Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

to pa za to ker z temi motorji ni drugih težav.... :naughty:

SBK je pa čist uredu rorček :whistle:

Popravljeno . Popravil grdi racek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšen posnetek kakšen je zvok SBK na CBF 1000 in kako izgleda....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ga operem (mogoče še danes) ti ga slikam pa če bo digitalc potegnu ti naredim še posnetek :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz ene strani

post-2246-1212423050_thumb.jpg

pa iz druge strani

post-2246-1212423107_thumb.jpg

pa iz boka s strehco (od Pohajača)

post-2246-1212423122_thumb.jpg

zaščita motorja (in enkrat mi je že prišla prav tako da je izplačana)

post-2246-1212423137_thumb.jpg

posnetek pa ne rata :headbang:

Popravljeno . Popravil grdi racek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni vsi :)

Po lanskoletni katastrofi in odvzemu prednosti sem mislil, da bom zdržal eno leto brez motorja... pa nisem... in s punco sva se enoglasno odločila za cbf 1000 in tako sem jo 14.4. (sem naroču lep dan, pomoje je bil edini v aprilu letos :P) pripeljal domov.

Prej sem imel er-6f, ampak pravi punca, da se na tem mnogo bolje sedi zadej :). Naredil sem 2000 km do zdaj in sem navdušen, predvsem nad tem, da bi pomoje lahko od doma pa do morja se peljal v 6. prestav, razen seveda speljevanja pri semaforjih :)

O voznih lastnostih je bilo pa že itak vse povedano :worship:

Pa še ene par slikc (narejene z mobitelom :krneki:). Dodatna oprema: nosilec zadnjega in stranskih kovčkov, zadnji kovček z naslonjalom, zaščita motorja, pa ena sexy nalepka za na tank, čakam pa še bug-spojler in zadnjo strehco.

post-2272-1212485255_thumb.jpg

post-2272-1212485288_thumb.jpg

post-2272-1212485315_thumb.jpg

P.S.: Ima mogoče kdo nameščeno zaščito hladilnika in kje v bližini jo dobit za spodobno ceno?

P.P.S.: Hudičevo je podobna tej od grdega račka, z izjemo izpuhov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že naročil?

Da, na žalost, nisem vedel sploh, da se s tem ukvarjaš :unsure:.

Če pa ne bom prov kmal dobil, se pa zna nrdit, da boš moral spet kej delat pa za kšno gajbo pira zaslužt :)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
iz ene strani

post-2246-1212423050_thumb.jpg

pa iz druge strani

post-2246-1212423107_thumb.jpg

pa iz boka s strehco (od Pohajača)

post-2246-1212423122_thumb.jpg

zaščita motorja (in enkrat mi je že prišla prav tako da je izplačana)

post-2246-1212423137_thumb.jpg

posnetek pa ne rata :headbang:

Hvala ti za trud...

Vidim, da imaš namontirane pnevmatike MPR2 (se mi zdi :rolleyes: ), jaz pa jih tudi moram zamenjat, pa me zanima kako si kaj zadovoljen z njimi...?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gume... ?

ja pobira jih tako kot vsake...

zdej imajo prevoženih 5.000 pa so recimo nekje na polovici.

niso pa neki hude športne gume, ker se zelo pogosto čuti ABS. sploh na kakšnem gladkem asvaltu.

jest naslednič probam kere druge....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko ste pa kej kilometrov naredili že z njim :hmm: meni je števec šel preko 18000 :naughty: kakšne pripombe čez njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,. Imam en problem glede hlajenja motorja. Dvakrat se mi je že zgodilo, da mi je pri odtoku hladilne tekočine pricurljalo nekaj vode, čeprav jo imam vposodici nalito točno do polovice. Včeraj sem jo moral zopet doliti, ker mi je prišla pod spodnji nivo. pa tudi mašina se po mojem še kar greje. Ventilator pa se tudi vklapla. A ima mogoče kdo kake izkušnje s tem. Druga stvar ki me moti pa je sprednja desna zavorna čeljust. Med vožno se premika levo desno za okrog 2mmm leva pa je čisto mirna. l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest z mojo naredil 15.000 pa je bila prejšni teden stara eno leto.

z kompletom gum pa okoli 10.000

zavorne čeljusti so pa tako, da ima samo iz ene strani batke in se cela čeljust premakne da še druga ploščica zavira.

to je pa vse skupaj na sornikih in če se ti vmes kaj zatakne ali da se ti kakšna umazanija nabere se potem čeljust ne premika in zavira samo na eni strani.... (to je moja predstava o teh zavorah. če se motim me naj kdo popravi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo. pa še jaz. Od lanskega aprila imam na njej 24600 km. Z eno težavico, ko mi enkrat pozimi ni hotel vžgat

Sicer pa samo redni servis in gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO VSEM NO PA ŠE MOJIH NEKAJ BESED O HONDI CBF 1000 KAJ NAJ REČEM ZELO ZADOVOLJEN SEM Z NJO PREJ VOZIL 600 LANI PA ZAMENJAL ZA 1000 VELIKA RAZLIKA PREDVSEM NJEN MOTOR KAKO LEPO VLEČE ŽE IZ NIZKIH OBRATOV LAHKO TUDI V 6 PRESTAVI VSE NAJLEPŠE O NJEJ EVO PA ŠE ENA SLIKA ZA NA KONC ČAO ALEŠ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo. pa še jaz. Od lanskega aprila imam na njej 24600 km. Z eno težavico, ko mi enkrat pozimi ni hotel vžgat

Sicer pa samo redni servis in gume

imlakar, pozimi se motorja ne vžiga :grrr Drugač si pa kar pridn če imaš že 24K na števcu...

Sam imam 14K in do sedaj nič nevšečnosti. Redni servisi in pnevmatike na 10K in to je to...

Žal pa bo moral zaradi reševanja stanovanjskega problema motor od hiše :( Upam, da bo šel v dobre roke... Če bo šlo vse po načrtu naj bi bil v roku dveh let spet pri hiši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imlakar, pozimi se motorja ne vžiga :grrr Drugač si pa kar pridn če imaš že 24K na števcu...

Zakaj pa ne, če sem se pa hotel peljat. In sem tud se :naughty: Vsak mesec vsaj enkrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole pa izgleda krajša varianta "strehce"

čisto uredu zgleda tole samo ni toliko funkcjonalna, kot dalša verzija. Že pri tadolgi je vseeno osvinjan notranji del, če primerjam od TDM 850 originalno.

edino vzmet pa ostane "čista"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo da spet malo poročam...

Ravno sem se vrnil z dopustovanja na Šolti, seveda sva s punco šla z motorjem. Moram rečt da še nism sedel na bolj udobnem motorju. Sploh nisem bil izmučen po 550 km (edino v prste me je nekej žulilo - moram nabavt bolj touring rokavice za take mal daljše relacije :P).

Dol sva seveda šla po jadranski magistralki, ampak je bila vožnja precej BURNA. Šeenkrat morm pohvalt udobje in vodljivost motorja, ker v taki burji, k neveš a te bo nasledn sunk vrgu s ceste al ne, je pa kriza vozit. No poj mi je blo dost tistega lovljenja motorja, pa sva mal pred Zadrom kar na AC zavila pa hitro do Splita, ker je burja zahtevala svoj davek (časovno gledano) in bi loh zamudila trajekt.

Nazaj sva pa šla ponoči in sem po neprijetni izkušnji na jadranski z burjo tokrat izbral kar AC od Splita pa do Bosiljeva in potem čez Vinico in naprej po "partizanski" magistrali in preko LJ proti Gorenjski - začuda je bil Šentviški predor odprt in tko hitr še nikol nism biu na AC proti Gorenjski - pa tud za vinjeto sm poskrbu predn sva šla na dopust. Gume na AC pa ni tolk požrlo kukr sm mislu da jo bo, ker sm mal šparal z odpiranjem plina. Je bla pa punca nekej narobe zadnje dni dopusta in sva se oba odločila, da je najvarneje po AC.

No in potem v Sloveniji seveda ne gre brez dežja in sva se ustavla nekje pod streho in ob 3h zjutraj spravlala nase tiste dežne kombinezone. In potem še polno divjadi po tisti magistralki pa ... eh...hvalabogu da sem vzel ABS - deluje brezhibno :).

To nekako na hitro povzame najino pot, ker nisem ravno tip človeka, ki bi lahko na dolgo in široko opisoval vsaki kilometer. Zdejle ma pa že skor 4000 km :) (mam ga od aprila).

lp,

Zeus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem motoristom, mene pa zanima kako ste kaj zadovoljni z veterno zaščito pri cbf1, kajti nameravam kupiti višjo bolj potovalno pa ne vem katero? Ali od givija ali od mra, zato prosim za vsa mnenja predvsem pa izkušnje hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene zanima, če si je že kdo privoščil Akrapota? In če so kakšne omejitve pri montaži kot je pri cbf600, da je bilo treba odstraniti centralno stojalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!