Skoči na vsebino

Honda NC 700/750


moto rider

Priporočene objave

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

pizda so mi huda ta "mala jajčka" Fina zabava, fina!!

ti moram rečt, da sem tudi jaz prijetno presenečn nad temi jajčki :) 

Res, da nisem še nekaj veliko vozil, a prvi vtis je bil super... v nedeljo greva skupaj z mojo na furo, poročam še malo, kako je v dvoje... 

Se pa občuti razlika v moči v primerjavi s FZ6 ki sem jo imel... ampak ,sem točno vedel kaj kupujem in me to niti ne moti toliko.... bomo videli v dvoje, kako bo. 

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, motozajebant pravi:

bomo videli v dvoje, kako bo.

Pazi! Omejitve so postavljene precej nizko...:P

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, motozajebant pravi:

ti moram rečt, da sem tudi jaz prijetno presenečn nad temi jajčki :) 

Res, da nisem še nekaj veliko vozil, a prvi vtis je bil super... v nedeljo greva skupaj z mojo na furo, poročam še malo, kako je v dvoje... 

Se pa občuti razlika v moči v primerjavi s FZ6 ki sem jo imel... ampak ,sem točno vedel kaj kupujem in me to niti ne moti toliko.... bomo videli v dvoje, kako bo. 

Samo še DCT mu fali pa je 1A roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MiNa pravi:

Pazi! Omejitve so postavljene precej nizko...:P

ha ha ha... jih prestavim višje? :) 

Pravkar, Snečer pravi:

Samo še DCT mu fali pa je 1A roba.

Pa, niti ne vem, če bi imel DTC... na motorju mi to nekako ni.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 2. 2020 ob 14:10, motozajebant pravi:

ti moram rečt, da sem tudi jaz prijetno presenečn nad temi jajčki :) 

Res, da nisem še nekaj veliko vozil, a prvi vtis je bil super... v nedeljo greva skupaj z mojo na furo, poročam še malo, kako je v dvoje... 

Se pa občuti razlika v moči v primerjavi s FZ6 ki sem jo imel... ampak ,sem točno vedel kaj kupujem in me to niti ne moti toliko.... bomo videli v dvoje, kako bo. 

Torej, v soboto in nedeljo naredil 400km... motor je kot je rekel @Kugelschreiber fina zabava in predvsem mala jajčka :) 

Pelje se super, sedi se tudi solidno, se pa pozna podhranjenost motorja. Predno greš prehitevat, se je treba kar fajn prepričat, da je dovolj placa. Presenetila me je vožnja v dvoje... nisem opazil bistvene razlike, oz da bi se zelo poznalo pri pospeševanju... sem pričakoval še več "problemov", pa temu ni tako. Res pa je, da moja sopotnica ni pretirano težka :) 

Seveda je podhranjenosti primerna tudi poraba. Na morje in nazaj, povprečje 3,5L/100km. V dvoje pa 3,4L/100km. ČE bi se vozil še kakšnih 200km, bi še padla. Lepo je pridet na morje in nazaj z 11 litri :)

Ima pa hudič eno OGROMNOOOOOO  težavo! Pra*ica od MB tablce neče dol past :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, motozajebant said:

Lepo je pridet na morje in nazaj z 11 litri :)

 

Ja, to tud men rata. Izi. :D 

16 minutes ago, motozajebant said:

Ima pa hudič eno OGROMNOOOOOO  težavo! Pra*ica od MB tablce neče dol past :lol1:

To je tud ok. Ce kej uspicis, vsi recejo:“kreten stajeski, kaj pa druzga.....”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

Caponord 1000.11l je komot do morja pa nazaj.  Zivim v Postojni. ;) 

To je bilo moje drugo vorašanje, od kje do morja :)

jaz iz mengsa... cca 320km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, motozajebant said:

To je bilo moje drugo vorašanje, od kje do morja :)

jaz iz mengsa... cca 320km

E, pa isto. Po 320km mi u tanku ostane se ene slabe 4l. Tko k tebi.  (21jih pa manjka, ma ne okrog govort) edina slaba stran tega motorja, mitas touringforce zanj ne bodo 2 compound. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vprasanje... imel kdo ali pa ima kdo problem v razmaku med stopalko in menjalnikom? Pismo, se mi zdi, da manjka pol cm daljša razdalja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

Vprasanje... imel kdo ali pa ima kdo problem v razmaku med stopalko in menjalnikom? Pismo, se mi zdi, da manjka pol cm daljša razdalja :)

pokaži fotko

ponavadi se da "ročico" menjalnika čisto preprosto prestaviti gore-dole

al pa nabavit malo jaće stopalke, link sem ti že dal, 120 EUR :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snečer pravi:

pokaži fotko

ponavadi se da "ročico" menjalnika čisto preprosto prestaviti gore-dole

al pa nabavit malo jaće stopalke, link sem ti že dal, 120 EUR :) 

Vem, hvala, bo treba v tej smeri razmislit, ker mi gre na zivce, da moram s stopalom skoz kolobocije delat, da gor šaltam :)

received_686118288596025.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Vem, hvala, bo treba v tej smeri razmislit, ker mi gre na zivce, da moram s stopalom skoz kolobocije delat, da gor šaltam :)

received_686118288596025.jpeg

to kr nastavi, prestavna ročica to omogoča, po sliki sodeč. Jaz si vsak moped prenastavim. Ker pa imam dvoje različne čevlje (sidi in ctx) iščem nek kompromis v njuni sredini. Meni osebno je hudo pomembno, da je gib z ročico menjalnika kratek in natančen.  Pri predebelih čevljih zna biti celo moteče, ko moram nogo mal zvit da gredo prsti spodaj, če je pa preveč lufta se pa gib nekam izgubi in je menjavanje slabše kot običajno, nenatančno, površno itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dejang pravi:

Sem zdele pri njej. Iskra je. Kolko češ. Sveče pa ven ne dobim. Nimam 17 dolge gidore.

za svečko je ponavadi nastavek v rezervnem orodju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da sta obe zadnji sveči fuč? Ali bo problem na špuli? Sveča je mokra, vendar zrak z bencinom piha ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2020 ob 11:13, motozajebant pravi:

Vprasanje... imel kdo ali pa ima kdo problem v razmaku med stopalko in menjalnikom? Pismo, se mi zdi, da manjka pol cm daljša razdalja :)

Ne vem velikosti tvojega stopala, ampak jaz sem z 41 zelo lepo, brez težav šaltala.

Mislim, da držiš na stopalki stopalo preveč naprej (ko se ne šalta, naj bi na stopalki stali s prsti, zaradi estetike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!