Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Malo poskušaš biti nesramen, pa nič zato. V srednjih letih ne boš več za na SS, ker te bo preveč bolel hrbet. Pa tudi trebušček ti bo verjetno malo napoti. Da o rokah ne govorimo. Ti se le drži ustaljene prakse.

P.S. Kje si pa trenerko našel?

Kako veš da ga bo bolel hrbet? Pa da mu bo vamp zrastu? Pa da ga bojo roke bolele.

Vidiš, gattolina, tudi to je žaljenje.

Mene hrbet boli že par let, pa vseeno vozim SS motor, in me bolečine v križu niti malo ne motjo, pa v vratu pa rokah po kaki daljši furi. Zakaj? Ker se prepustim vožnji in ne razmišljam o bolečinah, ker mi samo koncentracijo pobere. Vsako tolko se pač ustavim, pretegnem kosti, in gas naprej. In zakaj nebi tudi KeC podobno razmišljal v srednjih letih? Nevem, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, skoraj 180 jih je odgovorilo v anketi, kar je dovolj za teorijo statistike,

je pa tu notri preveč "porepucavanja" in dvobojev.

zaklapamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: khm.,.,se opravičujem kr motim v pogovor.,.,.,a lohk neki prašam .,.,.,.,.,kje se bi dalo dobit našitke za na kombinezone ker mi nujno rabi ......,.,..,.,NUJNOOO.,.,.,.newm jst osebno rabim fluorescento oranšno usnje al pa skaj.,..,če se da kej dobt.,.,.

HVALA :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: khm.,.,se opravičujem kr motim v pogovor.,.,.,a lohk neki prašam .,.,.,.,.,kje se bi dalo dobit našitke za na kombinezone ker mi nujno rabi ......,.,..,.,NUJNOOO.,.,.,.newm jst osebno rabim fluorescento oranšno usnje al pa skaj.,..,če se da kej dobt.,.,.

HVALA :evilgrin:

Vprašaj v Inde Vransko. Oni bodo zagotovo vedeli. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: khm.,.,se opravičujem kr motim v pogovor.,.,.,a lohk neki prašam .,.,.,.,.,kje se bi dalo dobit našitke za na kombinezone ker mi nujno rabi ......,.,..,.,NUJNOOO.,.,.,.newm jst osebno rabim fluorescento oranšno usnje al pa skaj.,..,če se da kej dobt.,.,.

HVALA :evilgrin:

Obstaja več variant. Eno je omenil gattolina (Inde Vransko) lahko tudi prabš vprašat pri IMOB-u. Ali pa pri kakšnem drugem usnjarju. Načeloma se usnje tako ali tako barva (vprašanje je samo s kakšnimi postopki) in ne bi smel bitri problem najti tudi najbolj odbite barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja več variant. Eno je omenil gattolina (Inde Vransko) lahko tudi prabš vprašat pri IMOB-u. Ali pa pri kakšnem drugem usnjarju. Načeloma se usnje tako ali tako barva (vprašanje je samo s kakšnimi postopki) in ne bi smel bitri problem najti tudi najbolj odbite barve.

IMOB Borko je trd mojster. Vse, česar ni predvidel v svojem programu, ne bo naredil. Lahko mu plačaš karkoli. Preskušeno. Inde Vransko pa je druga zgodba. Oni šivajo za Spyke in je tudi kvaliteta in desegn malo drugi kot IMOB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej IMOB odpade. :blink: Vem še za enega mojstra v celju, ki se veliko ukvarja z usnjem in kolikor mi je znano mu kaj takšnega ne bi bil problem narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kaj izkušen s spoolovim kombinezonom (dvodelni)??Kako se kaj obnese?

Men se obnese super, zdele bo tretja sezona z njim, znakov obrabe še nobenih, razen mal od asfalta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi se dalo nabavit ledraste hlače in jakno(dvodelni kombinezon) na katerih piše suzuki po možnosti rumeno-črne barve?Recimo našo sm neki slik kako zgleda ampak kje se da nabavit pa nimam pojma.Vem da louis tega nima.Help me...

Suzuki_hla_e.bmp

Suzuki_jakna.bmp

Popravljeno . Popravil ČrniVran
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi se dalo nabavit ledraste hlače in jakno(dvodelni kombinezon) na katerih piše suzuki po možnosti rumeno-črne barve?Recimo našo sm neki slik kako zgleda ampak kje se da nabavit pa nimam pojma.Vem da louis tega nima.Help me...

Lahko ti povem, da poglej v katalog dodatne opreme Suzuki. Ali pa pokliči v Avto Triglav Maribor, kjer imajo razstavljen tekmovalni model Suzuki Rizla GP team. Dober nakup ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov je:

Via S. Michele 90

31030 ALTIVOLE (TV)

Iz Ljubljane do tja je približno 280km, pride se pa tako:

[attachmentid=91259]

Cene so pa fullll ugodne, škoda da nisem tega opazil prej, bi dobil Spyka še ceneje kot na Ebayu :)

post-1190-1170704078_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup novega kombinizona in sem nekje na forumu zasledil tole trgovino http://www.valerisport.com/ ........... zdaj me pa zanima a je kdo že kupoval tu ter predvsem pot oz kje v italiji je to, kako se pride do tja??

V njihovi trgovini sem že bila (nič kupila, je predrago za moj okus :K ). Drugače se njihovi oglasi nahajajo v vseh ita. moto revijah in je med drugim tudi zato trgovina zelo znana. Mislim, da če boš naročil pri njih, ne boš imel nevšečnosti.

Mogoče bi bilo bolje, če bi napisal kaj kupuješ (sploh od katere znamke) in ti bomo mogoče tukaj znali svetovati, kje se dobi stvar najceneje.

Recimo samo kot primer..v TEJ trgovini dobiš na akciji res poceni arlen ness in berik kombinezone.. Pred kratkim je tako bil v akciji precej dober kombinezon od arlen nessa za 350€ (enodelen, ščitniki, grba).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V njihovi trgovini sem že bila (nič kupila, je predrago za moj okus :K ). Drugače se njihovi oglasi nahajajo v vseh ita. moto revijah in je med drugim tudi zato trgovina zelo znana. Mislim, da če boš naročil pri njih, ne boš imel nevšečnosti.

Mogoče bi bilo bolje, če bi napisal kaj kupuješ (sploh od katere znamke) in ti bomo mogoče tukaj znali svetovati, kje se dobi stvar najceneje.

Recimo samo kot primer..v TEJ trgovini dobiš na akciji res poceni arlen ness in berik kombinezone.. Pred kratkim je tako bil v akciji precej dober kombinezon od arlen nessa za 350€ (enodelen, ščitniki, grba).

To pa je daleč! :BUA:

Reesko 280 km je blizu, ker Bolha predlaga, da se zapelješ kar skoraj 2 kratno razdaljo 508 km daleč! :grim

post-5113-1170757398_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: Obe strani ponujata tudi internetno trgovino. Sem pač mnenja, da dandanes internetni nakupi ne predstavljajo večjih težav, sploh zato, ker lahko par km od doma pomeriš isto stvar v trgovini. :wacko:

Sem pa napisala, da naj pove kaj kupuje ravno zato, da bi mu lahko svetovali za bližnje trgovine.

Neverjetno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem mi je padel v oči tale model RACE HUNTER div SPYKE cena pa je 469 eur na http://www.valerisport.com/en_index.asp. Sam ne vem kje v slo bi lahko to probal.........da ne naročim brezveze. Ter tu nič ne piše ali je kombinizon dvodelen ali enodelen .......zanimam se za dvodelnega. Drugače pa pride tudi v poštev kak model od Berika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem mi je padel v oči tale model RACE HUNTER div SPYKE cena pa je 469 eur na http://www.valerisport.com/en_index.asp. Sam ne vem kje v slo bi lahko to probal.........da ne naročim brezveze. Ter tu nič ne piše ali je kombinizon dvodelen ali enodelen .......zanimam se za dvodelnega. Drugače pa pride tudi v poštev kak model od Berika.

Ravno ta model sem prejšnji teden naročil na nemškem Ebayu, še čakam da pride.

Drugače pa, gre za dvodelca, kar ti pove besedica "div", pa tudi cena, saj je enodelc dražji. Drugače pa drži Spyke kombinezone Vomberger iz Kranja. Trenutno ima akcijo in so tudi v Slo cene zelo ugodne. Bolj vprašanje je zaloga številk in barvnih kombinacij..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: Obe strani ponujata tudi internetno trgovino. Sem pač mnenja, da dandanes internetni nakupi ne predstavljajo večjih težav, sploh zato, ker lahko par km od doma pomeriš isto stvar v trgovini. :wacko:

Sem pa napisala, da naj pove kaj kupuje ravno zato, da bi mu lahko svetovali za bližnje trgovine.

Neverjetno :closedeyes:

Sem nasprotnega mnenja. Nakup preko interneta odsvetujem. Problemi so vedno ko pride do težav z kvaliteto ali reklamacijo. LJUDJE BODITE PREVIDNI!!!

Predvsem mi je padel v oči tale model RACE HUNTER div SPYKE cena pa je 469 eur na http://www.valerisport.com/en_index.asp. Sam ne vem kje v slo bi lahko to probal.........da ne naročim brezveze. Ter tu nič ne piše ali je kombinizon dvodelen ali enodelen .......zanimam se za dvodelnega. Drugače pa pride tudi v poštev kak model od Berika.

Trenutno imaš akcijo DAINESE dvo delnih kombinezonov. Cena je 599 EUR model 2007. Mislim, da se ti to splača. Kvaliteta zagotovljena. Probaj na APRILIA MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasprotnega mnenja. Nakup preko interneta odsvetujem. Problemi so vedno ko pride do težav z kvaliteto ali reklamacijo. LJUDJE BODITE PREVIDNI!!!

Res je da se zna včasih kaj zakomplicirat pri morebitni reklamaciji.. Ampak s kvaliteto si pa malo mimo ustrelil. A je npr. Berik kombinezon iz Tc motoshopa kaj manj kvaliteten, če ga namesto osebno v trgovini

kupiš preko interneta v njihovi spletni prodajalni preko dostave na dom? Ok druga stvar je če kupuješ kar nekje na interentu eno noname zadevo in sploh ne veš kaj kupuješ.

Ampak mi se pogovarjamo o Spyke kombinezonu iz neke trgovine v Italiji, kjer je pač bolj praktično naročit preko interenta, kakor se peljat tja 400km in kupit osebno. Kvaliteta Spyke kombinezona bo enaka, brez skrbi, razen če ne bo doživel kakšnih ekstremnih okoliščin tekom prevoza iz It v Slo, kar pa je pri današnjih podjetjih, ki se ukvarajajo z dostavo že precej malo mogoče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasprotnega mnenja. Nakup preko interneta odsvetujem. Problemi so vedno ko pride do težav z kvaliteto ali reklamacijo. LJUDJE BODITE PREVIDNI!!!

Trenutno imaš akcijo DAINESE dvo delnih kombinezonov. Cena je 599 EUR model 2007. Mislim, da se ti to splača. Kvaliteta zagotovljena. Probaj na APRILIA MB.

Hehe, meni se zdi, kot da sta Tomomajster in Robček - direktor in tajnica Aprilie MB :krneki:

Dainese je res vrhunska roba in mislim, da večina to itak ve. Nakup v tujini pa res nima veze s kvaliteto. Reklamacija že, enak kombinezon je pa enak (pustimo možnost ponaredkov itd...).

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!