Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Mogoče, najprej se bom na servisu pozanimal.

 

Slaba lastnost TDM-ke je, če pade po tleh je precej motorja poškodovanega...ročica sklopke, stranska plastika, izpuh,hladilnik, ker sem montiral dodatne luču, utež na krmilu, nosilec stranskih kovčkov...upam, da ni še kaj.

Dobra lastnost je ta, da motor lahko sam brez težav dvignem.

 

Nobene stranske zaščite nima, prenežen motor, pregladke gume, premalo vzmetenja, dva izpuha sta preveč, bolje bi bil le eden...to so zame glavne pomanjkljivosti, drugače je dober motor.

Men se je dvakrat na mestu zvrnil pa poškodb razen majcen ris na špeglih ni bilo...ko pa sem padel je utrgalo tačko nog ogledalo, izpuh itak mal podrsan (presenetljivo mal), počena bočna plastika...bil brez zaščite motorja....pa še kaj ker je bil nalet...sicer pa razen premehkega a udobnega vzmetenja in kak konj premalo za bolj suvereno prehitevanje daljših vozil ali vožnjo v strme klance...je motor zelo robusten in super za vozit...allrounder pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je bla samo osovina zadnjega kolesa in matica.

 

Zdaj pa še poteši našo radovednost in povej koliko je bilo še vse ostalo.  :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Sem že nekaj časa prijavljen na forumu ampak sem ga samo bral. Postal sem lastnik yamahe TDM 900. Motor ima nekaj dodatne opreme jaz pa bi mu dodal še izpuhe da bi imel lepši zvok. Zanima me če kdo proda kakšne rabljene z možnostjo homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo na tdm-ki Mass izpuhe? Opažanja, problemi ... iz izkušenj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mataur jih ma :)

Drgac bi pa js,ce bi kupoval vzel Leovince,dobis za manj kot 500 oba,pa homologacija je. Zvok pa itak vrhunski....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn od okusa .... lani se na eni turi vozu z tipu k mel gor leo vince, ma kr neko bv prdenje zame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Mass nimajo ravno nekega zvoka...dobiš zvok na youtube, pri drugih je pa problem homologacija.

Samo zaradi izgleda se jih pa ne splača montirat.

Sem gledal Takkoni 2 v 1, dobra cena in homologacija, zvok pa brezveze: http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4386682

 

Mika me ta zaščita motorja pa me zanima, če se dobi še kje, razen preko spleta?

http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=139293493832627&ls=en&nc=1392935511-4961&rubnum=brands.yamaha.tdm900&artnum=SBL.06.119.100&id=111&gesamt_zeilen=100Tshowrub--brands.yamaha.tdm900&typid=130710756

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar okusa, meni je zvok massov zakon in menjava ni samo lepotne narave, so originalni prevec zaprti, kar je potrdil tudi Jure s sarvisa. Jaz sem vzel titan, mi jih je Igor zmontiral, homologiral in mi stare poslal po posti. Ko sem cakal na montazo, pa se pircek dobu...kaj ces vec

post-35164-0-86716100-1393413922_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem karbonske že slišu v živo in mi je res dobra štima, pa brez tistih vložkov na konec cevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,vlozke mors met notr. :P Massov se nism slisal, ampak nasploh mi niso vsec na ostalih motorjih....tele k ma Mataur se zgledajo, ceprov bi bli mogoce leps temni na crn motor....stvar okusa pac. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn od okusa .... lani se na eni turi vozu z tipu k mel gor leo vince, ma kr neko bv prdenje zame :)

Hehe, ja TDM ponavad grmi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Massa ne poznam,Leoti pa grmijo ,tok kot Din pravi.Tako da so akrapoti kot rahel vetrič.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel leote evo odprte na vtr1000f..in se z kmetom strinjam...grmijo lepo...mass na suzi 1000r l.2010 pa so nekam mimo...sm moje mnenje... :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je bla samo osovina zadnjega kolesa in matica.

No to pa drži...deli za tdm900/850 so pač dragi (kot kje drugje)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cau.....moci je dovolj, razen ce bi rad vse ostale motoriste "nascal", potem kaksen konj manjka. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel leote evo odprte na vtr1000f..in se z kmetom strinjam...grmijo lepo...mass na suzi 1000r l.2010 pa so nekam mimo...sm moje mnenje... :mellow:

pa kako vi primerjate ropot vrsnega 4 cilindrca z v2? ze zarad cilinrov 250ccm al pa 500ccm je bistvena razlika, pol pa se v2 ritem prot linijskemu 4 cilindrcu? Ze tdm 850 cist drugac ropota od 900, ker ma slednja kao v2. raufniki nimajo dost s tem kako bo ropotalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav,toda jaz sem primerjal TDM900 z KTM990 ;) in pri moji primerjavi imajo raufniki kar veliko razliko med znamkami!

 

Drugače se pa strinjam s tabo glede V2 in štiricilindrom...........Jocman če razumem njegov post pa je primerjal VTR1000F in GSXR1000 in znamko raufnikov.

 

Mogoče pa slabo razumem ;)....ne bi bilo prvič :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli BeoWulf so kr badass. :grim Bolj vsec zvok kot Mass....edin design je pa wtf?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se osebno najbolj dopadejo leovince. Mogoče kdo prodaja rabljene ali pa ve za rabljene leovince izpuhe z možnostjo homologacije. Mass zvok se mi zdi preveč podoben 4 valjnemu motorju. leovince pa daje moč zvoka dvovalnika :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!