Skoči na vsebino

TC Motoshop


.T.

Priporočene objave

Mene pa zanima nekaj. Kako je že s tistimi kuponi, ki jih delijo za novo leto? A to velja do kakega datuma al velja celo leto? Aja in če ma kdo še kuponček in ga ne rabi bi mi naredu veselje če bi mi ga odstopil =)

Buhlonaj!

=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato......nehajte že jemrat.........pa pejte drugam!!!!!!!!!.........na koncu se bodo vse trgovine........ ki ravnajo tako, da stranke odhajajo ven predvsem razočarane, ki se poslužujejo raznoraznih trikov ITD.........morale v osnovi spremeniti, ali zamenjati ves kader,ali pa pričeti delati z novo filozofijo.

Simpl, k pasulj!!!!!!!!!!

Morda lahko kdo, ki zapiše kakšno izkušnjo na forum, pohitrit takšne procese. Da se ne bo potrebno vsakemu posebej prepričat (=bit nategnjen). Ne mislim samo za TC, za katerokoli štacuno, tudi Hofer zarad mene.

Treba pa je razumet, da je Motosvet komercialni forum in da je deljenje nenaklonjenih izkušenj s (potencialni) oglaševalci nezaželjeno. Lahko se podučiš tukaj.

Lahko pa seveda u detjale opišeš, kako si prevozil Celovško po zadnjem. Kakšnih navodil ali sankcij glede tega nisem zasledil. Čeprav se mi zdijo tovrstne debate bistveno bolj škodljive, sploh za mlado populacijo, kot je lahko eno šinfanje trgovca. Četudi je zlonamerno. Tisti, ki je res dober, mu take stvari ne pridejo do živega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: In kaj ti v mojem pisanju ni jasno......., saj sploh ne govorim o TC, pač pa na splošno......in kaj ima to veze s Celovško cesto?????

Nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa seveda u detjale opišeš, kako si prevozil Celovško po zadnjem. Kakšnih navodil ali sankcij glede tega nisem zasledil. Čeprav se mi zdijo tovrstne debate bistveno bolj škodljive, sploh za mlado populacijo, kot je lahko eno šinfanje trgovca. Četudi je zlonamerno. Tisti, ki je res dober, mu take stvari ne pridejo do živega.

Morda, ne bi bilo slabo, da si prebereš kaj pravi o šinfanju, obrekovanju, podajanju lažnih izjav itd., sploh zlonamernih, KZ RS in šele potem pametuješ kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel pogledat, če je štacuna sploh še odprta, glede na ponovno prebrane good bad ugly izkušnje. Odprta je in založena tudi.

Ostalo je pa stvar izbire. Kdor rabi biti zaželen in poslinjen, pa lahko gre v disko. Aja, teh že 20 let ni več.

Zadnjič sem v eni še boljši štacuni kupil T-shirt, pa mi je med vožnjo ful požgalo roke, tako, da ne bi mogel reči, kdo ima boljšo robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa seveda u detjale opišeš, kako si prevozil Celovško po zadnjem. Kakšnih navodil ali sankcij glede tega nisem zasledil. Čeprav se mi zdijo tovrstne debate bistveno bolj škodljive, sploh za mlado populacijo, kot je lahko eno šinfanje trgovca. Četudi je zlonamerno. Tisti, ki je res dober, mu take stvari ne pridejo do živega.

Če dobr prvijem pr križišču z obvoznico mam dol do avtoceste v Kranj - pri priljubljeni diskoteki K12 - cirka 200 km/h notri ;)

/joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda lahko kdo, ki zapiše kakšno izkušnjo na forum, pohitrit takšne procese. Da se ne bo potrebno vsakemu posebej prepričat (=bit nategnjen). Ne mislim samo za TC, za katerokoli štacuno, tudi Hofer zarad mene.

Treba pa je razumet, da je Motosvet komercialni forum in da je deljenje nenaklonjenih izkušenj s (potencialni) oglaševalci nezaželjeno. Lahko se podučiš tukaj.

Lahko pa seveda u detjale opišeš, kako si prevozil Celovško po zadnjem. Kakšnih navodil ali sankcij glede tega nisem zasledil. Čeprav se mi zdijo tovrstne debate bistveno bolj škodljive, sploh za mlado populacijo, kot je lahko eno šinfanje trgovca. Četudi je zlonamerno. Tisti, ki je res dober, mu take stvari ne pridejo do živega.

o tistemu keri je dober niti tak nebojo govorili

čisto prav se mi zdi da se pove kaj je na stvari. tud v tem poslu je "boj za preživetje" in so pač eni k se potrudjo pa delajo radi to kar delajo eni pa pač luft bremzajo.

bolj dobro poskrbiš za bilko več na koncu žanješ čist enak princip

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tistemu keri je dober niti tak nebojo govorili

čisto prav se mi zdi da se pove kaj je na stvari. tud v tem poslu je "boj za preživetje" in so pač eni k se potrudjo pa delajo radi to kar delajo eni pa pač luft bremzajo.

bolj dobro poskrbiš za bilko več na koncu žanješ čist enak princip

Poglej debato "konkurenčne trgovine", ne bom povedal katere, je pa na drugem koncu LJ :whistle:

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda, ne bi bilo slabo, da si prebereš kaj pravi o šinfanju, obrekovanju, podajanju lažnih izjav itd., sploh zlonamernih, KZ RS in šele potem pametuješ kaj in kako.

Law is the first refuge of the incompetent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolena grejo, če je treba :worship:

jaz sem bila včeraj tam in nisem dobila takega občutka.

poleg tega pa sem bila spet razočarana nad odnosom!

še en razlog več, zakaj se tja nerada vračam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bila včeraj tam in nisem dobila takega občutka.

poleg tega pa sem bila spet razočarana nad odnosom!

še en razlog več, zakaj se tja nerada vračam!!!

Premale joške maš, al pa preveč širok obroč okoli pasu?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bila včeraj tam in nisem dobila takega občutka.

poleg tega pa sem bila spet razočarana nad odnosom!

še en razlog več, zakaj se tja nerada vračam!!!

Kakšen odnos neki? Odnos maš z ljubimcem, ne s prodajalcem. Prideš, pogledaš, zahtevaš... simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zadnjič v Mercatorju, pri polni stalaži makaronv :slap: pa sem dve ure čakal prodajalko, :yawn: da mi je pomagala izbrat katere bi rad. :eek::hmm: BANDA pa najboljši sosed!!! Pazi dve ure za ene ku....makarone. Pa še gužve nobene :kva2::lol1::kva2:

Ja tako je v štacunah, če sam ne veš kaj bi sploh rad in po kaj si prišel. Pol pa kompliciramo in se razburjamo na trgovce!

Jebi ga zato so pa plačani.

:xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil zadnjič v Mercatorju, pri polni stalaži makaronv :slap: pa sem dve ure čakal prodajalko, :yawn: da mi je pomagala izbrat katere bi rad. :eek::hmm: BANDA pa najboljši sosed!!! Pazi dve ure za ene ku....makarone. Pa še gužve nobene :kva2::lol1::kva2:

Ja tako je v štacunah, če sam ne veš kaj bi sploh rad in po kaj si prišel. Pol pa kompliciramo in se razburjamo na trgovce!

Jebi ga zato so pa plačani.

:xx: :xx: :xx:

po tem času pa najdeš eno prodajalko in ti lepo reče, da ni iz tega odelka :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen odnos neki? Odnos maš z ljubimcem, ne s prodajalcem. Prideš, pogledaš, zahtevaš... simpl.

Absolutno.Z ljubimbem imaš ljubezenskega :rolleyes: , z materjo materinskega, z ženo ali možem :blink:

pa tudi z prodajalcem / ko vzpostaviš nek odnos , odvisno če pride in kako hitro pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen odnos neki? Odnos maš z ljubimcem, ne s prodajalcem. Prideš, pogledaš, zahtevaš... simpl.

ni tako enostavno. prideš, imajo na polici za trgovcem za pultom, ki te gleda, ga prosiš da ti pokaže in če ni interesa... pol ni nič več simpl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tako enostavno. prideš, imajo na polici za trgovcem za pultom, ki te gleda, ga prosiš da ti pokaže in če ni interesa... pol ni nič več simpl!

očitno si pretiho prosila? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pridem po neko točno določeno stvar (problem samo v barvi), ne bom najprej cel salon na glavo obrnala, ampak po navadi povem, po kaj sem prišla, mi pokažejo, se odločim in kupim!

z veseljem počakam, če je v trgovini gneča in je notri malo prodajalcev. če pa je veliko prodajalcev (nekateri te samo gledajo) in malo strank, potem pa to ni več zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo strokovnosti in preveč (to je najboljše). Drugače pa imajo vsega ...........

Trgovina pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno.Z ljubimbem imaš ljubezenskega :rolleyes: , z materjo materinskega, z ženo ali možem :blink:

pa tudi z prodajalcem / ko vzpostaviš nek odnos , odvisno če pride in kako hitro pride.

S prodajalcem mi še ni prišlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je pa bolj švoh prodajalc al kako? :D

dejte mi povedat majo r6 pa r1 v salonu ker zadnič ko sem šel v KMC yamaha niso mel ne enega ne drugega motorja...da ne bom za brezveze hodu ke!!1

LP

ti...drugič prodajalcu povej da se bolje potrudi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!