Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

Veš kako  dolgo Honda izdeluje Twin motorje? to je že zelo stara zgodba....tudi v moto GP-ju tečejo Twin-ni :grim

Bolj pazljivo moraš brati: NOV HIT pomeni da je z novim modelom (700) doživela nov prodajni uspeh. Drugače pa sem njihove twine vozil že zdavnaj zdavnaj... Skoraj ni tipa motorja (z redkimi izjemami), ki ga Honda še ni imela v svoji zgodovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pride dan, ko se z bmflarjem strinjam.

 

Neeeee. Sm ga imel, definitivno je VolksWagnov bolsi. Imel dva. Se bolsi je Subarujev. Tud imrl dva. Morda/verjetno je porschejev se bolsi.

Honda pa verjetno dela najbolse V2.

 

Tole si pa lepo napisu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj pazljivo moraš brati: NOV HIT pomeni da je z novim modelom (700) doživela nov prodajni uspeh. Drugače pa sem njihove twine vozil že zdavnaj zdavnaj... Skoraj ni tipa motorja (z redkimi izjemami), ki ga Honda še ni imela v svoji zgodovini.

 

malo za šalo... sem dobil občutek, ko da ne vem kaj berem, ampak sem pogruntal da si hotel nekaj povedat a narobe zapisal ..čisto v stilu slo zakonov :grim  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sej ne mislim provocirat alpa kaj podobnega. Ampak lastniki AFric očitno mislijo da majo zlate motorje.

DEc  bi rad zaslužil na 20 let starem zvoženem(beri odsluženem) motorju. Pa lahko je Africa pa ne vem kaj sam dajte to vse skup mal bolj realno pogledat.

Prodaja se ogromno novejših motorjev, ki nudijo mnogo več kot Africa - sploh pa za to ceno. Najraj bi ga poklicov pa vprašal če vzame v račun BMW GS1200R letnik2010 pa da mu doplačam še neki.

 

http://tinyurl.com/oyoz33r

Popravljeno . Popravil Kawl
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne mislim provocirat alpa kaj podobnega. Ampak lastniki AFric očitno mislijo da majo zlate motorje.

DEc  bi rad zaslužil na 20 let starem zvoženem(beri odsluženem) motorju. Pa lahko je Africa pa ne vem kaj sam dajte to vse skup mal bolj realno pogledat.

Prodaja se ogromno novejših motorjev, ki nudijo mnogo več kot Africa - sploh pa za to ceno. Najraj bi ga poklicov pa vprašal če vzame v račun BMW GS1200R letnik2010 pa da mu doplačam še neki.

 

http://tinyurl.com/oyoz33r

 

Zavrnil bi te.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Snečer vrjetno se najde še kakšen takšen fanatik kot ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne mislim provocirat alpa kaj podobnega. Ampak lastniki AFric očitno mislijo da majo zlate motorje.

DEc  bi rad zaslužil na 20 let starem zvoženem(beri odsluženem) motorju. Pa lahko je Africa pa ne vem kaj sam dajte to vse skup mal bolj realno pogledat.

Prodaja se ogromno novejših motorjev, ki nudijo mnogo več kot Africa - sploh pa za to ceno. Najraj bi ga poklicov pa vprašal če vzame v račun BMW GS1200R letnik2010 pa da mu doplačam še neki.

 

http://tinyurl.com/oyoz33r

Tako ceno imajo, saj ni edini: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7804316

...očitno so ti motorji še v "polni kondiciji", GS-i tak letnik so že "pokojni" :grrr  (hec)

...to so bili res dobri motorji, žal takih ne delajo več. ;) GS-i in sodobna tehnika (elektronika) ne zdrži toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne se kregat'!

Jaz sem imel dve Africi. Prvo pet let, drugo slabi štiri. Stanje obeh pa "u nulu!" pa ima ena že krepko preko 180.000 km. Poraba olja 0! Z besedo; NIČ! In obe sem prodal za enak denar, kot sem ju kupil... Kwapazdej.......??! :hmm::?  :O  :D

 

Pa še tole; Imel sem tudi dva BMW-ja. Odličen motor. Pusti ti svoj pečat, ki ga zlepa ne pozabiš. BMW je pač BMW. Nekoliko drugačen je in rad se ju spominjam. Žal, tudi po napakah (ne, to pa ne...!) :nono:

No, pa se mi je tudi na Africi razletel ležaj na zadnji osi kot bojni projektil. Pa sem ga kupil v prvi železnini za štiri eure in se odpeljal novim dogodivščinam nasproti... :OK::010

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem. To so bili super motorji - ampak glede na trenutno gospodarsko stanje bi bili lahko veseli če jih bojo prodali vsaj za nekaj malega.

Glede nato da take motorje kupujejo/mo taki ki že v štartu nimamo 2-3k € plače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal :topic: saj tema ni namenjena stari AT, mel AT, pa sej je u redu MOPED, sam jo ne zamenam za mojo staro VARO

 

 

... jest tud ne za mojga bimerja .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Hola,

 

AT Hondoljupci, prečekirajte jutrišnji Motorrad, na naslovnici je tole ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vam (hondi) govorim že nekaj časa... :hmm:

Attributi; Teža, skladna moč z navorom, prvenstveno pa delovanje stroja kakor njegova uporabnost... In hondini detajli :yes:

 

Pa saj so vsi motorji dobri... Ampak je honda nartabulši!! :O :grim

& what about cena?? :?:hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obljubljajo nebesa, na koncu pa dobiš pa sekret na štrbunk!

 

Upam, da ne bo enako kot pri Yamahi. Naslednjica Supertenerejke se je zredila za težo sopotnice-v primerjavi z predhodnico.

In obljubljali so veliko....

 

lp, andrej

Popravljeno . Popravil THOMPSON
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še za prebrat...

download-page-001.jpgdownload-page-002.jpgdownload-page-003.jpgdownload-page-004.jpg

 

Če prav zastopim naj bi mela 200kg natankana, vrstni 2 valja, 100 konjev, 20 litr kesl, 21/17 kolesa, 250mm hoda na vilcah.
Kaj več pa niso povedali.

Popravljeno . Popravil frischfleisch
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kjer je dim je tudi ogenj in če bo res taka bo trenutno brez konkurence ter sanje večine endurašev.

Več kot odlična naslednica stare :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to! , ne pretežak, 100 konjičev,  21/18 feltne, in cena okoli 10.000 eur, pa da je Hondina kvaliteta :)

 

sam še dva ALU kufra gor pa gasa!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10K€ "malo morgen" prej okoli (nad)12k€ bolj si zadel konje in "feltne" spomnite se sanj o naslednici "STEN" potem pa še en potovalnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!