Skoči na vsebino

Digitalni fotoaparat


Priporočene objave

Itak ... to sloni na teoriji da mora zastopnik nudit navodila. In tega ti zastopnik ne bo povedal, to lahko izveš samo na zvezi potrošnikov. In če niso dolžni dajat navodil, ostane samo da najdeš koga, ki je tak aparat kupil pri nas.

niso jih dolžni "dajat" ampak "zagotovit"... proti plačilu seveda. .. kar običajno ni poceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da imate temo o digitalnih fotoaparatih

Zanima me če ma kdo kaj informacij o digitalnem fotoaparatu KODAK DX3400

sm isko po netu pa nikjer nč ne najdem

vsem se zahvaljujem za odgovore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KEBO: kaj si predstavljaš pod "informacijami"? Pejt na google pa vpiši not "KODAK DC3400" pa stisni "I'm feeling lucky" (tudi če se ne počutiš tako).

Vrže te na fabrško stran s podatki. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...pa nič.

Ta fotoaparat prodajajo in imajo navodila...nočejo jih niti skopirati...niti prodati....enostavno ..jebi se...ker je ta isti aparat v singapurju več kot 50% ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo!

V oči mi je padel Olympus c-360 rabljen cca 25k sit ali nov c-370 cca 35k sit. Kakšno mnenje, ali pa kakšni alternativni fotkiči tega cenovnega ranga in lastnosti.

LP :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo trenutno razmišljam o nakupu digitalnega fotoaparat in sicer se mi zdelo dopade Canon PowerShot S2 pa me malo zanima, kako se vam zdi sam fotoaparat, prav tako bi bil hvaležen kakemu money per value komentarju

PowerShot S2

(link je od ene naše e-trgovine in ni mišljen kot reklama, vsebuje pa vse tehnične podatke)

Cena: cca 135.000sit

Hvala za komentarje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo trenutno razmišljam o nakupu digitalnega fotoaparat in sicer se mi zdelo dopade Canon PowerShot S2 pa me malo zanima, kako se vam zdi sam fotoaparat, prav tako bi bil hvaležen kakemu money per value komentarju

PowerShot S2

(link je od ene naše e-trgovine in ni mišljen kot reklama, vsebuje pa vse tehnične podatke)

Cena: cca 135.000sit

Hvala za komentarje

Imam predhodnika - S1, in sem izredno zadovoljen. Izredno dobra optika, edina pomanjklivost bi lahko bilo nekoliko slabše ostrenje v mraku, kar pa so pri S2 popravli z dodatno lučko za boljši AF. S tem nakupom pomoje ne moreš zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo trenutno razmišljam o nakupu digitalnega fotoaparat in sicer se mi zdelo dopade Canon PowerShot S2 pa me malo zanima, kako se vam zdi sam fotoaparat, prav tako bi bil hvaležen kakemu money per value komentarju

po mojem mnenju vreden nakup...punca ima S1 in je z njim zadovoljna jst pa tudi...odlično podporo za snemanje videa ima......če rad kdaj kaj posnameš je še toliko pametnejša izbira.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PowerShot S2 je OK, ma edino eno malo hibo zame....je malce prevelik in ga ne morem spravit pod zic motorja :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

V oči mi je padel Olympus c-360 rabljen cca 25k sit ali nov c-370 cca 35k sit. Kakšno mnenje, ali pa kakšni alternativni fotkiči tega cenovnega ranga in lastnosti.

LP :photo:

Odvisno za kaj ga potrebuješ ampak poleg panoram lahko z njim zlo mal počneš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločal med Canon S2 IS in Sony dsc-h1. Oba sta si zelo podobna (12x zoom). Odločil sem se za Canona, ker ima vrtljiv LCD in naj bi bil hitrejši od Sonya, snema stereo zvok in med filmanjem lahko slikaš na najvišji ločljivosti.

Na pogled pa mi je bil bolj všeč Sony.

S2 še nisem uspel preizkusiti, ker je prispel šele danes dopoldan po pošti. JUHU :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako se pri Canonu S1 IS naštima dalj časa odprta zaslonka. Navodil namreč ne najdem pa me zanima, če kdo slučajno ve :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako se pri Canonu S1 IS naštima dalj časa odprta zaslonka. Navodil namreč ne najdem pa me zanima, če kdo slučajno ve  :unsure:

The S1 IS provides a full range of exposure control, from Manual to Auto exposure modes, and a handful of preset scene modes as well. All exposure modes are accessed by turning the Mode dial on top of the camera. Canon divided the dial into three exposure types: Auto, Creative Zone, and Image Zone. Shooting in Auto mode puts the camera in charge of everything except the Image Stabilizer, Flash and Macro modes. Exposure modes in the Creative Zone include Program AE (P), Shutter Speed-Priority AE (Tv), Aperture-Priority AE (Av), Manual Exposure (M) and Custom ©. Program AE lets the camera choose the aperture and shutter speed settings, but gives you control over all other exposure options. Aperture and Shutter Speed Priority modes allow you to set one exposure variable (aperture or shutter speed) while the camera chooses the best corresponding variable. Manual mode gives you full control over all exposure options. Custom mode allows you to store a group of settings for later reuse.

AV - program oz. manual pa nastavljaš oboje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako se pri Canonu S1 IS naštima dalj časa odprta zaslonka. Navodil namreč ne najdem pa me zanima, če kdo slučajno ve  :unsure:

Če boš najdo, mi prosim piši na PM. Pred časom sem že naredil par fotografij z odprto zaslonko. Spomnim se da je treba gumb prestavit na M ali Tv in sem že štelal sekunde. Zadnjič pa sem hotel nekaj slikat in te funkcije preprosto ne najdem več :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Canonu nagrada EISA :worship:

Digitalni zrcalno-refleksni fotoaparat Canon EOS 350D je prejel nagrado Evropski fotoaparat leta 2005-2006, ki jo podeljuje EISA.

vir: 24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Canon je zakon! Imam s1 že več kot eno leto, ima ga tudi moj prijatelj, s2 pa sošolec. Fotoaparat dela še vedno brezhibno kot nov, z njim sem posnel že 10.000+ slik in vsaj 100 filmčkov. Priporočam nakup :OK:

Popravljeno . Popravil marc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem

sam imam namen kupt digitalca do nekje 50-60jurju z vso opremo se prav spominsko kartico in polnilcem baterij in baterijami zdej pa ne vem ker bi biv dobr

neki sem gledu canona A520 in A510 pri slednjem me najbolj moti da lahko snemas pri 640-480 le 30 sekund (ali oba digitalca snemata tud zvok?? :huh: )

neki sm gledu tud praktico http://fotodigital.biz/default-99004%2C914.html

sm ne vem ce je to dobra ferma vem sam da je nemska

zanima me kok velko spominsko kartico bi rabu ce bi posnev sm pa tja kksn filmcek sam sm misli da je 256mb dost?

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kok velko spominsko kartico bi rabu ce bi posnev sm pa tja kksn filmcek sam sm misli da je 256mb dost?

LP :D

Ja in ne .) Jaz bi raje vzel vsaj 516MB.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem

sam imam namen kupt digitalca do nekje 50-60jurju z vso opremo se prav spominsko kartico in polnilcem baterij in baterijami zdej pa ne vem ker bi biv dobr

neki sem gledu canona A520 in A510 pri slednjem me najbolj moti da lahko snemas pri 640-480 le 30 sekund (ali oba digitalca snemata tud zvok?? :huh: )

neki sm gledu tud praktico http://fotodigital.biz/default-99004%2C914.html

sm ne vem ce je to dobra ferma vem sam da je nemska

LP :D

Zakaj, pa ravno Canona. Vzemi Sony-ja, pa boš lahko posnel film v velikosti kartice. No, to je le primer, so še druge znamke.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!