? :trance_33_sleep:...k jz sm ful zbirčna in mi recimo v tc-ju ni blo nč všeč.... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mogoče bom mal :topic: ...samo še vseen....

a kdo ve, kje lepe imajo ženske usnjene jakne??? :trance_33_sleep:...k jz sm ful zbirčna in mi recimo v tc-ju ni blo nč všeč.... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Mogoče pogledaš pri TSC Laba v Litiji;Alpinestars ima tudi žensko kolekcijo oblačil. Moja boljša polovica je bila navdušena nad marsikatero zadevo.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pogledaš pri TSC Laba v Litiji;Alpinestars ima tudi žensko kolekcijo oblačil. Moja boljša polovica je bila navdušena nad marsikatero zadevo.

tut o tem sm že razmišljala....samo nevem kolk imajo izbire...sm vidla na uradni strani alpinestars-a....mi je 1 ušeč...samo nevem če jo tam imajo....al pa bi se poskusla zmenit, če bi jo lahko naročil, ker so zakoniti zastopniki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut o tem sm že razmišljala....samo nevem kolk imajo izbire...sm vidla na uradni strani alpinestars-a....mi je 1 ušeč...samo nevem če jo tam imajo....al pa bi se poskusla zmenit, če bi jo lahko naročil, ker so zakoniti zastopniki :?

Oni so uvozniki in ti lahko naročijo zadeve (preizkušeno) če jih nimajo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni so uvozniki in ti lahko naročijo zadeve (preizkušeno) če jih nimajo na zalogi.

aha...no sej najbrž se bom obrnila na labo :grim

hvala :D

a mogoče kdo ve, katera oz. kakšna je v domžalah al preserjah ena nova motoristična trgovina???

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...mogoče bom mal :topic: ...samo še vseen....

a kdo ve, kje lepe imajo ženske usnjene jakne??? :trance_33_sleep:...k jz sm ful zbirčna in mi recimo v tc-ju ni blo nč všeč.... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Moja je zadnjič vidla ta komplet v eni reviji

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2533562

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2553662

Jaz sem pa na AC strani (ki mimogrede trenutno ne dela) videl ceno. 1000 EUR. :headbang:

Je pa res, da lepo izgleda...

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je zadnjič vidla ta komplet v eni reviji

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2533562

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2553662

Jaz sem pa na AC strani (ki mimogrede trenutno ne dela) videl ceno. 1000 EUR. :headbang:

Je pa res, da lepo izgleda...

Ja, dokler se ne peljes. Na beli kaksne musice itd. zgledajo res sexy za dol past :rolleyes: (mogoce se motim, samo dvomim:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je zadnjič vidla ta komplet v eni reviji

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2533562

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=2553662

Jaz sem pa na AC strani (ki mimogrede trenutno ne dela) videl ceno. 1000 EUR. :headbang:

Je pa res, da lepo izgleda...

Kar se tega kompleta tiče (oz samo jakne), jo je naročila moja v Zagrebu. Cena jakne je cca 580 ojrov.

V AC se nsem mogel glede tega kompleta zmeniti nič. So rekli, da je predrago da bi imeli na zalogi, da pa lahko naročijo, če pustim avans. Seveda, če številka ne bi odgovarjala, bi jo po njihovem vseeno moral vzeti, ker jo oni ne bi mogli prodati :hmm:.

Na takšen način se lahko tudi sam grem generalnega uvoznika za Dainese :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja....lepa je :grim....samo jz bi rajš to poskusla, predno kupim....oz.tkole prek neta sploh ne bi kupovala :grrr.....

kmal bom obupala nad sabo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega modela tudi v IT nimajo na zalogi, preklical vse povprek.

V ZG so nama šli toliko na roko, da so jakno naročili (ko bo na lagerju jo dobiva). Če bo ok jo vzameva, če ne pa tudi ne bo problema.

Tudi, ko sem po Italiji klicaril za določeni model Berika, ga niso imeli na zalogi. Vse po naročilu.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se v Italy in dobiš vse, nekateri ste pa res mal omejeni glede nakupovanja,

z motorjem se naredi xxx km letno, ko gre pa za nakup, pa samo okoli svojega doma

šarate :slap:

Malo si preberi - Moto trgovine v Italiji

Včasih, ko iščeš kaj specifičnega, tudi Italija/Avstrija ni vsemogočna. Včasih te pri nas prav lepo (pozitivno) presenetijo. In verjamem, da bo še boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja....lepa je :grim....samo jz bi rajš to poskusla, predno kupim....oz.tkole prek neta sploh ne bi kupovala :grrr.....

kmal bom obupala nad sabo :closedeyes:

Kje vse si pa že bila, da je čas za obup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dokler se ne peljes. Na beli kaksne musice itd. zgledajo res sexy za dol past :rolleyes: (mogoce se motim, samo dvomim:))

na črni je pa res lepo videt :headbang:

isti drek je... sm imel bel kombinezon in sm imel črno/rdeč. Meni mušica ni bla nikjer sexy. Lih tko moteča je bla na belem, kukr črnem. Z razliko, da je bel way lepši...

Dvomim, da v Udinah kjer je Dainese store ne bi imeli tega :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi pa povedal če jo je dobila v ZAGREBU hahaha. Model namreč ni bil masovno naročen s strani prodajalcev DAINESE celotne EUROPE in je bil umaknjen iz seznama ponudbe DAINESE. Torej prosim ne pametuj preveč. Resnično je pa model izredno lep.

To sem namreč izvedel od kolega, ki dela v MB DAINESE.

to sm slišu tudi js od marsikoga, na koncu pa dobil malomajn kot v sosednji trgovini :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model iz seznama ponudbe NI UMAKNJEN, je pa delan v manjši seriji. In JA, jakna je na lagerju in čakam, da pride v CRO z ostalo pošiljko.

Sem pa dobil v MB DAINESE tudi odgovor v stilu kot v LJ, je predraga, da bi jo imeli na zalogi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!