Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

No pa da malo zbudim ta del foruma z enim vprašanjem...

 

Kakšna je okvirna cena blokade 25kw za Cbr 600 2006?

 

Kakšna je razlika med Cbr600rr ter Cbr600Movistar? So samo grafike al je še kej drugega? Govorim o letniku 06. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da malo zbudim ta del foruma z enim vprašanjem...

 

Kakšna je okvirna cena blokade 25kw za Cbr 600 2006?

 

Kakšna je razlika med Cbr600rr ter Cbr600Movistar? So samo grafike al je še kej drugega? Govorim o letniku 06. Hvala

 

Moviestar je samo grafika in barva geštela, ki je tu originalno srebren ("normalne" majo črnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da malo zbudim ta del foruma z enim vprašanjem...

 

Kakšna je okvirna cena blokade 25kw za Cbr 600 2006?

 

Kakšna je razlika med Cbr600rr ter Cbr600Movistar? So samo grafike al je še kej drugega? Govorim o letniku 06. Hvala

300€ + homologacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije. Je ni na avtonetu, sm pa zvedu vso zgodovino od motorja...na grobniku je bil dvakrat natleh, enkrat malo hujše ampak baje samo plastike in podrsana zadnja nihajka. Pomenjali so vse, ker motor nima praske, plastike niso kitajske...če pride motor na avtonet bom pa opozoril katera je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je to en ali dva motorja .......................... na posodi goriva je napis v dveh barvah ( bela in rumena )??

To je verjetno od bliskavice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo nujno bi potreboval prvo masko za cbrko, lahko je tudi poškodovana važno da so nosilci uredu.. res bi bilo nujno ker imam vse drugo pripravljano za barvanje..

lahko me kontaktirate tudi na 031 448 435. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo nujno bi potreboval prvo masko za cbrko, lahko je tudi poškodovana važno da so nosilci uredu.. res bi bilo nujno ker imam vse drugo pripravljano za barvanje..

lahko me kontaktirate tudi na 031 448 435. 

Letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ena zadeva glede menjave stopalk za aftermarket nastavljive. Torej, na strani, kjer je zadnja zavora, je ročica zavore povezana na stikalo za zavorno luč, zraven pa je tudi vzmet, ki drži ročico v zgornjem položaju.

 

Pri športnih stopalkah nisem opazil, da bi bila ročica sploh kam povezana, razen seveda na cilinder. Kako potem ročica sploh stoji v pravilnem položaju (zgoraj), če ni pripeta na feder? Je sam cilinder dovolj, da jo pridrži v tem položaju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mene zanima če kdo ve kje se da dobiti okrasn "zaščitne" pokrove za na pokrove motorja (deklce) :). potreboval bi oba na ebayu sem jih zasledil že nekaj ampak ne za moj letnik 05. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne poznam sam lahko ti pa povem, da ne obstaja CBR 600 repsol poslikave (razen nove). Poleg tega tudi feltne niso original barve. Prav tako sovoznikove tačke niso taprave, so iz letnika 05-06.

Če ti kej pomaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!