Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

V praksi bi se dalo izračunat. Sicer pa se zapleji mimo lokalnih informativnih radarjev pa se izmeri. Najbrž veš koliko odstopajo pred menjavo verižnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na voljo dva skoraj nova prednja diska za horneto CB600F PC-34. Več na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

imam Hornetko letnik 2006, zamenjati morat ketno in zobnike. Kiro znamko in "model" mi priporočate? X-Ring, O-Ring, QX-Ring,....D.I.D., EK, RK,......?

Hvala za odgovore in nasvete :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse boi ok le ponaredka ne dobit pa bo. :) Ni da boš opzil kakšne reazlike... Če imaš možnost vzemi kit kjer so verižniki z gumjastim blažilcem. Božansko za odstranjevanje hrupa!

img_1486%20jpeg.jpg

Ponavadi je to ognibene chain kit kjer je veriga did zraven. V italiji pogosta reč, pri nas pa buh zna....

http://www.ebay.it/itm/KIT-TRASMISSIONE-CORONA-PIGNONE-CATENA-DID-HONDA-CB-600-HORNET-1998-2006-/231217205093?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item35d59e8f65

Cena je spodobna...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne slišim razlike med gumiranim prednjim verižnikom, ki je bil prej in tem navadnim k ga mam zdej.

lahko pa da samo jst tko slabo slišim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem mel takih, je pa bilo veliko priporočil za tako pri angležih (hornet.co.uk forum)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam aftermarket jekleno pobarvano potem ko sem zvil "orginalno"  ... kaj te muči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš me vikat. :) Nima pojma kaj je, mi jo je napol šenkal en obalni mehanik, je pa nižja od originalne. Kako se obnese? Ker mam dolge roke bolje kot z originalno. Drugače pa dela. :) Nimam pripomb a kromirana je bila lepša. Enemu ki jo je probal in ni ravno velik je rekel, da mu ni všeč ker se počuti ko na kakem cafe racerju.

Kaj specifičnega morda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne opazim razlike med gumiranim in negumiranim zobnikom... 

Priporočal pa  biti EK verigo. MVXZ model.

drugače pa sem uspel popravit zvok nadležnega brenčanja med 3500 in 4500 obrati. Med števec sem namestil tesarski trak (tam kjer se zgornji del in spodnji del pokrova za števec stikata) in brenčanja ni več. žal pa nisem uspel narediti slike ker sem pač probaval :) in je delovalo :)

 

Lep pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lasti kdo tukaj LSL krmilo?

Ja. Je sicer na 919, napram oridjidji je vrhunski volan. Z originalom sem mel tko čudn roke v nevtralnem polozaju da me je med lopaticami zacel bolet po pol ure voznje, s to balanco tega ni. Tud precej vec kontrole mam nad sprednjim biciklom. Ceprov je vcas v luftu :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako se kaj odnese oz. če se splača?

Kateri model točno imate?

Jst imam model A01 na 2006 letniku hornet. Na originalni sem imel bolečine v zapestju plus da sem rokavice obrabu predčasno ker sem men dlan na utežeh (preozka balanca)

Meni osebno velik velik bolš...tud občutek je kot da maš "več motorja" pod sabo...nimaš kaj zgrešit...mislim da je ime balance "superbike"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoktejn -> koliko pa meriš v višino?

Sam imam težave s hrbtenico (lopatice, vrat, rame) ze 7 let. 

Me zelo zanima ali bi si olajsal bolecine z novim krmilom.

Moja visina 172cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoktejn -> koliko pa meriš v višino?

Sam imam težave s hrbtenico (lopatice, vrat, rame) ze 7 let. 

Me zelo zanima ali bi si olajsal bolecine z novim krmilom.

Moja visina 172cm

 

179, oglasi se en dan pa probaš pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo našel za hornet 2008 krajše nastavljive aluminiaste ročice?

nekaj v tem stilu:
http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v3/2032902757/fit-KAWASAKI-Zx-6r-Zx-9r-Zx-10r-Zx-636r-Zx-6rr-Zx-12-00-Billet.jpg 

 

opazil sem da je tega zelo dosti za do 2006 horneta.. nikakor pa ne najdem za 2008.  :glare:

Popravljeno . Popravil pubimu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne odpre slike iz te povezave tako, da ne vem jaj točno iščeš.Jaz sem za svojo (2008)našel tole.

post-46888-0-08061900-1435475869_thumb.jpg

Tega je tudi za 2008 kar dosti na ebayu in za res smešne cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo še malo dražje (kitajske ne pazzo ki so uko z glave) ki imajo pregib na sredni ki ob bognedaj padcu menda ne fentajo ročice.

pazzo_folding.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zgornje z ebaya imajo pregib in so že izkazale za dobro naložbo, ker mi je ratal motor položit ročka je pa lepo cela ostala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zgornje z ebaya imajo pregib in so že izkazale za dobro naložbo, ker mi je ratal motor položit ročka je pa lepo cela ostala ;)

Nisem bil pozoren. Super da dokazano dela. Škoda da si moral iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deyo te tvoje zgledajo res dobro.. + preklopne so... bom nekaj takega poiskal ja... drugače pa vidim da maš tudi nek uber ščitnik za motor gor montiran... ob priliki še kakšno sliko tega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deyo te tvoje zgledajo res dobro.. + preklopne so... bom nekaj takega poiskal ja... drugače pa vidim da maš tudi nek uber ščitnik za motor gor montiran... ob priliki še kakšno sliko tega ;)

Pozabil si še mirror extenderje (odlično za videt kaj več kot komolce v špeglih). :D

Njegovi zgledajo sw motech jaz imam od givija. Meni so že odlično služli. (eni vandali so m zvrnili motor na mestu pa razen praske po ceveh, bunke na balanci in žmigavca je bilo to to. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deyo te tvoje zgledajo res dobro.. + preklopne so... bom nekaj takega poiskal ja... drugače pa vidim da maš tudi nek uber ščitnik za motor gor montiran... ob priliki še kakšno sliko tega ;)

Dobiš slike jutri danes nekak ni bilo časa za fotografiranje ;) ti pošljem magari še link za ročke z ebaya ;)

Pozabil si še mirror extenderje (odlično za videt kaj več kot komolce v špeglih). :D

Njegovi zgledajo sw motech jaz imam od givija. Meni so že odlično služli. (eni vandali so m zvrnili motor na mestu pa razen praske po ceveh, bunke na balanci in žmigavca je bilo to to. )

tudi moji rollbari so od givija ;) ne boš vrjet tudi to sem moral testirat, še dobro da isti čas kot ročke, da je bil samo enkrat na tleh ;)

Kar se pa tiče podaljškov za ogledala pa sem jaz to montiral kmalu po nakupu motorja in če sem iskren sploh ne vem kako sem se lahk prej vozil ker sem nonstop komolce gledal ;) priporočam tudi nakup podaljškov, tej moji so tudi ebay varianta. Jih pa lahko dobiš v BS za cca 50€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jih gledal na ebay-u (externderje, in še za 10€ se mi zdi preveč za to kar so, 50 pa je čisti rop sredi belega dneva brez podkape) ampak sem po predlanskem piljenu asfalta bil primoran menjat ena šminkerska mini ogledala (s katerimi še celega komolce nisem videl).

Rešil sem tako da sem nabavil nesramno kopijo ogledal od aprilie tuono. Za 20€ s poštnino se ne morem pritoževat prav nič oz. ja kmalu bom moral kupit nove saj na levem ki mi ga sosedi kronično butajo poka plastika ob zglobu. En dan bo poknilo... Najbrž bom kupil kar enake in menjaval po potrebi saj so simetrični  (brez L/D omejitve).

 

Mroda pa kaj drugega vzamem...

Mirrors_MT385_Black_2__39516.1411377597.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!