Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 3 minutami, Snecer pravi:

mam tank torbico sw motech 

 

Ni na magnet ampak montiraš na pokrov od tanka an? Drugače je sw motech torbic več modelov. Kerga maš?

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Ni na magnet ampak montiraš na pokrov od tanka an?

z žebli pribiješ :ras:

p.s.

običajno se daje na "podkuco", ki je navijačena na odprtino za dolivanje goriva ;)

še posebi tisti, ki imaju plastikuše tank :P

image.png.66751590906db39f3477d677870c9f17.png

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

z žebli pribiješ :ras:

p.s.

običajno se daje na "podkuco", ki je navijačena na odprtino za dolivanje goriva ;)

še posebi tisti, ki imaju plastikuše tank :P

 

Nič čudn, da maš takšno porabo in tok sune, če cveke zabijaš v svojo kawo :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arzen ...če se boš vozil sam...daš tank torbo na zadnji zic....pa te ne moti nič...pa še aerodinamično je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

@Arzen ...če se boš vozil sam...daš tank torbo na zadnji zic....pa te ne moti nič...pa še aerodinamično je....

Verjamem, mene je samo tega strah, da bi izgubil torbico. Ker če je spredaj, vsaj vidiš če hoče kam pobegnit ?

Za zadaj mam ogledano tole:

https://www.yogi.si/torba-za-zadnji-sedez-speedbag-sozia

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na položaj sedenja na Versysu tank torba ni nič moteča. Imam Givi XS320 pa v nobeni situaciji ne moti. 

Pa dosti bolj praktično je imeti torbo pred sabo kot zadaj na sedežu....imaš vse na dosegu roke. 

Kolegu z er6f sem posodil 6l Givi magnetno torbico pa mu je bila v napoto ker je položaj telesa bistveno drugačen kot na Versysu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Rey pravi:

Pa dosti bolj praktično je imeti torbo pred sabo kot zadaj na sedežu....imaš vse na dosegu roke

Predvsem osebno izkaznico pri prečkanju meje...sem jo že izgubil, ko sem jo tlačil v žepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Arzen pravi:

Verjamem, mene je samo tega strah, da bi izgubil torbico. Ker če je spredaj, vsaj vidiš če hoče kam pobegnit ?

Za zadaj mam ogledano tole:

https://www.yogi.si/torba-za-zadnji-sedez-speedbag-sozia

Predlagam ti majhno tank torbo za razne nujne potrebščina (dnarnica, dokumenti, telefon, podkupnina zame itd itd) ... vse ostalo imaš lahko v zadnjem in/ali stranskih kovčkih, če boš kam dalj odpelju in boš rabu za preoblečt, da pride po tebe servisno vozilo ali mehanik..

Predlagam tam nekje do 5 L torbico na podkuco ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi torbico za okoli pasu in noge. ne rabiš druzga za 1 dnevne fure, še posebi če maš kaj placa pod zicem, jst ga nimam, tko da mam u torbici: prvo pomoč, telefon, denarnco, paprije (zavarovanje itd.), set za pucanje čelade, pa še par ostalih drekarij.

 

mam pa tole:

https://www.aliexpress.com/item/2017-New-Motorcycle-Waist-Storage-Bag-Motorbike-Leg-Bag-Knight-Waterproof-Nylon-Phone-Glove-Bag-Racing/32825908837.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74e24c4drIQFgE

 

za večdnevne fure mam kriega torbe 10+30L+ cargo mrežco pa ruzak. kombiniram po potrebi.

 

kufrov nimam iz istega razloga kot je rekla @KARMEN1

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Verjamem, mene je samo tega strah, da bi izgubil torbico. Ker če je spredaj, vsaj vidiš če hoče kam pobegnit ?

Za zadaj mam ogledano tole:

https://www.yogi.si/torba-za-zadnji-sedez-speedbag-sozia

prej sem imel magnetno, še na er6n, kjer ni bilo težav niti v burji :) sedaj pa že par let sw motech micro tank bag

https://sw-motech.com/en/products/luggage/tank+bags/EVO+tank+bag/4052572042809.htm

ja, montiraš nosilec na tank in zadeva je rešena

torbica je priročna za telefon, dokumente in še kaj poleg, boljše še nisem zasledil na trgu

za kakšen daljši izlet pa al zadnji kufer, al stranski al pa rešiš kar z boršo in zadaj s pajki na sedež

 

IMG_20140521_141150421.jpg

IMG_20140521_143819436.jpg

IMG_20140521_144704641.jpg

IMG_20140531_072754415.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus  ... končno ena pametna od tebe... :P

... zaslužu si si 2 kolešćka base...    :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Xebec pravi:

kupi torbico za okoli pasu in noge. ne rabiš druzga za 1 dnevne fure, še posebi če maš kaj placa pod zicem, jst ga nimam, tko da mam u torbici: prvo pomoč, telefon, denarnco, paprije (zavarovanje itd.), set za pucanje čelade, pa še par ostalih drekarij.

 

mam pa tole:

https://www.aliexpress.com/item/2017-New-Motorcycle-Waist-Storage-Bag-Motorbike-Leg-Bag-Knight-Waterproof-Nylon-Phone-Glove-Bag-Racing/32825908837.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74e24c4drIQFgE

 

za večdnevne fure mam kriega torbe 10+30L+ cargo mrežco pa ruzak. kombiniram po potrebi.

 

kufrov nimam iz istega razloga kot je rekla @KARMEN1

 

 

tvoj motor sploh nima pravega zadka, da bi lahko dal kufer gor :) tako da ostanimo raje pri versysu in ne mešat not kafetarjev

še največji mimosun so pa nahrbtniki, to je zadnja varianta, da si nafilaš not za par kil robe, potem pa ti cel dan vleče hrbet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

prej sem imel magnetno, še na er6n, kjer ni bilo težav niti v burji :) sedaj pa že par let sw motech micro tank bag

ampak .. on nima rdečga ampak oranžnega versysa :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

Predlagam ti majhno tank torbo za razne nujne potrebščina (dnarnica, dokumenti, telefon, podkupnina zame itd itd) ... vse ostalo imaš lahko v zadnjem in/ali stranskih kovčkih, če boš kam dalj odpelju in boš rabu za preoblečt, da pride po tebe servisno vozilo ali mehanik..

Predlagam tam nekje do 5 L torbico na podkuco ;)

 

lahko pa tudi pošlje stvari po pošti na destinacijo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

tvoj motor sploh nima pravega zadka, da bi lahko dal kufer gor :) tako da ostanimo raje pri versysu in ne mešat not kafetarjev

še največji mimosun so pa nahrbtniki, to je zadnja varianta, da si nafilaš not za par kil robe, potem pa ti cel dan vleče hrbet

orly?

https://www.motorcycleplanet.co.uk/products/2476-givi-pl2126-pannier-rack-for-yamaha-xsr700/

 

 

mal kmečke pameti pri pakiranju pa nič ne vleče ruzak, no za razne softiće zna bit problem :whistle:

 

govora je o prtljagi, rešitve so več al manj univerzalne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Xebec pravi:

mal kmečke pameti pri pakiranju pa nič ne vleče ruzak, no za razne softiće zna bit problem :whistle:

mal off topic .. jaz se osebno zelo izogibam ruzaka ... 100 x raj stranske torbe, zadnja torba in tank torba. Pa nisem malo prepotoval.

Pri ruzaku me najbolj moti, ker naramnice pritiskajo na ramenske ščitnike in zna kr ožult, pa ne glede kam je spodaj naslonjen ;)

pač .. to mene moti ... sicer pa... če bi meu kero na zadnjem sedežu, pol pa ima lahko 20 kilski ruzak pa velke joške, da se name naslanja :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ti piše, samo za otroške 22l kufre na strani in zadaj :) za drugo ti polomi zadnji del...

zakaj bi se omejeval in si tišal v rukzak, da te ovira pri vožnji in gibljivosti, če lahko zvežeš torbo zadaj. versys ima priročno, spodaj ima haklce v plastiki za pripetje pajkov, poleg tega da je torba tudi preko zadnjih ročajev, tako da ni prav nobene bojazni, da bi kam padla

spodaj lujzova torba, not spraviš še šotor itd, če je potreba,

poceni, učinkovito, lepo :) 

P7194536.JPG

P7194537.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest imam tako torbo:

image.thumb.png.f1823283c20f5c608865f81917f23d65.png

... in če je do vrha napolnjena, samo  še dam eno "gurtno" iz dvostranskih ježkov..., da mi ne opleta.

Žepek za dokumente... denarnico imaš pa itak za ritjo...

... čene pa dam še malo tanktorbico od Givija na rezervoar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rekel, da takšna rešitev in torba precej obremenjujeta zadnji sedež, da začne sčasoma migat, poleg tega da gurtne podrgnejo plastiko, poleg pajkov, ki tudi morajo lepo podrgnit, pokaži kako imaš zvezano :) 

ampak, spet kažeš cestaka, to za versysa ni v redu rešitev, sedež ima v enem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

saj ti piše, samo za otroške 22l kufre na strani in zadaj :) za drugo ti polomi zadnji del...

zakaj bi se omejeval in si tišal v rukzak, da te ovira pri vožnji in gibljivosti, če lahko zvežeš torbo zadaj. versys ima priročno, spodaj ima haklce v plastiki za pripetje pajkov, poleg tega da je torba tudi preko zadnjih ročajev, tako da ni prav nobene bojazni, da bi kam padla

spodaj lujzova torba, not spraviš še šotor itd, če je potreba,

Stranske SW motech torbe, pa torba na zadnjem sedežu, al pa njegova žena z ruzakom :P

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

... jest imam tako torbo:

jaz jo imam tudi, ampak je ne morem tako zapreti, ker nimam sedeža, pa tudi če bi ga imel, ni tok rostora, tako da moram preko zadnje ritke vezat ;)

zato dam mikro krpo preko zadnjega pokrova in plastike in vežem s pajkom, ki je del te torbe.

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!