Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Ne ne, ravno v tem je fora, da so primerjali 600ss okoli 05 letnika zraven so pa vključili še CBR 600F, da se vidi "napredek" v 5-6ih letih. Ga moram najti, sem ga bedak pozabil shranit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, ravno v tem je fora, da so primerjali 600ss okoli 05 letnika zraven so pa vključili še CBR 600F, da se vidi "napredek" v 5-6ih letih. Ga moram najti, sem ga bedak pozabil shranit :headbang:

Menda so v aprilski številki Motorrad Magazin-a leta 2004 imeli primerjalni test, kjer so poleg takrat aktualnih sportakov testirali tudi CBR600F:

  • Honda CBR600RR
  • Yamaha YZF-R6
  • Suzuki GSX-R600
  • Kawasaki ZX6R
  • Ducati 748
  • Honda CBR600F

Žal tega članka ne najdem 'on-line'....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul thanks, zdaj vsaj vem približno kje iskat. Če ga najdem ga objavim tukaj, ker bi znalo še koga zanimat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pri CBR 600 RR 07 da nastavit, da ti pri določenih obratih začne utripat lučka na armaturi (pa samo jest ne najdem tega) , a so pr Hondi spet neki "pozabil" inštalirat (kot npr. slipper clutch) whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pri CBR 600 RR 07 da nastavit, da ti pri določenih obratih začne utripat lučka na armaturi (pa samo jest ne najdem tega) , a so pr Hondi spet neki "pozabil" inštalirat (kot npr. slipper clutch) whistle.gif

Ja, tudi to so lučko so "pozabili". Verjetno imajo sigurno kakšen ultra super HRC dodatek ki zna tudi to. Ali pa recimo Starlane indikator prestave, ki pa ga je izredno težko pri hondi nastaviti... :whistle:

Popravljeno . Popravil marko55
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabu bi sprednje vilce za cbrko letnik 03...

oz me zanima če se dajo popravit ker mi jih je zabilo, vendar niso zvite.

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Katere gume bi mi priporočali, pri meni je zdaj čas za menjavo, ampak sem laik kar se moto gum tiče... za avte mi je jasno, tu je pa malo morje opcij in ne vem kaj bi gledal.

Stil vožnje je s kilometri vse bolj na sportivo, sem videl reklamo za Dunlop Sportmax SportSmart, ki se hvali da prinaša vse kar človek rabi, pa ne vem al je to samo marketing.

Vaše izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se voziš vedno do roba, pa včasih tud koleno rad počohaš, pol kr sportsmart, drgač pa qualifier2 bo čist ok.

Hvala, potem bom pojerbal kar sportsmart, ker rad vozim do roba, čeprav kolena še nikoli počohal nisem, je pa to samo vprašanje časa, saj po skoraj vsaki vožnji čutim napredek (imam 2500km za sabo).

A je cca 300€ za komplet v redu? Gledam pri spletnih trgovcih in cene se vrtijo tu nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je cca 300€ za komplet v redu? Gledam pri spletnih trgovcih in cene se vrtijo tu nekje.

Poglej še pri Širniku ali Vovku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa igor, kaj si pa to nabavu? Slikce!! :D

Sicer 03-04, ampak imam poliestre od 05-06 in rabim drug vizir. :)

post-15712-127669994429_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, poglej še po ebayu, jaz sem dobil še malce povišan vizir iz kitajske za slabih 20€ s poštnino vred (puig in ostale zadeve - 70€), kvaliteta same zadeve je res zelo dobra, nimam kaj rečt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer 03-04, ampak imam poliestre od 05-06 in rabim drug vizir. :)

Poglej firmo 4race. To je slovenski proizvajalec iz Rogaške slatine, cena pa je med 40-50 EUR. Jaz jo imam na hondi.

Pa preveri kako je z nosilcem maske. Ko sem jaz imel CBR 600 F letnik 2004, poliestre pa za letnik 1999-2000, sem moral poleg nove šipce prilagoditi tudi nosilec maske. Če bi to prej vedel bi bil mnogo bolj pozoren pri nakupu poliestrov in bi kupil prav za moj model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo na marofu veselo :), stem ti bo muka delat 20k+ km na leto :)

zaključil s cesto.. do nadaljnega

Igorr, poglej še po ebayu, jaz sem dobil še malce povišan vizir iz kitajske za slabih 20€ s poštnino vred (puig in ostale zadeve - 70€), kvaliteta same zadeve je res zelo dobra, nimam kaj rečt.

LP

Koliko časa si pa čakal, da si zadevo prejel? Malo se mi že mudi..

Poglej firmo 4race. To je slovenski proizvajalec iz Rogaške slatine, cena pa je med 40-50 EUR. Jaz jo imam na hondi.

Pa preveri kako je z nosilcem maske. Ko sem jaz imel CBR 600 F letnik 2004, poliestre pa za letnik 1999-2000, sem moral poleg nove šipce prilagoditi tudi nosilec maske. Če bi to prej vedel bi bil mnogo bolj pozoren pri nakupu poliestrov in bi kupil prav za moj model.

Sem se pozanimal, ampak za moj letnik žal nimajo vizirja. Nosilec maske bo okej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje-pri CBR 600F 2001 mi na začetku pokaže za nivo goriva, potem pa se ugasne in ne kaže več nivoja goriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje-pri CBR 600F 2001 mi na začetku pokaže za nivo goriva, potem pa se ugasne in ne kaže več nivoja goriva

Tisto na začetku je le kontrola prikazovalnika. Nivoja goriva ti ne kaže, dokler ne prideš do rezerve. Potem pa (če se prav spomnim) ti kaže najprej vse črtice in nato vse manj, ko ti pa vse utripa pa si že skoraj čisto na suhem. Pa če se ne motim ti tudi prižge števec kilometrov, ko si na rezervi. Jaz sem prišel tja do 35 in še dobro, da sem našel pumpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!