Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Ni buča Jaka. Moja je bila letnik 2004 in so šli kilometri na nulo, ko sem menjal akumulator. Se pač prevrti naprej ali pa se voziš tak kot je. Je dosti govora o tem na aprilia forumu.

Baje da samo letnik 2004 je bil problematičen, no vsaj moj je bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MrSmith: Superca, potem maš pa lahko vsako leto manj kilometrov :D :D

In, kako deluje zadevšna, maš še kake probleme po menjavi akuja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prisoten problem letnika 2004-06. Ni pogoj prazna baterija. Pač se zgodi. Hrošč v števcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MrSmith: Superca, potem maš pa lahko vsako leto manj kilometrov :D :D

In, kako deluje zadevšna, maš še kake probleme po menjavi akuja?

 

Problemov ni ker sem prodal (pa še to komaj). Se pa spomnem tvojih besed: ne obupat. Jebiga sem obupal :blush:

Požrlo preveč živcev, gnarja, pa preveč brutalno za prvi motor.

Zdej mam burgmana 400 :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77: S tvojim mopedom nič, s tabo pa precej. Mal si se že preveč navadil Corsarota in ostalih extra-eksplozivnih reči... No, je pa res, da sčasoma tudi mogočni Rotax izgubi svoj "DON'T-LET-ME-DIE-faktor".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidl, če je kj na tem, d se kilometri skenslajo (ne bi mela nč proti) :grrr .....moram menjat aku, ker je po 5ih letih spustil :glare: ....aja kterga bl priporočate Yuaso (je zdj not) al Varto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidl, če je kj na tem, d se kilometri skenslajo (ne bi mela nč proti) :grrr .....moram menjat aku, ker je po 5ih letih spustil :glare: ....aja kterga bl priporočate Yuaso (je zdj not) al Varto.

Po mojem je najboljši price/performance med akumulatorji EXIDE.

Misli da bo za tvoj stroj v Eurotonu stal cca. slabih 60€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsakič k slišim kako "brutalen" je ta motor se vprašam kaj je z mojim narobe...

 

Sej ni zdej spet tak hudo da se ne bi dal peljat (prav nasprotno), sam kakšen šnelkurs za začetnika na dirkališču mi je manjkal, da bi šlo bolj skozi ovinke. Drugače so pa bolj tehnične pomanjkljivosti prevagale k zameri znamki, čeprav vizuelno super motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni zdej spet tak hudo da se ne bi dal peljat (prav nasprotno), sam kakšen šnelkurs za začetnika na dirkališču mi je manjkal, da bi šlo bolj skozi ovinke. Drugače so pa bolj tehnične pomanjkljivosti prevagale k zameri znamki, čeprav vizuelno super motor.

bolš tehnične pomankljivosti kot konstrukcijske ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni zdej spet tak hudo da se ne bi dal peljat (prav nasprotno), sam kakšen šnelkurs za začetnika na dirkališču mi je manjkal, da bi šlo bolj skozi ovinke. Drugače so pa bolj tehnične pomanjkljivosti prevagale k zameri znamki, čeprav vizuelno super motor.

 

Kaj se ti je pa dogajal,če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ctek imam in je motor kadar ni v uporabi priklopljen, ampak je aku vseeno šel po gobe (no ja 5 let je menda že kar lepa doba). No  potem sem vzela kar Varto na slabih 60 eur, menda bo za par sezon.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima kaj se je tako kvarilo da je bil razloh za prodajo.

 

Po nakupu sem opazil da hladen čedalje težje vžiga, potem pa je med vožnjo ugasnil in ni hotel vžgati. Vžgal sem ga na kable, naredil par km in spet isto. Zamenjam akumulator z novim (takšen kot ga predlaga aprilia), zopet crkne. Prečekiram forume in takoj naletim na problem s statorjem. Vmes še z Jakom rineva motor čez pol Celja, ponovna menjava akumulatorja za močnejšega (tukaj gre števec na o km-o tem sem tudi bral na aprilia forumu in sem upal da se mi to ne bo naredilo.Kako naj potem prodajam motor, saj mi nobeden ne bo verjel) Zvem za dobrega mehanika iz Sevnice (Bojan), kontaktiram, uredi, napaka res stator, ampak me je že minilo in dam v prodajo. Pacienti, ki hodijo na ogled motorja KATASTROFA in seveda razlaganje zakaj so kilometri na nuli. Motorja videti nisem mogel več in ga dam pod ceno samo da se ga znebim. Končna bilanca: motor imel pol leta, 500 km prevoženih, izguba skupaj z servisi, akumulatorji, razliko med nakupom in prodajo = 2000 eur. Hvala lepa in nasvidenje.

Me pa ni minilo motoriranje, ampak sem se odločil da začnem na začetku in si kupil maxi skuter. Po enem letu pa že gledam stopničko višje in komaj čakam bolj resen motor, saj maxi je ok za po mestu, za daljša potepanja pa to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na mestu. Si pa naštel znani napaki letnika (stator in števec). Mislim da te je prejšnji lastnik malo naj.... Ok če te je minilo, ampak škoda da si ga prodal. Če si odpravil napako s statorjem si rešil vse probleme motorja. Če odmislimo reset kilometrov, ki dejansko ne vplivajo na delovanje. Drugih problemov nimajo in so res odlični motorji. Sploh ko se ga navadiš in zaideš na kakšen prelaz....

 

Kakorkoli srečno pri nadaljnih nakupih.

Popravljeno . Popravil NoGe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, športni motor je bil želja od otroštva in sem si jo izpolnil, stroški gor ali dol. Ni pa primeren motor za začetnika, no vsaj zame ni bil, je pa treba vse sprobat pa bomo pol videli kaj leži in kaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vzamem aftermarket dimnik za Mille 02.

Ne rabi biti Street-Legal in tudi glede znamke nisem preveč izbirčen.

 

Če ima kdo, na dan z besedo...  Ponudba na PM.

 

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam Tuono 2005 in bi potreboval levi ventilator hladilnika. Če ima kdo za prodat.

Moj mi je namreč ribnu.

 

Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vzamem aftermarket dimnik za Mille 02.

Ne rabi biti Street-Legal in tudi glede znamke nisem preveč izbirčen.

 

Če ima kdo, na dan z besedo...  Ponudba na PM.

 

L.p.

pri nas so od 260€ naprej novi, tale na sliki je 350.

post-4713-0-88334500-1369166285_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil OKigor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kot sem rekel, avtonet sem pogledal. Tegale Svenška kličem vsak teden če ima kaj, nič :) Torej če kdo bo kdo sesul kakšno mille, naj se javi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!