Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

klekl je serviser ne pa vrsta jezika :slap: tudi za vaša oz. kera druga narečja si človek mora vzet 30min. časa da skapira kaj piše... sicer pa se je bv prepirat pa smetarit tako temo...lepo prosim

Z razliko, da mi ne pišemo v narečju :)

ma kdo mogoče za prodat prednje pakne za aprilio rs 125 1997 nujn bi rabu. :)

To misliš ploščice? :) Za 30€ jih dobiš na servisu, zakaj bi rabljene kupoval oz. iskal po forumu?

Uporabnik macak na forumu ima cel kup delov, ki bi ti znali pridet prav...

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z razliko, da mi ne pišemo v narečju :)

To misliš ploščice? :) Za 30€ jih dobiš na servisu, zakaj bi rabljene kupoval oz. iskal po forumu?

Uporabnik macak na forumu ima cel kup delov, ki bi ti znali pridet prav...

ja wem d jih za 30 e dobim. sam rabu bi jih takoj pa pač oni šele u pondelk lah zrihtajo. no sj sm naroču pač se dva dni naum vozu :S

hvala useen :)

za macaka pa wem ja xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj =P

Zakaj mi motor pri 10k rpm zgubi moč? Do 12k sploh ne vleče, če pa prestavim eno višje, torej spravim obrate tam nekje na 8-9, pa spet začne vlečt tja do 10k. Če me spomin ne vara je prej skos od 8 pa do 12 vleklo kot noro tongue.gif

Ma kdo kakšno idejo?rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj =P

Zakaj mi motor pri 10k rpm zgubi moč? Do 12k sploh ne vleče, če pa prestavim eno višje, torej spravim obrate tam nekje na 8-9, pa spet začne vlečt tja do 10k. Če me spomin ne vara je prej skos od 8 pa do 12 vleklo kot noro tongue.gif

Ma kdo kakšno idejo?rolleyes.gif

Avspuh dol, pa z lučko posvett v izpušni kanal. Pol pa rave pr magnetku z roko odpri, naj bi se zravnal z zgornjim robom izpušne odprtine. Če ne, mal tm pri magnetku z ključi našponi zajlico, pol pa ma da se odvrti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj =P

Zakaj mi motor pri 10k rpm zgubi moč? Do 12k sploh ne vleče, če pa prestavim eno višje, torej spravim obrate tam nekje na 8-9, pa spet začne vlečt tja do 10k. Če me spomin ne vara je prej skos od 8 pa do 12 vleklo kot noro tongue.gif

Ma kdo kakšno idejo?rolleyes.gif

rave ti nena odpre, spucaj ga vrei.

lp luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, bom preveru.

Drugače spucan je bil ravno pred kakšnimi 50km..verjetno ga potem nisem vredu nastavil..mah, bom še enkrat razdru vse ko bo dež wink.gif

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kolko km se einfara ojnico na rs-ki... jas mislim da če ga par x segrejem-ohladim da je 50km dovolj

Furaj 100-200km bolj počasi. Da boš videl če so vsi lageri pri višjih temperaturah vredu. Drugače pri ojnici nimaš kaj ainfarat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam ali zamenjam enodelni kombinezon vannuci številke 54,nov! dobil sem ga kot darilo a mi je premajhen. rdeče barve! če rabi kdo kako sliko naj napiše svojo številko in dobi mms ali pa sem gor postam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proda kdo kakšen malo večji fergazer za aprilio rs 125 07 letnik torej tisti tanki fergazer?

kupi kdo orginal fergazer 28mm? 07. letnik 8000 km rabljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je kdo iz okolice maribora kateremu bi se dalo malo motor šraufat in ga nastavit malo,fergazer in rave ventil? PROSIM :D

sixpack pa spijema zraun

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je kdo iz okolice maribora kateremu bi se dalo malo motor šraufat in ga nastavit malo,fergazer in rave ventil? PROSIM :D

sixpack pa spijema zraun

lej frgazer si lahko sam nastaviš..vrtiš tisti mali šrajf pri frgazerju pol onega za štan gas štelati. in ga po občutku štelaš pa daš malo gas oz se pelješ pa vidiš kok je.. ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej frgazer si lahko sam nastaviš..vrtiš tisti mali šrajf pri frgazerju pol onega za štan gas štelati. in ga po občutku štelaš pa daš malo gas oz se pelješ pa vidiš kok je.. ;)

Ti si že en ceu kup fergou naštelu vidm ;)) škoda omenjat dize, polarizator, iglo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravoo majstri..en uprašanje upam da mi bo kdo znau odgovorit..in sicer mam aprilio rs125 letnik 06..pa sm naredu servis zdei me pa zanima a bi lah js to lučko servisno sam ponastavu al morm na servis pelat..hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravoo majstri..en uprašanje upam da mi bo kdo znau odgovorit..in sicer mam aprilio rs125 letnik 06..pa sm naredu servis zdei me pa zanima a bi lah js to lučko servisno sam ponastavu al morm na servis pelat..hvala

lahko sam reseteraš

morš držat tist gumb k maš za programe menjavat pa motor ugasnt pa pržgt(med tem morš skos držat)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiu..:rolleyes:

delam generalno pa sm razdru tud sklopko in me zdej zanima na kok privit tiste vijake na njej (6 kom, ker mislm da je neki določen ) ??

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala SpiZek sm zrihtu!:D:D :yea2:

lahko sam reseteraš

morš držat tist gumb k maš za programe menjavat pa motor ugasnt pa pržgt(med tem morš skos držat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo ma kdo športni filter za aprilio rs 125 28mm fergazer?

pokličite na 051 321 728 ali pišite na klimez.klimez@gmail.com

se drugače kaj pozna sploh razen pri zvoku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo ma kdo športni filter za aprilio rs 125 28mm fergazer?

pokličite na 051 321 728 ali pišite na klimez.klimez@gmail.com

se drugače kaj pozna sploh razen pri zvoku?

če dobro nastaviš se na odzivnosti MALO pozna

drugače pa tudi jas kupujem šp. filter če ma kdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, bom preveru.

Drugače spucan je bil ravno pred kakšnimi 50km..verjetno ga potem nisem vredu nastavil..mah, bom še enkrat razdru vse ko bo dež wink.gif

Hvala.

No danes sem odprl vse skupi in ugotovil da.....

mo26k.th.jpg

...se mi je tole odlomilo. Zdej pa če se bo dalo zašvasat, če ne pa...Prodaja kdo? biggrin.gif

Aja pa a tisti za rotax 123 so drugačni ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo z švasanjem. Men se je to nekdaj isto prelomilo, ker je velika toplota, cel sistem RAVE pa SLABO konstruiran.

Mi smo z obeh strani prevrtali, vrezali navojček in kos vijaka noter- 'zašravfali'.

Nazadnje pa vem, da sem mogel it novo kupit. More pa bit vse zelo dobro naštelano, ker že če se odpira 2mm premalo (luft zajle) se že pozna da gre motor manj. Ko sem jaz dobro naštelal je šel 15km/h več kot prej. Če je motor novejši in malo km ter ohranjen pomoje ni problem, moj je bil 95 letnik

in je problem bil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kod kako izklopiti rdečo luč s klicajem ter EFI znak? za oni servis sem že izklopo (držiš gumb za menjavanje programov daš kontakt in spet vstran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!