Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

če pridem po neko točno določeno stvar (problem samo v barvi), ne bom najprej cel salon na glavo obrnala, ampak po navadi povem, po kaj sem prišla, mi pokažejo, se odločim in kupim!

z veseljem počakam, če je v trgovini gneča in je notri malo prodajalcev. če pa je veliko prodajalcev (nekateri te samo gledajo) in malo strank, potem pa to ni več zanimivo!

če te ne šmirglajo greš en krog po štacuni pa se vsedeš na vsak moped ki ga imajo razstavljenega, kmalu te bodo postregli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te ne šmirglajo greš en krog po štacuni pa se vsedeš na vsak moped ki ga imajo razstavljenega, kmalu te bodo postregli :whistle:

Ja pa začneš delat brum, brum......:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ja jest sem tud zadnjič po dolgem času šla mal v TC Motoshop, sem šla stojalo za zadnjo gumo iskat, tank torbico pa še par manjših stvari, pa so bli fantje res uredu, ta prodajalec, ki je meni pomagal, svetoval pri nakupu (en tak mlad z očali) je bil res fajn, se je potrudu, mi vse razložu (ker sem pač punca, pa par stvari nisem vedla, kaj, kako pa tko), pa na koncu dal še nekej popusta. Tko da tud od mene, hvala za prijaznost pa popust B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes bil z (mojo) in so bili še preveč vljudni :worship: mojo je kar šef obuval :lol1: pa še z Givijem sem šel domov :yea1: hvala TC motoshop :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz danes bil z (mojo) in so bili še preveč vljudni :worship: mojo je kar šef obuval :lol1: pa še z Givijem sem šel domov :yea1: hvala TC motoshop :OK:

ne se hvalt in zahvaljevat prehitr..da ti ne bo slučajn (tvoje) šef slučajn zapecu čez cajt :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje v trgovini so res super! Vedno, če le lahko, dajo kak popust na gotovino, dobro svetujejo... bi rekel, da kar iz svojih izkušenj pa tudi, ko sem iskal stranske nosilce so mi pomagali in mi poiskali privatnika, ki jih izdela po naročilu, ker za moj motor baje ne obstajajo. Ko sva z mojo kupovala opremo za njo so bili izredno ustrežljivi in so si res vzeli čas za naju.

Tako, da me vsekakor še vidijo v trgovini!

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest sem bil danes v tcju, kjer sem kupil hlače, ki so bile v akciji, prodajalec prijazen ustrežljiv, ko sem plačeval mi je zmankal 2eura, pa mi je še te šenku, tko da sem res zadovoljen in se bom še vrnu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem šel sporbat TCX škornje, da bi videl kako se primerjajo z A*. Mu povem (Boštjanu) kok mam nogo, mi prinese čevelj, ga obujm, mi je bil kak cm prevelik, mu rečem naj mi da manjšega pa mi reče, da je to normalno da tko noga skače :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem šel sporbat TCX škornje, da bi videl kako se primerjajo z A*. Mu povem (Boštjanu) kok mam nogo, mi prinese čevelj, ga obujm, mi je bil kak cm prevelik, mu rečem naj mi da manjšega pa mi reče, da je to normalno da tko noga skače :worship:

Verjetn je računal na volnene štumfe :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za klic, da je moja roba prišla ... zahvalil bi se celotnemu osebju, inštalacijam in telekomunikacijam, ki jih imate. Res hvala :worship:

Še posebej se zahvaljujem lepo pokošeni travi pred lokalom... res full ji hvala, ker mi je zadnjič nudila prečudovit počitek .. ganjen sem bil :worship: ... nimam besed :)

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest sem bil danes v tcju, kjer sem kupil hlače, ki so bile v akciji, prodajalec prijazen ustrežljiv, ko sem plačeval mi je zmankal 2eura, pa mi je še te šenku, tko da sem res zadovoljen in se bom še vrnu :worship:

danes šel v TC zamenjat hlače, rok reklamacije je že zdavnaj potekel, pa so mi jih brez problema zamenal, bli zlo prjazni, vzrok je bil ta, da sem jih prvič oblekel v ponedeljek ko sem se odpravljal na pot, ko sem se vsedel na motor so mi naenkrat postale prekratke, prej sem jih imel na sebi samo v TCju in je bila dolžina v redu, napaka je bila, da se nisem v trgovini usedu na motor, danes pa sem to naredil in se prepričal, da so mi hlače uredu :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me koliko so kej fleksibilni glede popustov v trgovini.

zadal sem si en znesek ki ga lahko zapravim, kar sem pa pogledal pa pride malo več.

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me koliko so kej fleksibilni glede popustov v trgovini.

zadal sem si en znesek ki ga lahko zapravim, kar sem pa pogledal pa pride malo več.

lpm

seveda so.. greš tja.. postaviš ceno in rečeš ... vzami ali pusti :P ...

pojdi tja in vprašaj ... kot jaz vem, za kakšno stvar se lahko zmeniš, za kakšno ne ... recimo za RIZOMO se praktično ni mogoče zment za popust ... to povem iz lastnih izkušenj .. bili smo strašno bitko, ampak ni šlo :) ... čeprav so me s kavo častlili :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me spet od njih, moja kobilica je dobila še stranske torbre (baba.rabi.malo.več.prtljage.press)...Prav majhna že izgleda s kufrom, tanktorbo in stranskimi tošli :whistle:

Hvala bojanu da me je opozoril da ima elisa zdaj dopuste...in sem se za mišjo dlačico še uspel naročit (ker potem se pa meni in njim pokrijejo dopusti in bi moral mojo lubico peljat čez plot da jo drug obdela :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC motoshopu pa niso več čisto gladki... Danes sem želel nabavit letno jakno, s prodajalcem najdeva eno, ki mi je bila všeč in pasala kot ulita. Potem mi prijavi ceno 157 €, na to pa da mi da še 8 % popusta in je cena potem 146 €. Nekam sumljivo mi je bilo, ker se je obnašal, kot da mi hoče prikrit listek s ceno, je kar držal za rokav in listek.

Takoj ko sem vendarle uspel pogledat nanj mi je ratalo jasno zakaj. Gor je bila nalepka s ceno 125 € ! Sem rekel, da vzamem, če mi da za ceno ki je na listku pa je rekel da to pa ne.

Sem bil malo šokiran, seveda sem se lepo pobral iz trgovine brez da bi kaj kupil. Potem sem se pozanimal kaj v taki situaciji in ugotovil da sem ga polomil, ker nisem takoj poklical tržne inšpekcije. Zadnje čase so dosegljivi 24 ur na dan, za tole bi jim pa upilili tako kazen, da bi se trgovini bolj splačalo, če bi mi jakno kar šenkali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sm bil na začetku z njimi še kar zadovoljen - je blo prebavljivo čeprav sm mogu vedno mal čakat, da se fantje nehajo gor pa dol prestavlat...

No in si omislim zadnji kufr givi in ga kupim... Prpelem domov razpakiram kufr in naslon zanj, zmerm kje morm navrtat luknje za naslon (daš full dnarja za oboje pa morš še sam lukne vrtat headbang.gif) ja in probam tiste zatiče oz. vložke na naslonu tko, da vidm ali sm luknje navrtal s pravilnim razmikom. Še predno sm sploh do konca pršravfu - brez enga zetagvanja se ena matica spul iz naslona. Ok bom pa nazaj nesu zamenjat.

Ja ja itak pridem v TC pa me začnejo skupinsko debel gledat pa me napizdijo trance_36_spor.gif, da kdo pa mislm da sm in že majo vse možne scenarije kaj vse sm počel med montažo. Pol se pa en izmed kretenov najde in začne kr čez luknjo nazaj s kladvom zabijat zatič oz. matico v naslon - in to čez luknjo čez katero naj nebi šlo vn??!! Idioti totalni zamenjat niso hotl bli so skupinsko vsi nesramni in me NIKOL več tm ne vidjo pa čeprav sm v letu dni tm pustu vsej 800€

In po težavah, ki jih imaš s produkti se izkaže kdo je dobr in kdo ne. Ta šop je popolna beda!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sm bil na začetku z njimi še kar zadovoljen - je blo prebavljivo čeprav sm mogu vedno mal čakat, da se fantje nehajo gor pa dol prestavlat...

No in si omislim zadnji kufr givi in ga kupim... Prpelem domov razpakiram kufr in naslon zanj, zmerm kje morm navrtat luknje za naslon (daš full dnarja za oboje pa morš še sam lukne vrtat headbang.gif) ja in probam tiste zatiče oz. vložke na naslonu tko, da vidm ali sm luknje navrtal s pravilnim razmikom. Še predno sm sploh do konca pršravfu - brez enga zetagvanja se ena matica spul iz naslona. Ok bom pa nazaj nesu zamenjat.

Ja ja itak pridem v TC pa me začnejo skupinsko debel gledat pa me napizdijo trance_36_spor.gif, da kdo pa mislm da sm in že majo vse možne scenarije kaj vse sm počel med montažo. Pol se pa en izmed kretenov najde in začne kr čez luknjo nazaj s kladvom zabijat zatič oz. matico v naslon - in to čez luknjo čez katero naj nebi šlo vn??!! Idioti totalni zamenjat niso hotl bli so skupinsko vsi nesramni in me NIKOL več tm ne vidjo pa čeprav sm v letu dni tm pustu vsej 800€

In po težavah, ki jih imaš s produkti se izkaže kdo je dobr in kdo ne. Ta šop je popolna beda!!!!

Mislm, da sem bil jaz danes tud zadnjič tam. Na srečo preverjam cene, pa jim nisem pustil veliko. Danes 38,- :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako hudo je, jaz sem pa danes poslal prošnjo za delo tam, ker iščejo enega prodajalca. :whistle:

Bomo vidli kako pa kaj, sam po prebranem sem zelo razočaran.

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!