Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

Če že kupuješ 400ccm pol raje kupi Japonca -Mayestri,Burgman,S Wing in te ne bo glava bolela nikoli. Lp.

hvala hvala. kje pa so v Lj. in bliznji okolici ksne trgovine z maxi skuterji,da grem ksno testno voznjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala. kje pa so v Lj. in bliznji okolici ksne trgovine z maxi skuterji,da grem ksno testno voznjo?

Če si iz LJ se malce pozanimaj , mislim pa da boš za poskusit peljat dobil prej pri kakšnem zasebniku ki se bavi z prodajo kot je R-MOTO v Rimskih toplicah, BUBA MOTO v Bistrici ob Sotli,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala. kje pa so v Lj. in bliznji okolici ksne trgovine z maxi skuterji,da grem ksno testno voznjo?

yamaha - KMC dolenska cesta

honda - v trzinu

suzuki - to bo pa verjetno malo težje :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha - KMC dolenska cesta

honda - v trzinu

suzuki - to bo pa verjetno malo težje :rolleyes:

lp

SUZUKI pa ima Odar LJ (Stegne) in koliko vem tam nimajo testnih. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PVG v Ljubljani (Piaggio, Gilera, Aprilia) me je pred kratkim "lepo" odslovil, da testnih motorjev nimajo in da si ga lahko pred nakupom zgolj ogledam... Odgovor: "Hvala, nasvidenje."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno pa imate kaj mnenje glede yamaha majesty 400?

Dobro.. ne bo ti žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno pa imate kaj mnenje glede yamaha majesty 400?

Za moje okuse malo preveč "cortkan", drugače pa dober motor. Ga je kolegica mela nekaj časa.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno pa imate kaj mnenje glede yamaha majesty 400?

vprašaj @posavc -a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno pa imate kaj mnenje glede yamaha majesty 400?

Sem ti že enkrat napisal kateregakoli od teh navedenih od 400+ boš kupil da ne boš naredil napake celo Honda ima že SW 400 dvovalnika ali bilokaterega dvovalnega maxsija. Če kupuješ za dalše vožnje in z vožnjo v dvoje, pol sploh ne glej pod 500CCM, seveda odločitev je tvoja in pri nakupu rabljenega tudi pazi kaj boš kupil in vedno bolj opažam da so nekateri zelo slabo vzdrževani. Ne bom te učil, samo po dolgoletnih izkušnjah ti povem da motor če je že na zunaj vse ok in da je odlično ohranjen ter redno negovan te pol tudi ostalo nima biti kaj strah. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot lastnik majestyja 400 ti lahko povem, da je to zelo dober maxi. Lepo se vozi, izredno veliko prostora pod sedežem, dobre bremze, izredno lepo gre v ovinke, pri večji hitrosti ( 120) v ovinku se pozna da je skuter. POspeški sem mislil, da bodo boljši. Ampak vseeno je precej hiter. Kar je še minusov je to da pri nizkih obratih kar precej čutiš vibracije motorja, kasneje pa tega ni več čutiti. To pa je to. Končna je nad 150. Dva se peljeta udobno. Kupi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ponosni lastnik Burgmana 400 K8...vožnja fenomenalna, pred dvema tednoma naredil testno vožnjo iz MS do Portoroža...

Gor po AC, nazaj po stari cesti! Ga ne morem prehvalit! :worship: :worship: :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ponosni lastnik Burgmana 400 K8...vožnja fenomenalna, pred dvema tednoma naredil testno vožnjo iz MS do Portoroža...

Gor po AC, nazaj po stari cesti! Ga ne morem prehvalit! :worship: :worship: :worship:

Jaz si sicer lastim l.1999 ampak JA burgman je burgman :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ponosni lastnik Burgmana 400 K8...vožnja fenomenalna, pred dvema tednoma naredil testno vožnjo iz MS do Portoroža...

Gor po AC, nazaj po stari cesti! Ga ne morem prehvalit! :worship: :worship: :worship:

čestitam :yes: :naughty: dobrodošel v skuterskih vodah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ponosni lastnik Burgmana 400 K8...vožnja fenomenalna, pred dvema tednoma naredil testno vožnjo iz MS do Portoroža...

Gor po AC, nazaj po stari cesti! Ga ne morem prehvalit! :worship: :worship: :worship:

Super !

Srečno vožnjo !

Če si z njim zadovoljen mislim da boš ostal na Burgmanu, le s časoma boš zamenjal za 650.

Meni osebno med maxsiji model Burgman najbolj leži, morajo pa biti tudi različni okusi, da še obstajajo tudi druge znamke ter modeli. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

cao cao

Bil danes pri R-moto. So zelo prijazna druzina...Se do motohit skocimo na ogled potem pa odlocitev. Drgac pa najboljsi obcutek sem imel na silwer wing400, zdi pa se mi da za najmanj denarja ponuja kymco exciting najvec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cao cao

Bil danes pri R-moto. So zelo prijazna druzina...Se do motohit skocimo na ogled potem pa odlocitev. Drgac pa najboljsi obcutek sem imel na silwer wing400, zdi pa se mi da za najmanj denarja ponuja kymco exciting najvec.

SW 400 je odličen maxsi in dvovalnik, pa mislim da tista dva ko ima R-MOTO sta tudi v odličnem stanju. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SW 400 je odličen maxsi in dvovalnik, pa mislim da tista dva ko ima R-MOTO sta tudi v odličnem stanju. Lp.

hvala hvala, ja nekako sm se zagrel za ta belega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za tegale si pa nikol nism mislu da ga bom gledal. ampak me je presenetu

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4836588

kaj kj pravte. ce je pa v lj. kdo lastnik tazga bi se pa z veseljem ujel na ksni kavi-pivu da si ga uzivo ogledam.

najlepsa hvala ze vnaprej

se pa gre za malaguti madison 400k. na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se prodaja za 1880e

Popravljeno . Popravil matevz82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za tegale si pa nikol nism mislu da ga bom gledal. ampak me je presenetu

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4836588

kaj kj pravte. ce je pa v lj. kdo lastnik tazga bi se pa z veseljem ujel na ksni kavi-pivu da si ga uzivo ogledam.

najlepsa hvala ze vnaprej

se pa gre za malaguti madison 400k. na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) se prodaja za 1880e

Ne me narobe razumet !!!

Madision 400k nikakor ne priporočam !!!

Ostalo bom pa zase obdržal !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet !!!

Madision 400k nikakor ne priporočam !!!

Ostalo bom pa zase obdržal !!!

ok razumem. hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa gilera nexus 500? meni je vizualno všeč, trenutno furam runner 50sp, ker mi manjka A izpit

To je pa že druga zgodba Gilera in daleč stran od Malagutija pa čeprav je sorodna firma. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!