Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Živjo!

Men je na 03 600rr spustila leva vilca (semering), pa me zanima, če je kdo že imel ta problem, pa kolk ga je pršlo popravilo (okvirno)...

Lp

oj ja meni je na kawasakiju 2 krat spustil semering. 30eur je semering pa delo je nekje 40 do 60 eur.aja pa to je najboljše da daš popravit elisi v domžale!jaz sem bil zelo zadovoljen z njimi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje :)

pri CBR 600FS letnik 2002, bi moral na digitalni strani števca svetit indikator za gorivo al ne, ker ko dam kontakt se zasveti potem ko motor prižgem pa ne gori.. zdj pa kakor gledam na youtube enim sveti enim ne...

tle ne sveti:

tle pa sveti:

al je kej s senzorjem narobe.upam da ni kakšna bedna fora pa bom zdj kreten izpadu s tem vprašanjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

indikator za količino goriva se ti bo prižgal ko boš začel kurit rezervo. Ta ti ne kaže kolk maš benza u tanku ampk kok maš še rezerve.

LP Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

indikator za količino goriva se ti bo prižgal ko boš začel kurit rezervo. Ta ti ne kaže kolk maš benza u tanku ampk kok maš še rezerve.

LP Igor

najlepša hvala...sm vedu da bom k..... izpadu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak tečen angel v modrem bo tolk navdušen nad njim, d ti ga bo kr zaračunal :whistle: (pasenehecamksmževidlapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo potrebno pred to stopnjo ustavit motorista, to bo bolj zabavno. Če ga bo ustavil potem bo pa zabavno policaju.

Možnosti pa vemo kakšne so, praktične seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak tečen angel v modrem bo tolk navdušen nad njim, d ti ga bo kr zaračunal :whistle: (pasenehecamksmževidlapress)

LPEIlbc2UZnGe2wz.jpg

est bi dal pol tega gor univerzalnega k pride 40 €, za tega pa mislm da neb smel težit

Popravljeno . Popravil MINY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

jst sm tkole naredu :naughty:

LP

A si ga zrihtau? Pol pa sigurn že komaj čakaš na akcijo. :naughty:

Se slišva enkrat za slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ga zrihtau? Pol pa sigurn že komaj čakaš na akcijo. :naughty:

Se slišva enkrat za slike.

Ti nisem ga še do popolnosti je pa že velik lepši kot pa je bil :)

k boš mel pa sam rufn pa se zjutrej al pa po šihti dobiva na čašici :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Mene zanima, če se že kaj ve kdaj pride nov model 2009 v salone, uglavnem karkoli glede najnovejšega modela z ABS-om, torej razpoložljivost, cena, blokada 25kw (ne se ob to obregnit) hehe :)

Se vam zdi motor primeren tudi za začetnika, kolikor sem zvedel Honda velja za najbolj prijazno uporabniku (midle range power itd)

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

En lep pozdrav!

Sem čisto nov na forumu zato prosim malo rezerve O:-)

Stvar je taka. Na motorju CBR 600 F Sport sem počil ter podrgnil levi bok oz. levi del oklepa. Nekako mi je uspelo popraviti vendar to ni to

ker so v oklepu zareze oz. odrgnine (precej globoke). Posledično do natrgane nalepke itd...

Ideja je sledeča. Zanima me, če ima mogoče kdo oz. če kdo pozna koga, ki bi imel rabljene oklepe za omenjeni motor letnik 2001. To je nekako rezerven načrt.

Primarno pa bi se sam lotil izdelave na podlagi negativa obstoječega oklepa. Sledi vprašanje... :D Ker originalni oklep nebi rad še kakor koli drugače poškodoval me zanima

kako je z izdelavo negativa s tem oklepom. Kaj bi se zgodilo, če bi premazal z ločevalcem oz. čim drugim originalni oklep (bi poškodoval nalepke, uničil lak?) ter potem s steklenimi vlakni

izdelal kalup. Nadalje me zanima kateri material bi bil najbolj primeren za izdelavo oklepa na podlagi izdelanega negativa (če so to steklena vlakna - kakšna gostota pletenja...), katere premaze za gladko površino...

Hvala za odgovore,

Lp, A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bol enostavno če daš to nekomu naredit :whistle:

Mogoče koga poznaš? super bi bilo, če mogoče kdo ve okvirne cene.

LP,A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš ker imaš popraskane plastike,dal nove izdelat(poliester) jih pokitat in pobarvat?Potem pa še nalepke za na njih kupit :worship:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje zrihtaj oz. daj nekomu zrihtat obstoječi oklep, kot da delaš drugega, vse skupaj bo veliko ceneje. Pač pokitaš, pobarvaš ter kupiš nalepke za original oklep in to je to.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno bo ceneje če jih nalepiš na original, ki ga boš zrihtal, kot da delaš poliestre in jih nalepiš na njih, ne?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V končni fazi bi blo res najbolj. Original nalepke čez 400 evrov :wacko:

Saj pa daš naredit nalepke po originalu-je pa res,da ni čisto enako.Vseeno pa boš rabil nalepke tud,če bo poliester

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno bo ceneje če jih nalepiš na original, ki ga boš zrihtal, kot da delaš poliestre in jih nalepiš na njih, ne?

:hmm:

Ja verjetno bo držalo. Vseeno, če bi dal pač delat oklep. Koliko bi me stalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno bo držalo. Vseeno, če bi dal pač delat oklep. Koliko bi me stalo?

Komplet poliesterski oklep je sestavljen iz dveh delov (zgornji in banja), cene pa so okoli 200 EUR (brez barvanja in nalepk). Nekateri so mi ponujali tudi oklep z barvanjem in nalepkami za 450 EUR. Imaš enega na Ebay-u ki jih prodaja, od naših pa jih ima mogoče Jani iz Jesenic. Problem je predvsem v tem, ker je ta model že tako star in nihče več ne kupuje teh oklepov. Kakšen mojster pa mogoče vseeno še ima kalup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

zanima me, kako imate namontiran senzor za nagib, da ni potem med vožnjo kakšnih težav...

hvala za odgovore...

Na 600F je original namontiran na prednji maski. Ko sem imel gor poliestre, sem naredil zanj posebni nosilec ki sem ga privijačil na nosilec maske. V glavnem, bil je nemontiran podobno kot je na originalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje..

kakšna je razlika med cbr 600 f in cbr 600 fs ista letnika, se pravi letnik fs modela? predvsem če je kakšna bistvena razlika med vzmetenji, samim motorjem in postavitvijo krmila..

se opravičujem ker nisem bral 74 strani, da bi najdo odgovor :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!