Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko poči do konca tako ostane in ni nič narobe? Se nabira vlaga v luči?

tud jst mam razpokano luč( napaka v materijalu) mi pa ne povzroča to nobenih problemov,tud na tehničnem ne komplicirajo. Je pa zlo težko dobit lepo rabljeno luč, nova je pa kr draga sam enkrat bom razkiru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Če ima kdo rele za vžig (zaganjač) za RSV od letnika 2007 naprej,....

Sem iskal če je kaj po delih ampak nič ne na avto.net ne na bolhi,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislim tapravo zadevšno, jo imajo v avto triglavu za cca 35€... zakaj bi potem rabljeno iskal?

 

va17273.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to potrebujem.

Bom šel pogledat. Sem si predstavljal da obstaja samo original. Glede na to da original novi Aprilia deli so dragi kot žafran mi je misel padla če ima kdo rabljene....

 

Hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno prošnjo imam. Tisti ki imate 98-00 aprilio, se bi dalo komu pogledat na zadnji sedež serijsko številko? Začne se pa na DIS... "vgravirana" je pa s spodnje strani. Ne najdem nikjer na netu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno prošnjo imam. Tisti ki imate 98-00 aprilio, se bi dalo komu pogledat na zadnji sedež serijsko številko? Začne se pa na DIS... "vgravirana" je pa s spodnje strani. Ne najdem nikjer na netu

Priporočam ti, da pokličeš Moto Spirit Hajdina. Sem zadnjič bil tam in ima veliko razbitih rsv-jev. Tole ima oglas od razbitega s sedežem npr.:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6314214

 

Sam ma včasih kar drage stvari. Predrage po mojem. Sem se vedno raje posluževal ebaya.

 

 Za serijsko številko pa ne morem pogledati, ker sem lani pristal na japoncu. Upam pa, da še ta mesec grem po milleta. Tokrat r verzija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo nas je "apriliašev" in se potem kitajčkom™ ne da štancat ponaredkov. Originali so pa tako dragi kot, da so iz zlata, sploh pri pooblaščencih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere feltne? :kva1:

zadnja itak paše na vse 1000 ccm V2, prednja pa na tiste s klasično nameščenimi čeljustmi..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja itak paše na vse 1000 ccm V2, prednja pa na tiste s klasično nameščenimi čeljustmi..

ma obicna feltne al te modre (mislm da so od OZ-ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ima oz. če ve kje se da dobit tiste gumjaste cevi, ki pridejo od rezervoarja olja do filtra (tm nekje), v katerih se pretaka olje iz kilerja v mašino in nazaj. upam da me kdo zastopi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dans sem slišal eno čudno,da če rsv1000r pustiš brez akumulatorja nekaj časa,da zbriše prevožene kilometre na nulo, ampak to te kilometre koliko ima motor prevoženih...A se to res zgodi pri apriliji al je to ornk buča? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem slišal eno čudno,da če rsv1000r pustiš brez akumulatorja nekaj časa,da zbriše prevožene kilometre na nulo, ampak to te kilometre koliko ima motor prevoženih...A se to res zgodi pri apriliji al je to ornk buča? :hmm:

 

Yp, to se rpi Apriliji dogaja vsako leto prvega aprila ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!