Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

zio

Kje bi se dal dobit dusilc za TZRko???pa spegle..-.....u glavnm kje je ksna taka intrnetna trgovina s tem=)

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore,.,,,,

Mam se eno dobro zamisel....dsa bi nasraufu plastiko od mitota al pa r1(spredno) na TZRko....mislm ve kdo kej o tem ce ma kdo ksn kalup al pa kej u tem stilu??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore,.,,,,

Mam se eno dobro zamisel....dsa bi nasraufu plastiko od mitota al pa r1(spredno) na TZRko....mislm ve kdo kej o tem ce ma kdo ksn kalup al pa kej u tem stilu??? :evilgrin:

to se vrjetno da..ker je meu en model na mitotu od dukatija plastike. :unsure:

...tko da vrjetno bi se dal na tzr-ko tut kej gor dobit :krneki: ...če pa znaš iz karbonskih vlaken delat pa to. :krneki: . pol pa samo obdrži staro masko za kalup pa naredi posvoje:) :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tut razmislu da da bi iz karbona....sam kaj pa poliester kaj se vam zdi bolje?=)kaj je ceneje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tut razmislu da da bi iz karbona....sam kaj pa poliester kaj se vam zdi bolje?=)kaj je ceneje :rolleyes:

mogoče tuki kej najdeš www. moto-oprema. com neki ma karbona sam bl za ss motorje....mogoče kej paše...modificiraš.. :alien1: :alien1:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam motula 710 tanki k tts baje ni ql...ribne lahko

zdele pa že mal prbijaš..isto sm jst mislu..pa sm ranku najprej skoz motula...zdej sm pa tts-a letos ker je motul PREVEČ drag...in verjel ali ne da motor dela čist kul..pa poglej štajerce(justaboy itd) usi tankajo sam TTS-a pa usem dela ;) (no edin justaboy nima pr nobenmu motorju sreče :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst skos TTSa tankam ......kok sploh pride motuL?

preveč in se ne zanimi zanga...(slabih 4K)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS je čist dober, jih lahko naštejem dosti ko tankajo pa nimajo problemov ;) tut sam sem ga tankal pa zaradi olja nisem imel nobenih težav :) dajal sn 10 € za liter preko avtoneta, enkrat ko sem nujno rabo pa tut 5600 sit na pumpi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dam pa 20€ zanga jao u bauhausu ..LOl ok-- :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL...lepu prek pošte naroč pa je ne...sej poštnina pa tut pomoje ni dost...sicer men ga uzame sestra u lj k ma tam dostavo po lj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst dam pa 20€ zanga jao u bauhausu ..LOl ok-- :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Zdej si pejt pa zračunat kok keša si fuknu za olje...k bi ga lahko ponucov za kit al pa kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem če je pametnu za kit dat...pol spet tok več žre...še več stroška...raj bi se še več vozu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej bom narocu=D :yea1: Jst car...LOL!!Joj kok je slo ze kesa...uffff

ja sej itk ma dostavo po lj jst sm pa iz LJ...=D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu frendu je ribnu zrd tts...(baje) nism biu zrawn...ampak to je baje slabo samo za yamahe...newem zakaj sam men so tko rekl....drgač sm ga meu js tut 1x al 2x pa je blo ql.... sj men se tut neumno zdi sam newem...tko mi je reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kje nebo ribnu zarad ttsa...nasplošnu noben motor nebo ribnu zarad olja tut če daš not olje za motorke nebo nč narobe...če mene uprašaš je tu it trte zvitu...sicer pa se u življenju ravnam po reku...malo para malo muzike, dosta para dosta muzike...tok da se tts prilagaja mojemu reku :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS full kadi vn...zdej sm dau castrol TT k mi je zadnic slicajt TTSa zmankal pa full mn kadi pa mi je blo usec sam zdej sm se odlocu da bom mesu tadva olja=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno nebi reku da tts bl kadi...kr nism nikul takšnega občutka dubu tut k sm druge motorje gledu z drugimi olji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!