Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Dami... si  jo ti mahal iz "Litalije" proti Škofijam tam okoli druge popoldne??. Če si...res HUUUUDDD stroj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 4. 2016 at 18:26, Tedybear pravi:

Dami... si  jo ti mahal iz "Litalije" proti Škofijam tam okoli druge popoldne??. Če si...res HUUUUDDD stroj....

Ja, bo kr držalo. Mislm, da sem jo mahal, pa stroj je tut hud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2016 at 10:03, DAMI34 pravi:

joooooooooooooooooj kok bom leeeeeeeeep :P

Hvala Killerbee :D

Kdaj boš to nalepil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se morava prvo še ujeti! Malce sem zafrknil ker sem šel v soboto Ilirska, Rijeka, Opatija, Motovun, Rovinj, Savudrija, Izola, Črni, ride, Vrhnika.... Po mi je pa za Damija zmanjkalo časa! :twak:

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, se bova že našla...ebenti 1x letos bo pa nama uspelo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 4. 2016 at 14:32, pjotr pravi:

Dami, daj še napiši kaj ti ni všeč na motorju; al je še prezgodaj?

Evo, napišem. Sedaj sem se z mopedom že dodobra spoznal, v petek grem na prvi servis, nekaj ur sem že prebil pod njim (v glavnem čiščenje, kontrola itd) nalašč sem pikolovsko iskal napake, sploh pa delal primerjavo z 30% cenejšim SXom.

Kar se tiče, agregata, ciklistike, opreme, porabe goriva, sedenja, ne morem in ne smem dati niti ene pripombe. 100% uživam.

 

 

Jim (KTMju) pa zamerim dve zadevi in sicer, kljub temu, da je moped filigransko dobro narejen, resnično detajli in izdelava so mi močno všeč, so zajebali dve stvari, ki si jih na mopedu za skoraj 20k€ ne bi smeli privoščiti:

1. napaka

lično narejen zadnji blatnik strehca (škatlasto zaprt), skozi katerega so speljane cevi in kabli, žal pa spoj na koncu zija (gre narazen, namesto, da bi se prav zaprl), kot pri kaki italijansko/kitajski plastiki. Predvidevam, da jo je potrebno samo ponovno prav skupaj zložiti, bom videl na servisu.

12524174_1055486887854196_8200036537638901612_n.jpg

 

2. napaka

stranska plastika, ki objema kljun, srebrna, se v nji vidi kako je ulita, delno udolblena (na fotki se vidi kot dve črte), kjer je notranji nosilec. Zadeva bi bila lahko pravilno štancana, ali kitana in nato pobarvana.

13174183_1055486907854194_8479429697343451035_n.jpg

 

SX ni mel takih felerjev, vsaj zadnji model ne. 

 

Sam to je vse :D in s tem komot živim. In da sem te napakice našel sem moral skoraj 1000km prevoziti, pa kar nekaj ur zraven čepeti.

Še vedno pa poudarjam, izredno lepo speljana vsa elektrika, kabli, lepo se vidi, da je bil pametno zasnovan moped, mogoče jim je zgoraj opisano samo ušlo, ker je bilo potrebno spraviti en kup mopedov na EU tržišče.

Pa še par zadev, da pohvalim:

1. sopotnikov sedež, dobro odpiranje s strani (SX je mel slabše, od spodaj), stabilno pritrjeni in zelo dober sistem kufrov, voznikov sedež odstranljiv na gumb (ne rabiš imbus ključa), enostavna kontrola napetosti verige in tudi enostaven način nastavitve napetosti le te, regulacija višine vizirja je tudi simpl, da jo lahko prilagajaš med vožnjo.

in zaključek:

I love my mopetk :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... nikol ne uganete, na katerem mopedu sem tole zasledil ... :eek:

 

20160501_145721.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka 1:

malo odšponej tisto čredo vezic , ( je na mojmu testnemu isto :smoke: ), ma pa GT gume gor :ras:.

Greva probat, ker gre bolš ?

DSC04042.jpg

Popravljeno . Popravil Lipstick
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Lipstick pravi:

Napaka 1:

malo odšponej tisto čredo vezic , ( je na mojmu testnemu isto :smoke: ), ma pa GT gume gor :ras:.

Greva probat, ker gre bolš ?

DSC04042.jpg

DSC04043.jpg

DSC04044.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Rogerg pravi:

Zadi pa dami u kawasaki majici...  le cigav je res )

nism jest, ne priznam, klevete!!! Zase se brigi :P

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Napaka 1:

malo odšponej tisto čredo vezic , ( je na mojmu testnemu isto :smoke: ), ma pa GT gume gor :ras:.

Greva probat, ker gre bolš ?

DSC04042.jpg

Moj gre bolš, ma več oranžne barve :P, pa NINĐA nalepko.

Ja, tut na to sem pomislil, da so preveč sklobasane v blatnik. (vezice, zajle, kabli)

p.s. sj moj ma tut GT gume, sam napisa ni več :(

 

Zdej pa brez šale, čakam tvoje komentarje, vtise itd :D da ne bom sam jaz klobasal v tej temi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem vidal kako zlagajo te stroje skup v KTM tovarni, lahko rečem da niso šlampasto od daleč skup zmetani. Pa tudi zaposleni tam ne hitijo kaj preveč in ne zgledajo pod kakih extra stresom :D Še vedno pa je KTM - Loctite pa moment ključ sta obvezna oprema  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mate premium kitajce gor? :P Vas angelček merka... 

 

Tread_Design_04_2.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

nism jest, ne priznam, klevete!!! Zase se brigi :P

Moj gre bolš, ma več oranžne barve :P, pa NINĐA nalepko.

Ja, tut na to sem pomislil, da so preveč sklobasane v blatnik. (vezice, zajle, kabli)

p.s. sj moj ma tut GT gume, sam napisa ni več :(

 

Zdej pa brez šale, čakam tvoje komentarje, vtise itd :D da ne bom sam jaz klobasal v tej temi.

Ja pa jade, moj ma lepš dimnik, strokovnjaki MS-ja pa so rekl, da drug raufnk, da več brzine ( glede konjev se še niso odločil ) kot aranžna barva :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Lipstick pravi:

Ja pa jade, moj ma lepš dimnik, strokovnjaki MS-ja pa so rekl, da drug raufnk, da več brzine ( glede konjev se še niso odločil ) kot aranžna barva :ras:.

NINĐA nalepko si pozabil, takoj dobi +10 konjev :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Lipstick pravi:

 nalašč sem pikolovsko iskal napake,

Ceneni ( grdi ) šraufi te ne motjo, boš menjal ?

Kaj pa kakšna slikca z Akrapovim izpuhom =)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Lipstick pravi:

 nalašč sem pikolovsko iskal napake,

Ceneni ( grdi ) šraufi te ne motjo, boš menjal ?

Kateri konkretno? Menjal bom pokrovčke tekočin, bom dal oranžne, pa temen vizir tudi čakam. Potem bomo pa videli.

pred 30 minutami, HyperJack pravi:

Kaj pa kakšna slikca z Akrapovim izpuhom =)?

2016-02-24-KTM-GT-Mallorca-2046_R.jpg

9B5AE2DA-5340-4FF7-9BB9-F07483F30B61_zps

maxresdefault.jpg

0.57804800+1454334683.jpg

Sej črn je kar lep, se mi pa nekako ne sklada s silhueto mopeda, preveč pravokoten lonec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Sej črn je kar lep, se mi pa nekako ne sklada s silhueto mopeda, preveč pravokoten lonec.

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

lepo te prosim, stoječega in debeuga primerjaš z visečim in svetlečim? Vpraš tvojo, kter ji je bolj všeč :P, da ne govorim o zvoku, ki je odličen (presenečn sm res)

Moji se vedno dopade pokončn, zdej za tvojo če so ji všeč mali pa povešeni tudi prou...vsaj ma svoj gušt :D, pa ne bi zdej o velikosti, ker ga bova tak oba menjala...muhahaha

gt-vs-gs-exhaust.jpg

 

p.s. lep moped maš...sam auspuh je pa še vedno grd.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nova skropucala :P niso ne tč ne mš .....:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj bi radi za 20k imeli zlate vijake?

ceprou bi vm jih res lahk dal glede na ceno motorja:ras:

js bi ga imel tud s temi grdimi vijaki:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je tudi bil drag nov pa nimam tko grdih vijakov na zobnikih :whistle:
aja kr mam kardan ne ketne :jezik:


ne zdej pa resno, sm bil med zraven ko ga je dami peljal domou, na njem zgleda ko da je bil po njem delan in tudi lonc je u živo lep tko ko cel motor
samo kaj ko sm pol meu js isti dan prometno in ga še nisem vidu u akciji ko ga vozi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frips
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!