Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

namesto tam ko pise "motosvet..." das (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

sj sm copy/paste naredu sam tiste zadne cifre za IDjam :) tko da sm poj vidu oglas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve če obstaja kle u Sloveniji kašna prodajalna, čim bližje Lublan, kjer bi lahk ubavu verižni sistem, dihtunge, olje and stikala...pa mogoče še kako malenkost!!Pa tko da majo vsaj prbližn vse na zalog da mi nau sila naročat!K rabm hitr! :hmm:

K zj mi je un model res čist dopizdu sm ga poklicu in mu reku nej si u rit zatakne une kose, kr če bom njega čaku se bom začel vozt lih čez 3 sezone!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve če obstaja kle u Sloveniji kašna prodajalna, čim bližje Lublan, kjer bi lahk ubavu verižni sistem, dihtunge, olje and stikala...pa mogoče še kako malenkost!!Pa tko da majo vsaj prbližn vse na zalog da mi nau sila naročat!K rabm hitr! :hmm:

K zj mi je un model res čist dopizdu sm ga poklicu in mu reku nej si u rit zatakne une kose, kr če bom njega čaku se bom začel vozt lih čez 3 sezone!

autocomerc ljubljana. ziher majo ker v mariborju od tam naročujejo tak da pokliči pa vprašaj potem pa idi pa kupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

autocomerc ljubljana. ziher majo ker v mariborju od tam naročujejo tak da pokliči pa vprašaj potem pa idi pa kupi

ok hvala!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko stroškov letno imate s tem motorjem? Čist okvirno me zanima.

Čis je odvisn od motorja...jz sm zdej dal (generalko delam) tm okol 400€ več upam da nau sila dat en čas!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko stroškov letno imate s tem motorjem? Čist okvirno me zanima.

jst trenutno letos.... 50€lamele... 30€zobnika ... 75€ popravilo... to je pa use ... ostalo pa pač kar sam kupš + benz + ole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst trenutno letos.... 50€lamele... 30€zobnika ... 75€ popravilo... to je pa use ... ostalo pa pač kar sam kupš + benz + ole

a teb se je tud zobnik zlomu?? :unsure: :unsure: men se je tud un k je za antivibracijsko gred pa sm pol kr oba zamenu (še unga k je zravn njega), a ti si use lamele uzeu ( useh 6)?? am... k jest sm jih tud naroču pa morm počakat do pondelka al pa torka pa sm glih hotu uprašat kok prbližn so, pa si me prehitu!! :headbang: :headbang: :rolleyes: aja... drgač pa tud jest delam letos generalno oz. fotr mi popravla, k ne mislim unim serviserjem tok drago plačvt!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a teb se je tud zobnik zlomu?? :unsure: :unsure: men se je tud un k je za antivibracijsko gred pa sm pol kr oba zamenu (še unga k je zravn njega), a ti si use lamele uzeu ( useh 6)?? am... k jest sm jih tud naroču pa morm počakat do pondelka al pa torka pa sm glih hotu uprašat kok prbližn so, pa si me prehitu!! :headbang: :headbang: :rolleyes: aja... drgač pa tud jest delam letos generalno oz. fotr mi popravla, k ne mislim unim serviserjem tok drago plačvt!! :evilgrin:

ja antivibracijsko je zamaknil pa 2 zobnika odtrgal.. zato tudi ni najprej delal hladilni sisitem... pol k sm pa zobnike zamenjal je delal , sam je zaradi gredi močno tresl... kar sm pol dou porihtat... lamele so 7€ če sm natančen ja pa useh 6 sm uzeu kar je 42€... lohka uzameš tud vmesne člene k jih je tud 6 pa 1 pride 3€... pa je to še 18€in je skupej 60€.... sam jst tistih vmesnih nism uzeu ker jih niso mel... pa je blo čist ok... pa verjem da kake so ble tiste lamele podrsane u živo... so bli umesni čelni kr kul :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja antivibracijsko je zamaknil pa 2 zobnika odtrgal.. zato tudi ni najprej delal hladilni sisitem... pol k sm pa zobnike zamenjal je delal , sam je zaradi gredi močno tresl... kar sm pol dou porihtat... lamele so 7€ če sm natančen ja pa useh 6 sm uzeu kar je 42€... lohka uzameš tud vmesne člene k jih je tud 6 pa 1 pride 3€... pa je to še 18€in je skupej 60€.... sam jst tistih vmesnih nism uzeu ker jih niso mel... pa je blo čist ok... pa verjem da kake so ble tiste lamele podrsane u živo... so bli umesni čelni kr kul :)

a tebi pa ql dela? , kolk časa pa maš not lamele zdj nove, zto k moja dva frenda sta isto sam lamele menjala brez vmesnih, pa jima je če neki časa spet začela drset poj smo pa še vmesne zamenjal pa je blo dobr.

sej vmesni se v bistvu sploh nebi smeli obrabit ker se itq obrabljajo lamele an sam zgleda de se tut zjebejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebi pa ql dela? , kolk časa pa maš not lamele zdj nove, zto k moja dva frenda sta isto sam lamele menjala brez vmesnih, pa jima je če neki časa spet začela drset poj smo pa še vmesne zamenjal pa je blo dobr.

sej vmesni se v bistvu sploh nebi smeli obrabit ker se itq obrabljajo lamele an sam zgleda de se tut zjebejo

jup... men dela kul... jst mam nove lamele že 3000km+ in je sklopka še vedno fajn trda in nč ne drsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že govora o lamelah... :P Če rabi kdo NOVE lamele, z vmesnimi ploščicami, jih dam za 40€, samo da mi ne ležijo več doma...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda me je zej nevihta dobila :( 110 v ovinek smo driftal brigstonke dobr drzale :naughty: ju3 pa spet 2 ure pucanja :D :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda me je zej nevihta dobila :( 110 v ovinek smo driftal brigstonke dobr drzale :naughty: ju3 pa spet 2 ure pucanja :D :BUA:

s temu se ni za zajbavat...učeri je moj frend tko zletu z ovinka... :krneki: (prevelika hitrost+mokra cesta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dans spodneslo parkrat zadnje kolo pri 90km/h, ovnek pa tak da sploh to ni, lih tolk da je mal kriva cesta :whistle: Je pa res da je scal k pr norcih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda me je zej nevihta dobila :( 110 v ovinek smo driftal brigstonke dobr drzale :naughty: ju3 pa spet 2 ure pucanja :D :BUA:

mene je dans na poti iz mbja domov tudi 20km pralo....samo za razliko od tebe so moje gume zanic in je vsaki ovinek zadna kola hotla po svoje it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa mene tut pr 90-100kmh po dzju nc ne mece?

nevem kva vi fantje delate sploh.. al pa so gume k mam nove :whistle: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa mene tut pr 90-100kmh po dzju nc ne mece?

nevem kva vi fantje delate sploh.. al pa so gume k mam nove :whistle: :topic:

Ti maš pa zaenkrat še 50ccm pa k dodajaš gas na izhodu iz ovinka se ne prenaša tok moči na zadnje kolo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja justaboy kva je zdej z tistimi kreš padi?

a boš kej zrihtov al

kurac

:whistle:

naj se vas 5 najde da narocim....ker drugac je predraga postnina,tak bi se pa razdelila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ti sva ze se 3 rabva...

aja pa fantje kje se kupijo vecje dize?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dize probaj od gorenje štedilnika :naughty: ...seveda tistega na plin

v skuterje so pasale, tukaj pa bodo pomoje premale, razen če povrtaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!