Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Ma vse gledam, pa nč :)

 

gremo na drugo temo, ma kdo katero drugo šipo namontirano?

 

http://www.ebay.com/itm/Windscreen-For-Aprilia-RSV-RSV1000-MILLE-R-2001-02-2003-/310331894921?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item484138ec89&vxp=mtr

 

bi blo tole za kaj? Orignal je odlomlena mal, pa tud iščem eno višjo, da se ni treba na cesti skoz skrivat nad 130 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

prodam aprilio rsv mille 2002 letnik z cca 25000km, drugi lastnik, nikoli na pisti, nikoli poškodovana, karambolirana....

prodajem zaradi pomanjkanja cajta

 

538593_10151142685223326_1472880642_n.jp578445_10150780889193326_111157880_n.jpg

Popravljeno . Popravil litlleracer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam aprilio rsv mille 2002 letnik z cca 25000km, drugi lastnik, nikoli na pisti, nikoli poškodovana, karambolirana....

prodajem zaradi pomanjkanja cajta

 

538593_10151142685223326_1472880642_n.jp578445_10150780889193326_111157880_n.jpg

maš PS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rsv1000 Factory mi je želja že kar nekaj časa zato sm se odloču da jo nabavim v kratkem...Malo sem v dilemi kar se tiče vožnje v dveh? Z motorista ki sem ga kupil leta 2006 sem prebral dober članek o tem motorju. Tam se nagibajo k vožnji brez sopotnika...zdej me pa zanima pa še vaše mnenje. Ne zahtevam goldwing comforta ampak normalno vožnjo kakršna je lahko na ss motorju. Kolega ki je nabavu r1 11´ je razočaran, ker se punca preprosto noče vozit, zaradi zelo visokega položaja nožnikov, ozkega ter trdega sedeža ter same precej višje lege sopotnika nad voznikom.

 

Kakšne so vaše izkušnje? Gledam torej letnike od 04 naprej, če se ne motim!

 

Hvala za vaše mlenje! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je mel mille. s punco sta se kr dost prevozila in je rekla da je od superšportnikov še najbolš. kar bi kr vrjel, glede na to da mille nima mere japonskega šestotaka. jest mam tuno in se čist fajn zadi pelje. je pa ena stvar. če boš ta zadn fedr po slovensko našponal bi znala bit vožnja neudobna za sopotnico. poleg tega se moraš kar dobro navadit na dvovaljnik, da ni preveč trkanja s čeladam.

povej še kolk je sopotnica velka. mislim da tja do 170 višine res ne bi smelo bit problema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, to sm hotu slišat :) ja seveda, tudi tisti ki mate tuono lahko povete mnenje! Kar se tiče trkanja čelad ne skrbi, sva se kar precej prevozila z supermotom. Nekako mi ne potegnejo 4cilindri. Nočem met kar ma vsak drugi. Sopotnica je 173 visoka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej. načeloma cukanje pri apriliji dokaj zmanjša pravo razmerje v zobnikih. ampak mal je treba tut računat na to, da ko gas spustiš mal bl cukne kot kaj drugega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomotoma sem spostal. lahko zbrišete

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuno kup :) po moznosti mojo :)

 

No zadaj se res lepo pelje...

Je nekaj od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam pokrov za zadnji sedez rdeče barve 30 eur in original izpuh s krivinami 30 eur l. 2000-2002     031 239707

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ja to je tudi mene zanimalo po čem to vidiš. Meni se celotna shema motorja ne zdi originalna kar je lastnik tudi napisal. Ne vem kaj si mislil z original vzmetmi. Sej ima ja orignal Ohlinse gor?

Ročke so pa grde - to je pa dejstvo :)

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Za par dodatnih € kupi mojo V4  :D Pa še blizu maš za pogledat hahha

 :D nevem če bi to blo glih par dinarčkov več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!