Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

ja oranzen..

skor 600€ popusta... Al je tip nujno rabu dnar, al pa je nekaj narobe z motorjem... Upam pa, da je novi lastnik tolk dobr pogajalec in mu bo motor lepo sluzil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je iznajdljiv lahko s 600 evri reši marsikaj... le šasije ne. Vsekakor upam da mu ne bo treba kaj delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če nimaš posebnega razloga za 2008, lahko gledaš tudi letnike 2007.

Kolikor sem uspel naštudirat, je edina razlika med 2007 in 2008 barva "repne" plastike. Pri 2007 je srebrna, pri 2008 je črna.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu valja doma desna stopalka hornet 600 l. 2004? Al pa kaksnega pozna, ki bi imel. 

Evo, motor po trapastem padcu popravljen. Crash pad na desni strani mi je razbil deklc za vzig in poskodoval verigo motorja. Mehanik mi je ob enem preveril se ventile... Motor ima pri 69k km ventile vse v mejah normale... Agregat je kt sus... HONDA POWER!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrs? Ti je bunko odlomilo in je udarila na deklc? Predvidevam da je nosilec na bloku ostal cel. Kaj pa ostalo, rezervoar,...? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš posebnega razloga za 2008, lahko gledaš tudi letnike 2007.

Kolikor sem uspel naštudirat, je edina razlika med 2007 in 2008 barva "repne" plastike. Pri 2007 je srebrna, pri 2008 je črna.

LP Andrej

Hvala za odgovor.

Sem danes kupil 2010 z ABS. Ko se bo našel čas jo očistim in prilepim kakšno fotko.

L.p.

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu valja doma desna stopalka hornet 600 l. 2004? Al pa kaksnega pozna, ki bi imel. 

Evo, motor po trapastem padcu popravljen. Crash pad na desni strani mi je razbil deklc za vzig in poskodoval verigo motorja. Mehanik mi je ob enem preveril se ventile... Motor ima pri 69k km ventile vse v mejah normale... Agregat je kt sus... HONDA POWER!!

Isto pri meni le da še nekaj km več :D

 

to iščeš? http://www.ebay.com/itm/Honda-CB600-98-06-Hornet600-Front-Footrests-Foot-pegs-/321004067115?fits=Make%3AHonda&hash=item4abd55592b&vxp=mtr

oz. http://www.ebay.com/itm/A-pair-Front-Footrest-Foot-Pegs-For-HONDA-CB600-CB1300-VFR800-1998-2002-99-00-01-/141031694939?hash=item20d624e25b&vxp=mtr

Če boš to jemal zna bit čisto ok roba le tisti štift bi jaz menjal z vijakom ker tam si pomoje kitajci niso postavili dovolj vprašanj.

 

Čene za original maš AS Domžale ki so tudi prijazni pa včasih niti niso divje cene pri mami hondi.

 

Mi kdo pove kaj je ta reč "deklc"? Nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrs na pesku, pol pa mal poplesavanja in tresk. Ostalo so bojne rane - lepotne napake, podrsano vsepovsd.. Mah ni hudga...

PS: Hvala za linke. Sem butl cakal, ce se bo stopalka pojavla kje v SLO, zdaj pa bom lahk cakal 3 al 4 tedne na posto... Sezona pa over najbrz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Hvala za linke. Sem butl cakal, ce se bo stopalka pojavla kje v SLO, zdaj pa bom lahk cakal 3 al 4 tedne na posto... Sezona pa over najbrz...

kliči na motospirit pole. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zaradi prehoda na višjo kategorijo prodajam svojo horneto.

http://www.aFto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10399474&show=1

L. 2001 siva za 1800 oz. tisti ki ne bo drobil j.... tudi kak € manj in seveda prepis. Ni nova, lahko pa nudi še veliko užitkov. Na voljo za vsa vprašanja. Ogled v Kopru.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Za Hondo Hornet 600 2005 iščem pokrov termostata, je prijatelju burja zvrnila motor in je pokrov počil, mogoče ima kej po kosih in ima ta del za prodat ? Nov je okoli 35€ tako da ne pričakujte za rabljenega 50€ :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni

za mojo hornetko l.2010 iščem, kupujem nosilce stranskih torb, torbe in nosilec kovčka in kovček, če ima kdo kaj na zalogi se priporočam...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 1. 2016 at 6:45 PM, jany said:

Za Hondo Hornet 600 2005 iščem pokrov termostata, je prijatelju burja zvrnila motor in je pokrov počil, mogoče ima kej po kosih in ima ta del za prodat ? Nov je okoli 35€ tako da ne pričakujte za rabljenega 50€ :D 

Epoksidno zalepiš (če ni šel na 5+ kosov), pobrusiš in pipsneš v prijetnejšo barvo kot je tista mišje siva originalna. Bo ok vsaj dokler ne najdeš dolgočasno originalenga kosa... če se ti bo sploh še dopedel (imam še nekaj šare ma tega ne žal.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo,

imam problem na hornetki l.2010. ko prižgem motor oz. dam kontakt mi začne utripat (kombinacija hitrih in počasnih utripov) rumena lučka na desni strani, Zanima me ali ima kdo kakšno tabelo, kjer bi lahko razbral pomen napake? motor dela vse normalno...

to se mi je zgodilo po tem ko sem odmontiral kolektorje in tudi lambda sondo, ker sem jih spoliral... zdej sem malo v dvomih ali je lambda sonda problem al kej drugega...

 

hvala za pomoč

Popravljeno . Popravil bambus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dreja_123 pravi:

Če ti bo kaj pomagalo, je v "Manuale Officina Hornet 2007", poglavje 5-12 (stran 122) opis utripajoče lučke, ter kako iz nje dešifriras napake...

Manuale dobiš med drugim tudi tukaj:

http://www.pdfmotomanual.com/index.php?r=site/page&view=manuales&order=t&key=H&make=1846&lang=ITA

LP Andrej

Najlepša hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz gledal, so sive plastike so imeli letniki 2007, 2008 so imeli črne.

Je pa lahko bila ta na linku 2008 kupljena in prvič registrirana - letnik lahko preveriš po VIN številki (npr. na servisu Honda).

Rdeče uteži krmila niso original, prav tako ni original "prestavna ročica" (vzvod) menjalnika.

Moja ima tudi drugače postavljene nalepke na zgornji strani rezervarja. Od krmila do sedeža si sledijo:

Nalepka HISS, pokrov rezervarja, ozka nalepka "unleaded fuel only", ter širša kvadratna (opozorilo za nošenje čelade)...

Je pa zopet lahko to odvisno od letnika, trga, ...

LP Andrej

Popravljeno . Popravil dreja_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!