Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Imam en problemček!In sicer sem opazil ,da mi malo spušča semering na ročici(na mašini)sklopke.Grem na servis po semering in mi pravi mehanik,da ponavadi začne spuščat semering zaradi dveh ležajčkov te ročice.Zdej me zanima,če je kdo

že imel ta problem in če se ,da in kje,dobiti neorginal ležajčke?Orginal sta dva 50 evrov,semering sem naročil,ki pa je 3 evre.Kaj mislite,bi bila dosti zamenjava samo semeringa?A je treba dat pokrov dol,da dobim šalčko ven al ne.Neki sm v manualu gledu,da bi lahko samo zasuku in vn potegnu.Aja pa zanima me če ima at ročica kej zračnosti ,ko jo premkiaš z roko levo ,desno?Gre se pa za cbr rr 03!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Brez predelav po moje ne.

Se je tudi meni zdelo, sta že originalna različna... naj še kdo prosim za ziher napiše, če mogoče ve.

LP

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je tudi meni zdelo, sta že originalna različna... naj še kdo prosim za ziher napiše, če mogoče ve.

Kokr jest vem, imata ta dva modela tudi drugačen zadek. Se pravi tudi ogrodje (iz aluminija). Ko sem ga iskal, sem opazil razliko in ne majhno, zato nisem hotu svojih cca 250€ na kocko postavit in se zato odločil za ta pravi letnik.

LP!

&rej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Na RR '06 imam problem z lučmi; ko dam kontakt mi gori dolga, ko pa vklopim dolge, pa se prižge še kratka, tako da se vedno vozim z dolgo lučjo... Ve mogoče kdo kje bi lahko bilo kaj obrnjeno, narobe priklopljeno,...?

LP

Najbrž je bil že enkrat paden in je bla zato maska sneta. Lahko, da so zamenjali konektorje med sabo, kar se mi pa zdi težko verjetno. Ampak to pol ni več, če so kabli drugače napeljani. Probi, sej so konektorji enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jest vem, imata ta dva modela tudi drugačen zadek. Se pravi tudi ogrodje (iz aluminija). Ko sem ga iskal, sem opazil razliko in ne majhno, zato nisem hotu svojih cca 250€ na kocko postavit in se zato odločil za ta pravi letnik.

LP!

&rej

Hvala obema za informacije, tudi jaz potemtakem raje ne bom reskiral.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med cbr 600f PC 35E in PC35F?

Na holologaciji za LeoVince izpuh piše model PC35F (letnik je pravi), v homologaciji motorja PC35E, v prometnem pa samo PC35 tako da ne vem ali je homologacija sploh OK.

Zanima pa me še ali so zavorni diski enaki pri 600 f, 600 rr in 954rr?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med cbr 600f PC 35E in PC35F?

Na holologaciji za LeoVince izpuh piše model PC35F (letnik 2003), v homologaciji motorja PC35E, v prometnem pa samo PC35 tako da ne vem ali je homologacija sploh OK.

lp

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Imam en mali problem. Sem novi ponosen lastnik Honde CBR-600f letnik 2003 :winkiss: :wub: . Ko sem motor kupil, mi je lastnik dal centralno stojalo zraven. Sedaj pa imam problme da ne vem kako se tisti dve vzmeti, ki sta zraven, priklopita. Oziroma ne vem kam se zatakneta. Zelo bom hvaležen, če mi bo kdo povedal ali poslikal zadevo, da bom zadevo uredil!

Sliko lahko pošljete tudi na PM.

Vsem hvala že v naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam en mali problem. Sem novi ponosen lastnik Honde CBR-600f letnik 2003 :winkiss: :wub: . Ko sem motor kupil, mi je lastnik dal centralno stojalo zraven. Sedaj pa imam problme da ne vem kako se tisti dve vzmeti, ki sta zraven, priklopita. Oziroma ne vem kam se zatakneta. Zelo bom hvaležen, če mi bo kdo povedal ali poslikal zadevo, da bom zadevo uredil!

Sliko lahko pošljete tudi na PM.

Vsem hvala že v naprej!!

Tukaj imaš opisan postopek demontaže, če ti kaj pomaga ( samo obratno naredi, pa bo ), al pa pelji k enemu mojstru, pa boš mel za "5-10eur" porihtano zadevo.

stransko plastiko morš kr fajn dol pritisnit če hočeš dobit tisti drog ven tako da ti je najboljše da daš stransko plastiko dol ali pa vsa če že ne celo plastiko odvij 3 vijake. Naprej morš dat pa itak fedro dol ki drži centralca gor. Potem odviješ z mislim da 11 ključem vijak ki je zadaj kjer se pritrdi plastika. Potem pa samo daš drog ven centralca dol in drog nazaj not da boš lahko spet plastiko privil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš opisan postopek demontaže, če ti kaj pomaga ( samo obratno naredi, pa bo ), al pa pelji k enemu mojstru, pa boš mel za "5-10eur" porihtano zadevo.

stransko plastiko morš kr fajn dol pritisnit če hočeš dobit tisti drog ven tako da ti je najboljše da daš stransko plastiko dol ali pa vsa če že ne celo plastiko odvij 3 vijake. Naprej morš dat pa itak fedro dol ki drži centralca gor. Potem odviješ z mislim da 11 ključem vijak ki je zadaj kjer se pritrdi plastika. Potem pa samo daš drog ven centralca dol in drog nazaj not da boš lahko spet plastiko privil

Jaz sem že to vse naredil. Stojalo že mam gor prišraufano, to sem takoj skapiral kako se naredi. Edino česa ne kapiram je, kam se dve vzmeti (fedri), ki sta poleg stojal, zatakneta. :headbang: Samo to me matra. Prečekiral sem že vse manuale od motorja, pa nikjer narisano, kako to zgleda! Res bi bil hvaležen, če bi mi mogoče kdo poslikal zadevo na svojem motorju. Mislim da je enako tako pri cbr RR kot pri cbr f! :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že to vse naredil. Stojalo že mam gor prišraufano, to sem takoj skapiral kako se naredi. Edino česa ne kapiram je, kam se dve vzmeti (fedri), ki sta poleg stojal, zatakneta. :headbang: Samo to me matra. Prečekiral sem že vse manuale od motorja, pa nikjer narisano, kako to zgleda! Res bi bil hvaležen, če bi mi mogoče kdo poslikal zadevo na svojem motorju. Mislim da je enako tako pri cbr RR kot pri cbr f! :worship: :worship: :worship: :worship:

RRka nima centralnega stojala. Če ne dobiš do jutri zjutraj odgovora ti bom ob vsakonedeljskem ritualu čiščenja motorja na bratovi F-ki poslikal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem poslikal malo:

post-9881-1229855580_thumb.jpg

post-9881-1229855613_thumb.jpg

post-9881-1229855627_thumb.jpg

post-9881-1229855639_thumb.jpg

post-9881-1229855648_thumb.jpg

Na zadnji sliki sem ti označil nosilec v obliki črke C na katerega je pripeta na spodnji strani fedra, na zgornji strani pa je ta nosilec vpet.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
Pozdrav,

zanima me, kje bi lahko dobil poceni poliestre za 600rr 06´?

De Luxe*

http://cgi.ebay.de/CARENE-MOTO-IN-VETRORES...1713.m153.l1262

Ta prodaja za 315€ komplet poliestre. Če se prav spomnim, ti da oba spredna pa zadna dela poleg (z in brez luči ter z in brez lukne za zadni zic). Ceneje mislim da neboš dobil, če pa, me obvesti :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Men je na 03 600rr spustila leva vilca (semering), pa me zanima, če je kdo že imel ta problem, pa kolk ga je pršlo popravilo (okvirno)...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!