Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

na, sm pa mislu, da mi boš bmfla predlagal :P

Eh, za koga me pa imaš.....to nebi predlagal niti sovražniku. Bemfla jaz predlagam kvečjemu samemu sebi in to zato, ker sem do sebe bolj strog kod do drugih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2016 at 16:25, DAMI34 pravi:

en queščn:

kdaj vam pokaže " fuel range", men ga po 23 prevoženih ni hotelo napisat. Sem skoraj 100% da to ni prav.

je vse ok, 30km prevozi potem pa začne preračunavat.

 

Ob 7. 4. 2016 at 16:44, UnionJack pravi:

takoj mi ne, po lakem kilometru. najprej poštriha da je poln z mal zamika pol pa preračuna range. 

Kaka je situacija z luftom v zadnji nihajki? Se je udelalo, al boš dal kontrolirat Jamniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no, ne bit užaljen ....

Nič užaljen, bova ob kaki priliki ob kavhi lahko na dolgo in široko obirala Holcarje in njihove produkte, zarad mene lohka tudi o njihovem najjačem stroju ( KTM  GP ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, UnionJack pravi:

mah, jes teram dokler ne odpade

pa to delajo lastniki kardanarjev :P

Dej mal opiši, v kteri brzini voziš 50km/h, če sploh voziš. Kdaj daš v 6 brzino, kako te ali ne motijo vibracije...mal vtisov, če se ti ravno da.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kurac mi gre da vibrira. tm 25 po mestu med semaforji zlo tezko vozim, pri 60 u 2 ok, u 4 spet potrese....

u 6 dam po 180 k se mi zdi da bo slo manj bencina...., vozim skoz v sport?! mogoce to kej upliva, ampak ce ze mam tak moped more bit skoz pod pritiskom :) 

ni pa to dukati stres kjer morš roko otresat d ne odpade....

sicer mi je pa neglede na tresenje super. kjerkol in kokrkol hitr se loh odlocim za prehitevat.

gel zic je pa tud top. po ene 300km napetih ovinkou mi je pr drugih rt razbolevala, tle pa sploh ne vem da sedim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vsaj mau podoben mojmu (čeprav moj naj bi bil spodaj bolj polikan) ti bo v programu street manj tresel pri nizkih obratih. Jaz komot vozim v drugi na 2k obratov. Drgač pa v prvi.

Street naj bi bil samo manj odziven kot sport. Kar pomeni, da ne butne takoj, kar je ugodno v mestu, na spolzkem, na makedamu...drgač ma pa enako konjev, le bolj postopno pride do njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

no no, ne bit užaljen ....

Nič užaljen, bova ob kaki priliki ob kavhi lahko na dolgo in široko obirala Holcarje in njihove produkte, zarad mene lohka tudi o njihovem najjačem stroju ( KTM  GP ).

Zakaj pa tega nisi montiral gor? Glede na to da si dal drug dimnik? :D

669a1a70772806b0b4c2a8cb17eeff50.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele recenzije frišnih lastnikov motorinov so tako subjektivne, da že v nebo vpijejo: " VSAK KOVAČ SVOJGA KONJA HVALI ! ".

Samo da je novopečenemu lasniku vseč. Pa naj trese, ruka, cuka kolikor hoče. Sam si je kriv. YOU ASKED FOR IT ! 

Je pa res že malo dosadno brat ene in iste (ali podobne) hvalospeve, kateri so subtilni kriki samoupravičevanja nakupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, stuhec pravi:

Kaj vse ljudje delajo, da pridejo  do KTMa

sej si ti isto :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, stuhec pravi:

Na "srečo" ne

Če bil imel to "srečo"  bi mel tut GT  :P

ne srečo, ampak srečo v nesreči :P

pred 14 urami, sayo pravi:

Kawl je bil velik lepši od te štorkle  :winkiss:

štorkla je pa bl oranžna :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DAMI34 said:

Lej, sej lahko pa tut ti kaj napišeš, kdo ti brani.

Sicer pa, a nisi opazil, da si frišni lastniki motorinov radi lažemo sami sebi, potem pa neskončno uživamo in sploh si ne moremo pomagati, ker smo tako srečni sami pri sebi? Jaz osebno si ceu lajf že lažem, pa sem pred ohohoho leti bil neskončno srečen z JAWO350 :P

Sedaj pa resno, če mi lahko dokažeš ali argumentiraš, kje lažem, GO FOR IT, v nasprotnem pa je tvoj post samo izraz nepoznavanja in tipične slovenske faušije :fyou:

Če bi tole temo od začetka prebral, bi lahko celo videl, da sem Novembra lani zapisal, da mi je GT mokre sanje, a žal ga nikol ne bom imel. Potem se je decembra zgodilo tole:

12390912_971570826245803_3208189390317271430_n.jpg

 

V agoniji bolečin in dolgočasnem ležanju v bolnišnici, mi je nekak misel na tretjega SX porajala malce straha...karma pa to...in takrat sem se odločil za GTja, kateri mi je bil od začetka jebački.

Torej, a še misliš, da si opravičujem nakup?????

 

 

DA, še vedno. 

In DA moj post je samo izraz nepoznavanja tipične slovenske faušije.

Nisem fauš tebi, ne drugim novopečenim lastnikom niti malo. Ne vidim razloga za kaj bi bil. :D

Na isti nacin si v autoonaniral nad SXom in verjetno tudi nad JAWO. Da tvojih ekspertiz gum sploh ne omenjam.

Da ne omenjam tvojega nerganja kar se tiče elektronskih pomagal na motorjih.

 Si namreč živ dokaz, da se Zarečenga Kurca Največ Popuši . Pardon KRUHA poje.

 :lol1: Edino, kar je več kot očitno in kar ves čas lapaš kot znucana lajna, da kar imaš ti v posesti, pa naj si bo to moped, gume ali kakrkoli drugega,  je najboljša izbira tako ali drugače.  

Tako kot je z motorji je tudi z gumami - 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa.

Ni nujno dober motor, če je tebi oh in sploh, ravno tako niso gume slabe, če meni niso všeč. 

 

Popravljeno . Popravil Manta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Manta pravi:

DA, še vedno. 

In DA moj post je samo izraz nepoznavanja tipične slovenske faušije.

Nisem fauš tebi, ne drugim novopečenim lastnikom niti malo. Ne vidim razloga za kaj bi bil. :D

Na isti nacin si v autoonaniral nad SXom in verjetno tudi nad JAWO. Da tvojih ekspertiz gum sploh ne omenjam.

Da ne omenjam tvojega nerganja kar se tiče elektronskih pomagal na motorjih.

 Si namreč živ dokaz, da se Zarečenga Kurca Največ Popuši . Pardon KRUHA poje.

 :lol1: Edino, kar je več kot očitno in kar ves čas lapaš kot znucana lajna, da kar imaš ti v posesti, pa naj si bo to moped, gume ali kakrkoli drugega,  je najboljša izbira tako ali drugače.  

Tako kot je z motorji je tudi z gumami - 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa.

Ni nujno dober motor, če je tebi oh in sploh, ravno tako niso gume slabe, če meni niso všeč. 

 

V vsem tvojem lapanju, ni niti enega dokaza da lažem :P

da gremo po vrsti:

1. če nisi fouš temu kar vozim, si samo fouš in občutljiv na to kar pišem

2. kaj sem lagal v temi o SXu? Če si lastim, lahko pišem vtise in iskušnje, kot jih doživljam, lahko svetujem in pomagam novopečenim lastnikom, ali pa bodočim lastnikom. Fauš? Seveda si, že s tem da označuješ moje pisanje za onaniranje na moped :ras:

3. Gume, spet te vprašam, kje sem lagal, al pa najdi mi koga da sem ga nasral? Da je zaradi mene se napačno odločil in imel probleme?

4. Elektronska pomagala, še vedno stojim za tem kar sem napisal, so fajn, so boljša varnost, hkrati pa nam kradejo znanje, saj ne znamo več zavirati brez ABSa, uporabljati zadnje zavore ker imamo CBS....itd itd

5. kaj je in kar ni tebi všeč, lahko vedno napišeš, lahko demantiraš moja pisanja s svojimi iskušnjami, lahko si pa len in potuhnjen, ter s svojimi 28 posti pokažeš samo da ti grem na živce. Si komu že kaj svetoval, pomagal, naredil uslugo, al si samo pameten ko 100sisa?

6. Od tebe pričakujem, da mi boš jasno povedal, kje sem v tej temi ali temi SX lagal, oziroma demantiral moje pisanje, kjer opisujem moped. Dokler tega ne boš napisal si samo Fouš in nič drugega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Manta pravi:

DA, še vedno. 

In DA moj post je samo izraz nepoznavanja tipične slovenske faušije.

Nisem fauš tebi, ne drugim novopečenim lastnikom niti malo. Ne vidim razloga za kaj bi bil. :D

Na isti nacin si v autoonaniral nad SXom in verjetno tudi nad JAWO. Da tvojih ekspertiz gum sploh ne omenjam.

Da ne omenjam tvojega nerganja kar se tiče elektronskih pomagal na motorjih.

 Si namreč živ dokaz, da se Zarečenga Kurca Največ Popuši . Pardon KRUHA poje.

 :lol1: Edino, kar je več kot očitno in kar ves čas lapaš kot znucana lajna, da kar imaš ti v posesti, pa naj si bo to moped, gume ali kakrkoli drugega,  je najboljša izbira tako ali drugače.  

Tako kot je z motorji je tudi z gumami - 100 ljudi, 100 čudi, 100 žena, 200 sisa.

Ni nujno dober motor, če je tebi oh in sploh, ravno tako niso gume slabe, če meni niso všeč. 

 

Zdaj, težko je reči o najmočnejšem GT motorju na trgu, ki tudi ni poceni, da ne gre za odličen ali vsaj dober motor.

Seveda ima tudi kakšne napake ali "lastnosti", ki so tipične za znamko in način dela izdelovalcev.

Enako velja tudi za SX, tip si je pač kupil dva motorja, najjaća v tem rangu, SX mislim da se v tujini naziva kot Ninja 1000 SX.

To je takšen rang motorjev, da so tudi objektivno oh in sploh.

Zakaj pa je šel na KTM, verjetno tudi malo psihe (+posilstvo prijatelja), na novo rojen in da začne znova. Ker sicer so Kawasakiji motorji pri katerih dobiš največ za postavljeno ceno.

Jaz mu nisem fouš, mu ga privoščim, a takega motorja ne bi imel, ker preprosto ne vem, zakaj bi ga imel :) 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prjatu ni mel nič pri moji odločitvi, velik pa pri nabavi :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manta v čem je problem , si ta motor o katerem je tema želiš,si ga vozil pa bi rad kaj pokomentiral ali je tvoj post povsem na osebni ravni , ker če je slednje lahko to poveš osebno,preko ZS in drugih diskretnih kanalov , ker tvoje bruhanje po človeku, ki ti ni naredil oz. napisal pred tvojo žaljivo objavo  popolnoma ničesar in je zaenkrat poleg Lipstika edini ki lahko realno sploh kaj napiše o vožnji s tem motorjem. .......Zakaj se mu pa vse noro dobro zdi ti pa iz svojih izkušenj lahko povem .Seri,ščij in jej 2 meseca v bolniški postelji dobro zlomljen , ti povem ko se vsedeš na APN4 se ti smeje od uha do uha ......

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 5. 2016 at 19:39, DAMI34 pravi:

Zakaj pa tega nisi montiral gor? Glede na to da si dal drug dimnik? :D

669a1a70772806b0b4c2a8cb17eeff50.jpg

 

Nimam nobenega interesa ( dodajat, opremljat, ali karkoli spreminjat ), motor je last KTM-ja z vsem kar je gor ( tudi dimnik ), jaz samo po sili razmir uporabim, naredim kakšen KM ( proizvajalci nimajo najraje, da se novemu stroju z nič km " vadi mast do daske in še čez " ) in tu se moja zgodba konča, motor je tako oddelal še nekaj "ranov" na merilni mizi, okrog 15h je bil naložen v kombi ( tudi last KTM-ja ) in je verjetno ta trenutek že v Matinghofnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem zasledil na italijanskem forumu, pa niti oni ne vedo, kako so ta menu dobili. Eni pravijo, da zarad montaže "dongla", drugi, da so nove mape full akrapota, čeprav ne vem kaj bi to imelo povezave z vzmetenjem.

Če ni skrivnost, zakaj si pravzaprav imel ta moped? Ste razvijali še kaj novega, al si samo testiral?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

To sem zasledil na italijanskem forumu, pa niti oni ne vedo, kako so ta menu dobili. Eni pravijo, da zarad montaže "dongla", drugi, da so nove mape full akrapota, čeprav ne vem kaj bi to imelo povezave z vzmetenjem.

Če ni skrivnost, zakaj si pravzaprav imel ta moped? Ste razvijali še kaj novega, al si samo testiral?

Moja naloga je bila naredit nekaj malega km, ostalo me ni preveč zanimal, nekaj v zvezi z EURO 4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

npr tole, sm opazu pa nism še prašu? mogoče dami, ker js nism navodil prebrau...še.

ob polmraku in naprej mi sprednja luč, ne dolga, skoz menja pozicijo svetenja, sploh če se prpelem za rit nekomu. menja pa med uno led ogrlico in normalno H4 al kokrkol že žarnco. dejansko deluje kot da sm pusy k blenda.

where is the fuck?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Frips
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!