Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Glede teh 120 jurjev.

Verjetno se lahko naredi tudi komisijsko prodajo, ki bi morala priti znatno ceneje. Potrebuješ samo še neko podjetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako lahko vara 125 pride do takšnega zvoka, namreč jo ima moj sošolec in z leo vincijem ima glas kot kakšen 650ccm endura ..Zares osupljivo !

kaj pa ti prbijaš :lol1: :lol1:

a si že slišu 650 enduro??al si sam predstavlaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to mišlen...komisijska prodaja?

kako podjetje...a kot "avtohiša" da se pač prek te "hiše" prodaja oz kupi?

link

še cela tema:

link2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če mene vprašaš ima kr globok zvok za 125..

Sicer pa se ne rabi smejat iz vsega kar ne poznamo, namreč tudi ti neveš vsega, zato ne bodi tako pameten, ker boš pogorel če boš sam sebe hvalu..Sej veš, slaba roba sama sebe hvali !

Poleg tega pa je forum za postavljanja vprašanj ali pač ?

Pa lep dan ti želim !

P.S Pa drugič bodi bolj solidaren do drugih ker se ne vrti vse okoli tebe, sicer se bojo(mo) tebi smejali na koncu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js sm biu pa danes v celju pa po ljubljani z varo pa se je super obnesla, sm ceu čas vozu okrog 100km/h, razen na ridah ki so bli policaji, za nazaj pa dež :D in sm naredu 320km pa je še ostalo nekaj litrov benza v tanku, pa je bla u bistvu stalno zelo obremenjena ker sm vozu ceu čas v 5 brzini pa nad 8k obratov... odličen motor sm zelo zadovoljen z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če obstaja kakšen celoten sistem avspuha za varadero :yea1: . Al pa če ma še kdo razn @tlazar4 :worship: kj predelan za vari. Pa če napišete še kaj se da predelat da bi imel motor večjo moč in končno hitrost. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če napišete še kaj se da predelat da bi imel motor večjo moč in končno hitrost. :OK:

Ja, seveda se da. Ta denar ki bi sedaj dal za celotn avspuh in s tem pridobil 5km/h in 1 konj pršparaj in kupi večji motor.

beri:ne splača se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z burekom, js tudi ne bi več nč dau na motor, vs ta keš lepo daji na banko, pa boš čez 2 leti z njim kupu večji motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z burekom, js tudi ne bi več nč dau na motor, vs ta keš lepo daji na banko, pa boš čez 2 leti z njim kupu večji motor ;)

Vem da se ne splača :BUA: , sam zanima me če se kaj dobi. K bi mel res rt mal večjo končno vsaj 130, 140. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če si primorc maš blizu italijo in js poznam vsaj 2 trgovini kjer bi to lahko dobil, drugače pa mislim da imajo v austriji v aunerju, sam nism 100% in seveda as domžale, pa gruntar v kopru... to je vse kar vem :(, mogoče ti bojo drugi več povedali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene s5 tukaj...sem bil zaj odsoten 10 dni zaradi dopusta :D no za spoiler...lahko ga narocis pri vsakem prodajalcu hondinih motorjev...jaz sem ga pri AS Domzale...so mi ga lepo poslali po hitri posti! stane mislim da 24.000 + barvanje pri avtolicarju! lahko si pa narocis tudi iz nemcije...samo nisem sigurn ce poslejo v SLO - ampak vseeno naslov (vse se dobi kaj so orginalni deli za vse honde) http://www.honda-shop.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene s5 tukaj...sem bil zaj odsoten 10 dni zaradi dopusta :D no za spoiler...lahko ga narocis pri vsakem prodajalcu hondinih motorjev...jaz sem ga pri AS Domzale...so mi ga lepo poslali po hitri posti! stane mislim da 24.000 + barvanje pri avtolicarju! lahko si pa narocis tudi iz nemcije...samo nisem sigurn ce poslejo v SLO - ampak vseeno naslov (vse se dobi kaj so orginalni deli za vse honde) http://www.honda-shop.de/

Sam je pa dobr zasoljena cena :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 24 jurjov pa res ne dam za tist spojler ga dam rajš enmu nardit k pa da original kupm. <_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 24 jurjov pa res ne dam za tist spojler ga dam rajš enmu nardit k pa da original kupm. <_< <_< <_< <_<

Sej ni noben reku, da ga morš kupt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Mene pa zanima če kdo prodaja rabljeno Varadero XL 125? Vidim da zelo primanjkuje rabljenih ker je še dost nov model...pa me zanima če kdo prodaja al pa pozna koga??? Ker nov motocikel je precej drag... :( zelo vesela bi bila pomoči...pišite na mail al pa kličite na 051/220-729.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!