Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Pozdrav.

MT Exp je v prodaji od 1 avgusta v D.lp

Hvala za informacijo, pred 14 dnevi ko je bila zamenjana guma je še ni blo za dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so ok, sam to je v Nemciji in to kar dalec.

Pošiljajo v Avstrijo za ca 7Eur. V obeh primerih so šle gume naprej še isti dan, ko so prejeli moje nakazilo.

Upam, da imaš koga čez mejo. Tudi na forumu se najde kdo. :whistle:

Vprašaj še reifen.com, če bi poslali v Slo.

Ali pa tule ali tule. Oba pišeta, da se pri njih dobi tudi gume, ki jih na ebayu nima na seznamu, mogoče imata EXP. Sicer ne bo najbolj poceni, bo pa v dobrem tednu.

Kaj so ti pa v Motorjetu rekli? Pred 14 dnevi so mi rekli, da imajo nekaj naročeno in bo mogoče čez 10 dni. Mogoče je pa res že kaj prišlo. Cena s popustom v mojem primeru je bila pa enaka kot na mopedreifen, s tem da bi mi še zastonj premontirali, če prinesem odšraufane felge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna pa je cena pri nas?

V ceniku jih se ni...CENIK

Tourance EXP mislim.

so v ceniku

1715500 110/80 R 19 M/C 59V TL Tourance Exp Front 129,60€

1715400 150/70 R 17 M/C 69V TL Tourance Exp € 160,20

Popravljeno . Popravil obad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no, pa je tudi k nama z lubico prišel tisti srečno/nesrečni čas ko je treba zamenjati gumice... tlele je slikca mojih Pirelli Corsa III po 7172 kmjih, sami kvalitetni kmjčki, skoraj nič AC (le nekajkrat po obvoznici do Ivančne gorice), vmes preživele tud eno Panonijo in en Marof... kot se vidi imajo še mesa za kakih 700 - 1000 km (do plešavosti), a ker sva šla s SharpNinjo v torek na Panonijo, sem jih pred tem rajši zamenjal z novimi - zihr je zihr je rekla nuna in nataknila... :)

s temu gumami sem bil do sedaj najbolj zadovoljen od vseh kar sem jih sprobal, še bolj kot z M3... Corsa III se hitro segreje, oprijem se mi je zdel zelo "zihr", nekajkrat mi je prednja sicer najprej nakazala in potem rahlo zdrsnila - a le sedaj, tik pred menjavo in na slabšem asfaltu, v močnejših nagibih pri nižjih hitrostih oz ostrih ovinkih... pa tudi okroglo 1000 kmjev več sem naredil kot z M3 :OK: morda pa tale trojna mešanica (trda na sredini, mehkejša vmes in čisto mehka na robu) res deluje :? pumpal sem jih 2,5 in 2,9 poleti, 2,4 in 2,7 spomladi in jeseni, na pisti 2,2 in 2,0 (2,1 in 1,9 na Marofu)... čeprav moram poudariti da so za pisto SuperCorse (med profiliranimi gumami) še vedno zakon!

zato sem jih seveda zamenjal z enakimi, le da je zadnja tokrat 190/55 (torej 9,5 mm višja) na torkovi Panoniji se je obnesla zares carsko: nove gume mi sicer vedno povzročijo blago do zmerno evforijo, a lubica se mi je zdela še malce bolj lahkotna kot ponavadi, imel občutek da gre še lažje in hitreje iz enega max nagiba v drugega, ful stabilna ko sem zalegel v ovinek, pa tud nagib sem še malo povečal, saj mi je na prednji gumi ostal le še mm do roba... dokaj mirno je prenašala tudi pospeševanje iz ovinka... facit: zelo zadovoljen, priporočam vsem ljubiteljem LS stila :yes:

sam pi... , če je pa tk draga! za m3 dam cca 70 eur manj! razn, če ti veš za kako poceni varianto!????

:naughty: lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so v ceniku

1715500 110/80 R 19 M/C 59V TL Tourance Exp Front 129,60€

1715400 150/70 R 17 M/C 69V TL Tourance Exp € 160,20

pa res...sori nisem videl...

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola 6,

hja, vem kako te to matra, sem tud jst hodil z Gorenjko :-) tle se je pač treba odločit, al mal dražje, pa take gumice ki res sedejo, al pa une tapoceni, pa skoz srce v gatah... ali, drugače povedano - in kot je rada poudarila moja sedaj že pokojna stara mama, naj ji bo oblaček mehak - ne moreš hkrati stisnit in prdnit :)

whatever, zame ni dileme: moje stare kosti, pa tistih nekaj organov ki se še nekaj trudijo, so mi vredni več kot teh nekaj 10 EUR razlike... sej čist možno da se precenjujem, ampak z leti sem si nekako prirasel k srcu... ma sej vem, mal sem čuden, so mi že večkrat povedali... :) glavno pa je, da si nikakor in nikoli nočem očitat, ko bi npr potolčen ko hruška, zlomljen kot boksarjev nos in povit kot mumija ležal v bolnici, al pa celo - z malo sreče - z dobrih 200/h švignil mimo Sv.Petra, da se to ne bi zgodilo, če ne bi šparal pri gumah...

PS če te zanima ponudba mojega vulkanizerja napiši PM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola 6,

hja, vem kako te to matra, sem tud jst hodil z Gorenjko :-) tle se je pač treba odločit, al mal dražje, pa take gumice ki res sedejo, al pa une tapoceni, pa skoz srce v gatah... ali, drugače povedano - in kot je rada poudarila moja sedaj že pokojna stara mama, naj ji bo oblaček mehak - ne moreš hkrati stisnit in prdnit :)

whatever, zame ni dileme: moje stare kosti, pa tistih nekaj organov ki se še nekaj trudijo, so mi vredni več kot teh nekaj 10 EUR razlike... sej čist možno da se precenjujem, ampak z leti sem si nekako prirasel k srcu... ma sej vem, mal sem čuden, so mi že večkrat povedali... :) glavno pa je, da si nikakor in nikoli nočem očitat, ko bi npr potolčen ko hruška, zlomljen kot boksarjev nos in povit kot mumija ležal v bolnici, al pa celo - z malo sreče - z dobrih 200/h švignil mimo Sv.Petra, da se to ne bi zgodilo, če ne bi šparal pri gumah...

PS če te zanima ponudba mojega vulkanizerja napiši PM :whistle:

tolko boljše od m3 ali mpp pa tut ne morejo bit!? :naughty:

že pišen pm!

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko boljše od m3 ali mpp pa tut ne morejo bit!? :naughty:

že pišen pm!

lp6

od mpp upam da ja ker te so res zanič, od m3 pa upam da res ne, mam nove v garaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVTOPRALNICA-PNEVMATIK CENTER IN GOSTINSTVO GVIDO ŠIRNIK S.P.

Mariborska cesta 21

Radlje ob Dravi

Tel.: 02 887 29 43

Fax: 02 887 30 78

GSM: 041 670 927

041 670 961

Email: info@sirnik.net

NOVICE >>

22.06.2007 - 1 DEL UGODNIH POLETNIH PONUDB

Ugodno PIRELLI Diablo in Strada do razprodaje zalog.

PIRELLI DIABLO STRADA:

120/70R17+180/55R17 --- 225 EUR

120/70R17+160/60R17 --- 205 EUR

PIRELLI DIABLO:

120/70R17+180/55R17 --- 230 EUR

PIRELLI DIABLO CORSA:

120/70R17+180/55R17 --- 240 EUR

22.06.2007 - CONTINENTAL MOTO PNEVMATIKE

Akcija moto pnevmatik CONTINENTAL!

120/70R17

120/60R17

180/55R17

190/50R17

Se mi zdi kar ugodna ponudba. Sam dal danes gor zadnjo Pirelli Diablo Strada 180/55 R17 z montažo vred 140 eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeos. Jz sm glih dans naroču pr njem Metzelerke Tourance za svojga GSa(110/80 R 19,150/70 R 17) in je skup s 5€ poštnine pršl 190€!

Men se zdi pošten glede na to da je sam zadnja v ceniku 50€ več kot mi on da!!!

Tak da Radlje se še vidimo - aja pa pišem ko jo bom mel vsaj 2000km gor da vidmo kak se zadeva obnese do roba :naughty:

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVTOPRALNICA-PNEVMATIK CENTER IN GOSTINSTVO GVIDO ŠIRNIK S.P.

Mariborska cesta 21

Radlje ob Dravi

Tel.: 02 887 29 43

Fax: 02 887 30 78

GSM: 041 670 927

041 670 961

Email: info@sirnik.net

NOVICE >>

22.06.2007 - 1 DEL UGODNIH POLETNIH PONUDB

PIRELLI DIABLO CORSA:

120/70R17+180/55R17 --- 240 EUR

Gre to za CORSA III ?

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola znanstveniki,

a kdo ve kaj dogaja na robu moje zadnje gume?? še nikoli prej nisem videl takihle "trikotničkov" na vsakih nekaj cm... :? :?

post-163-1186745679_thumb.jpg

post-163-1186745688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola znanstveniki,

a kdo ve kaj dogaja na robu moje zadnje gume?? še nikoli prej nisem videl takihle "trikotničkov" na vsakih nekaj cm... :? :?

Ti mogoče kje po zadnjih vilicah drajsa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola znanstveniki,

a kdo ve kaj dogaja na robu moje zadnje gume?? še nikoli prej nisem videl takihle "trikotničkov" na vsakih nekaj cm... :? :?

A to se dogaja na obeh robovih (levi in desni)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola znanstveniki,

a kdo ve kaj dogaja na robu moje zadnje gume?? še nikoli prej nisem videl takihle "trikotničkov" na vsakih nekaj cm... :? :?

gumo ti žveči. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

- ne, nič ne drajsa (khm...)

- in ja, na obeh straneh, na robu, različno veliki, različno pogosti "trikotnički"

- gumo mi žveči.. aha... kar pomeni...??? (sorry, ob petkih sem mal bolj počasen) lubica je stabilna, nič ne drsi, gunca, whatever...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, resno ...

nahitro bi rekel da ima kaj veze s profilom gume - kjer naj bi se profil dotikal roba, tam je anomalija, pa če bolje pogledam sliko očitno nima (oz. če malo pomislim, to bi tudi ti opazil :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!