Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Kot vidim imaš FZ6-N. Sam sem imel prej FZ6-S in po 12.000 km sem prešaltal na CBR 600 F.

Madona si naredu pi*** z svojim postom, spet bomo mel nov motor v garaži, hehehhee

Ma saj je prav tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona si naredu pi*** z svojim postom, spet bomo mel nov motor v garaži, hehehhee

Ma saj je prav tako :D

končno boste imeli Motor si hotu rečt al kako :P :naughty:

@marko55: ni problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno boste imeli Motor si hotu rečt al kako :P :naughty:

Sem hotel tudi sam podobno komentirati. :evilgrin:

Vsekakor je garaža z FZ1 in CBR 600 F zavidanja vredna... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim imaš FZ6-N. Sam sem imel prej FZ6-S in po 12.000 km sem prešaltal na CBR 600 F. Že na prvi vožnji se mi je smejalo do ušes. To je v mnogih vidikih precej boljši motor kot FZ6. Razlika je predvsem v prožnosti motorja, saj se lahko CBR-a pelje že z 4.000 obrati, kjer je FZ6 še čisto mrtva. Poleg tega je menjalnik občutno bolj mehak in natančen. Ker gre za drug stil motorja je jasno, da so tudi zavore na CBR-ki boljše.

Hvala, hvala, hvala marko!! :D se mi že smeji, res si lepo to napisu lih tisto kar me najbolj zanima!

Tako mi je všeč ta motor pa si ga nisem upala takoj kupit, sem ziheraš pa zato sem rekla eno po eno..sej ne vem kaj je bolj prav tako delat pa menjat motor po eni sezoni in poslušat nekatere k majo tok slabga povedat o tem ali pa takoj kupit tisto kar si želiš na oko ne glede na izkušnje pa ne poslušat!

Sicer sem se pa jaz itak že odločla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno boste imeli Motor si hotu rečt al kako :P :naughty:

Misty...pa sej mam tud zdj motooor noooo, res da ni cbr sam vseen, takih je samo 5 v Sloveniji! :rolleyes: Ne me hecat ker bom šla jutr v As Domžale in bi znal met frips hitr prav :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko nekdo pove, kako na preprost način nastavim vzmetenje na CBR600F letnik 2002 za na Grobnik?

Bil sem s serijskimi nastavitvami, pa se mi je zdel premehak. zato sem dal zadaj feder na 5, spredaj pa trdoto premaknil noter za eno črtico. Za moj amaterski občutek se mi je zdela stvar boljša.

Ali lahko še kak nasvet v to smer, ali je potrebno poleg trdote še kaj drugega potem popravit oz. kako na PREPROST način dobiti malo boljše nastavitve. Še enkrat, gre za osnovne nastavitve, zaenkrat lovim še sekunde in ne desetinke :)

btw, moje teža 73kg.

Najlepša hvala za karkoli uporabnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko nekdo pove, kako na preprost način nastavim vzmetenje na CBR600F letnik 2002 za na Grobnik?

Bil sem s serijskimi nastavitvami, pa se mi je zdel premehak. zato sem dal zadaj feder na 5, spredaj pa trdoto premaknil noter za eno črtico. Za moj amaterski občutek se mi je zdela stvar boljša.

Ali lahko še kak nasvet v to smer, ali je potrebno poleg trdote še kaj drugega potem popravit oz. kako na PREPROST način dobiti malo boljše nastavitve. Še enkrat, gre za osnovne nastavitve, zaenkrat lovim še sekunde in ne desetinke :)

btw, moje teža 73kg.

Najlepša hvala za karkoli uporabnega.

V temi od Grobnika je nekdo objavu tale link Meni so bli filmčki tako všeč, da sem si naročil DVD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A morda kdo ve, če paše Leo Vince titanium za hondo cbr600rr 2003 na hondo cbr600rr 2005 ? Pomoje bi moral pasati, saj kolikor vem (zato me zanima, ker ne vem, če je to res) imata spremenjeni le izpušno odprtino na loncu (druga oblika) izpuha pa sta drugače enaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda kdo ve, če paše Leo Vince titanium za hondo cbr600rr 2003 na hondo cbr600rr 2005 ? Pomoje bi moral pasati, saj kolikor vem (zato me zanima, ker ne vem, če je to res) imata spremenjeni le izpušno odprtino na loncu (druga oblika) izpuha pa sta drugače enaka?

ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce se splaca kupit komplet akrapovic za F model za 500€.... po mojem more pasat tudi na FS....al ni tak?

splača je relativna stvar :D, nov je cca 1000 € če me spomin ne vara (racing line)

zelo se pozna na teži (ko boš originalnega dol jemal boš opazil kako je težak napram akrapotu), na moči pa pridobiš večinoma v srednjih obratih, kjer ti tudi odpravi nadležno luknjo pri okoli 5k rpm.

Seveda paše tudi na FS, če je le narejen za letnik 01 naprej.

PS: kupuješ od nekoga iz okolice Krškega, Brežic?

PS2: če je rabljen ga dobro preglej, da je vsa volna notri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača je relativna stvar :D, nov je cca 1000 € če me spomin ne vara (racing line)

zelo se pozna na teži (ko boš originalnega dol jemal boš opazil kako je težak napram akrapotu), na moči pa pridobiš večinoma v srednjih obratih, kjer ti tudi odpravi nadležno luknjo pri okoli 5k rpm.

Seveda paše tudi na FS, če je le narejen za letnik 01 naprej.

PS: kupuješ od nekoga iz okolice Krškega, Brežic?

PS2: če je rabljen ga dobro preglej, da je vsa volna notri ;)

iz MS sem kupil....je pa bil na 01 letniku....krivine so malo zamazane,lonec ni za homologacijo :P...pa na mojem je bil ze prej sportni izpuh kolko se opazi,ker ma filtre druge in tudi narejen dyno,tako da ma po mojem mnjenju povsem drugacno krivuljo kot kera druga Fka....

drugac pa nisem vedo da keri iz KK okolice prodaja....

bo pa v soboto v casu kosila ze pelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz MS sem kupil....je pa bil na 01 letniku....krivine so malo zamazane,lonec ni za homologacijo :P...pa na mojem je bil ze prej sportni izpuh kolko se opazi,ker ma filtre druge in tudi narejen dyno,tako da ma po mojem mnjenju povsem drugacno krivuljo kot kera druga Fka....

drugac pa nisem vedo da keri iz KK okolice prodaja....

bo pa v soboto v casu kosila ze pelo :D

Kaj ma pa to veze s krivuljami moči in navora, če je bil motor na dynotu ??? Drugače pa dober nakup, dodaj še powercommander pa bo razlika več kot opazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

drugac pa nisem vedo da keri iz KK okolice prodaja....

bo pa v soboto v casu kosila ze pelo :D

čestitke :OK:

vprašal sem samo zato ker sem svojega prodal tja nekam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma pa to veze s krivuljami moči in navora, če je bil motor na dynotu ??? Drugače pa dober nakup, dodaj še powercommander pa bo razlika več kot opazna.

ne vem....ampak se mi zdi da so drugacne nastavitve kot pa v originalu....nisem pa ziher....

čestitke :OK:

vprašal sem samo zato ker sem svojega prodal tja nekam :D

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!