Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

aja pa če se mislš kej afnat pri nagibu dej prej dol distančnike na tačkah ker jih je že tolk padlo zaradi tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa zelo :D kok mas kej km???

zdele jih je 803 :) drgač pa še nimam izpita zdele aprila bom dokonca naredu mam že vožnje. [quote name='Pupi13'

timestamp='1332513221' post='1910021']

aja pa če se mislš kej afnat pri nagibu dej prej dol distančnike na tačkah ker jih je že tolk padlo zaradi tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da se da to mašino natunat do 22km..kaj je treba use menjat pa kolko bi to use skup pršlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da se da to mašino natunat do 22km..kaj je treba use menjat pa kolko bi to use skup pršlo?

ne splača se ti to predelavat kr nebo neke bistvene razlike. edino če daš 180 malossi not. sam to je predrago za moje pojme.. raj počaki pa nared pol ko boš 18 star za 250 pa bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tomosu sm 125 se baje da športna gred not pa malo večji uplinjač pa je..

tko drugače pa se zanimam za nakup supermota 125 4t ker ma dobr zvok (za 125) sploh če daš kak drug izpuh..in glede na to da ma wr125 isto mašino kot r125 sm pač tukaj vprašal

kolko pa stane malossi kit (če kupiš brez vse une elektronike ki ti jo ponavadi uturajo zraven)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne splača se ti to predelavat kr nebo neke bistvene razlike. edino če daš 180 malossi not. sam to je predrago za moje pojme.. raj počaki pa nared pol ko boš 18 star za 250 pa bo ;)

jebeš 250ccm..vzemi 600ccm al pa 636 ;).. pa se papirji zrihtajo pa vse..kaj se bote z temi bednimi 250ka mi vozili :D..če z 125ko aprilio rs prehitim kawasakija phaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nimaš za 180 malosi če prav vem nobene elektrike. kit stane okol 500-600 € na e-bayu nwm točn. s tem da morš pol ko ga montiraš še direktni vbrizg goriva naštelat. to pa nemorš sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektronika, powercommander?

Ubistvu kot nek powercommander ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš 250ccm..vzemi 600ccm al pa 636 ;).. pa se papirji zrihtajo pa vse..kaj se bote z temi bednimi 250ka mi vozili :D..če z 125ko aprilio rs prehitim kawasakija phaha :D

kje ze???? ne mors primerjat okretnosti rs-e pa ksnga 600 cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ze???? ne mors primerjat okretnosti rs-e pa ksnga 600 cc

250ccm kawasakija sem prehitel ne 600ccm :D...sicer pa sem zdaj sam nabavil 636 kawasakija :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250ccm kawasakija sem prehitel ne 600ccm :D...sicer pa sem zdaj sam nabavil 636 kawasakija :smoke:

aha pardon sm muslu da o 600 govoris :D

pa drgac kasni so kej obcutki na 600+ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pardon sm muslu da o 600 govoris :D

pa drgac kasni so kej obcutki na 600+ :P

čuj dobri so :OK: ...samo zdaj od začetka še bol počasi a z cajtom bom že bolj dal po gasu hehe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj dobri so :OK: ...samo zdaj od začetka še bol počasi a z cajtom bom že bolj dal po gasu hehe

sej je prou ti sam počas, bolš kot da se razbiješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 uprasanje.. kolko casa lahko ta motor drzis na rdecih obratih? vem da 2t naj bi najvec 1 minuto zdej nwm kako je s 4t..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 uprasanje.. kolko casa lahko ta motor drzis na rdecih obratih? vem da 2t naj bi najvec 1 minuto zdej nwm kako je s 4t..

blokado ma kao na 10k tm kjer je rdeč polje( jest sm največ pršu do 10500)

itak ko prideš do blokade ti začne vn metat

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce nisi razumeu..mene zanima kolko casa lahko drzis gas do konca in da ti ne zjebe masine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce nisi razumeu..mene zanima kolko casa lahko drzis gas do konca in da ti ne zjebe masine..

4 taktne mašine niso tko občutlice na to. tko da se ti ni treba sekirat itg je motor zablokiran. ti bo prej crkn zarat česa druga ko pa od tega da ga teraš do kraja. nisem nikjer zasledil da piše koliko časa je lahko motor na max. vrtljajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!