Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Ja, kaj so še vedno 500€ ? Jaz sem videl kombinezon od Mtecha 500€ pravzaprav mi bo prijatelj, državljan HR zrihtal brez ive in sicer 410€ pride točno. Super hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoči k Čarliju po M-techa.. so že znižani, ampak se jih da še zbiti!

Bil včeraj v MotoČarliju, M-techovi so zbiti "kao" iz 750 na 480 Eur .) so imeli pa ene hude rokovice mislim, da so Axo pa samo 70 Eur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj v MotoČarliju, M-techovi so zbiti "kao" iz 750 na 480 Eur .) so imeli pa ene hude rokovice mislim, da so Axo pa samo 70 Eur!

Khm.......kje pa se da najti Čarlija? :? Sem bolj nova v teh zadevah...............pravtako imam namen kupit kombinezon..... cenovno ugodnega....pa da še vedno ostane kaj od kvalitete!

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se da najti Čarlija?

Država: Italija

Mesto: Trst

Nasproti super-marketa, mislim, da se imenuje "FAMILY" (lahko sem brcnil v temo z imenom :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima s čim oz. na kakšen način naj nalimam/pobarvam/alikakodrugače dam napis na moj kombinezon??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst trenutno tudi razmišljam o nakupu ali dvodelnega kombinezona(kmalu) ali pa zaenkrat samo hlače..kje bi upal dobit..poceni in dobro?louis?al nima dobre robe?kok pa stanejo približno hlače z ščitniki.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hlače te pridejo okol 100€...če že maš jakno, se ti bol splača sam še hlače kupt, edino, če misliš zamenjat...pa po mojem je bolj praktičen dvodelni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš ga impregnirat pa je...tako kot moraš čevlje namazat, morš tud kombenizon, ker gre praktično za isto zadevo...usnje .)

js sm tud ugotovu, da moje hlače tud premočjo... :BUA: ne vem...morm nabavit nekej, kar ne premoči (sam niso usnjene)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V današnjem nalivu bi po moje še 10 cm jeklena plošča prepuščala ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj praktičnih vprašanj? Kako očistite usnjen kombinezon, kako pogosto, koliko krat ga impregnirate z lusjonom in koliko krat ga pošpricate z sprejem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz spucam kombinezon po vsaki furi. Ker se nabije nanj polhn mušic in mi nekak ne sede nasledn dan dat nase polhn mrtvega mrčesa. Spucam pa z vodo in mal žajfe... PRav tko čelado in škornje.

Kere spreje za impregnacijo in čistit pa uporabljate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere spreje za impregnacijo in čistit pa uporabljate?

Jaz trenutno IXS in navaden impregnacijski sprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš ga impregnirat pa je...tako kot moraš čevlje namazat, morš tud kombenizon, ker gre praktično za isto zadevo...usnje .)

js sm tud ugotovu, da moje hlače tud premočjo... :BUA: ne vem...morm nabavit nekej, kar ne premoči (sam niso usnjene)

Če imaš usnjen kombinezon,ga lahko namažeš z ne vem kako ultra,super,pičkohvatajučem sredstvom,pa bo še vedno v pravem nalivu spustil vodo :blink:

Za kaj več je edino dežni kombinezon ali pa če ostaneš doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej nej vam rečem? sm nabavu 2 dni nazaj nov Dainese, dvodelni. sicer lanski al predlanski model. 300 EUR. :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

A ve kdo kaj več povedati o tehle dveh???

Ave

Svetujem ti sledeče. Pojdi gor pa probaj. Pa poizkusi probat še kakšen drug kombinezon samo zaradi občutenja prileganja. Probaj vsaj 3 ali 4 različne znamke. Pa vedno zahtevaj iste velikosti. Boš videl kakšne razlike se pojavljajo. Prejšni teden sva z mojo kupovala zanjo št 38. Probala vse pri Habatu pa v TC-ju, pol sva šla pa še k Vombergerju, kjer sva potem dobila Spyka. Dobar probuj, pa najbolš kup.

LP Drago

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupla sem kombinezon AQL ...brskam okoli ma zgleda , da tu ni še noben slišal te pasme...

je slučajno kdo , ki ima izkušnje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupla sem kombinezon AQL ...brskam okoli ma zgleda , da tu ni še noben slišal te pasme...

je slučajno kdo , ki ima izkušnje ?

Predlagam ti ( resno ), da si ga oblečeš, pa da te eden poslika pa ga pripopaš tle gor, menim da bi ga prav kmalu še kdo imel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti ( resno ), da si ga oblečeš, pa da te eden poslika pa ga pripopaš tle gor, menim da bi ga prav kmalu še kdo imel ;)

:blink: resno al neresno?

sliko maš na levi...resno... :photo:

v bistvu me zanima če je kdo padu v njem :slap: ma sem smotana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: resno al neresno?

sliko maš na levi...resno... :photo:

v bistvu me zanima če je kdo padu v njem :slap: ma sem smotana...

Resno, :grrr pa ne nisi sm....., če to sprašuješ. Mogoče pa je kdo kje, ki ve kako je znjim. Glede slike, premajhna ali pa sem jaz smotan, da neznam povečat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno, :grrr pa ne nisi sm....., če to sprašuješ. Mogoče pa je kdo kje, ki ve kako je znjim. Glede slike, premajhna ali pa sem jaz smotan, da neznam povečat...

si smotan :P :D

ma ne sej...usnje je ok...barva, šivi, ščitniki ok...sam tko...me zanima , če ga ma kdo...pa kaj misli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu me zanima če je kdo padu v njem :slap: ma sem smotana...

smotana gor dol, kombinezon lahk daš na test :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smotana gor dol, kombinezon lahk daš na test :whistle: :P

na test? :blink:

a bi ga testiral med padcem :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!