Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jst mam pa en problem, mam aprilio rs125 letnik 99 in mi je včer padla s tačke, zj pa ko se hočem peljat ozr. ko hočem spelat se mi motor sam ugasne, senzor zazna kot da je tačka dol, v resnici pa je gor, tko da tud s pospravljeno taco ne morm spelat..... vse sm raztavu in sm vidu da je tačka gor na vrh k pride en šrauf skoz mal skrivljena, sem jo že poizkusu poravnat pa ne gre...... zj me pa zanima a je lahko kaj narobi z elektriko če jst tist senzor lepo vzamem dol, sam odšraufam ga stran in ga pustim na kablih, lahko to škodi elektriki motorja?? ozr. če imate kak drug predlog je tud dobrodošlo..... aja pa rabim desno voznikovo tačko za nogo gor, pr stopalki za zadnjo bremzo, če ma kdo mogoče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa en problem, mam aprilio rs125 letnik 99 in mi je včer padla s tačke, zj pa ko se hočem peljat ozr. ko hočem spelat se mi motor sam ugasne, senzor zazna kot da je tačka dol, v resnici pa je gor, tko da tud s pospravljeno taco ne morm spelat..... vse sm raztavu in sm vidu da je tačka gor na vrh k pride en šrauf skoz mal skrivljena, sem jo že poizkusu poravnat pa ne gre...... zj me pa zanima a je lahko kaj narobi z elektriko če jst tist senzor lepo vzamem dol, sam odšraufam ga stran in ga pustim na kablih, lahko to škodi elektriki motorja?? ozr. če imate kak drug predlog je tud dobrodošlo..... aja pa rabim desno voznikovo tačko za nogo gor, pr stopalki za zadnjo bremzo, če ma kdo mogoče ?

ce odklopis ne sme bit nic narobe,...drugac pa si od koga sposodi un senzor pa probaj zamenjat,ce ni samo senzor crkno in skozi daje kao da je tacka dol....

@FlamE#7 ki je zdaj to presenecenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce odklopis ne sme bit nic narobe,...drugac pa si od koga sposodi un senzor pa probaj zamenjat,ce ni samo senzor crkno in skozi daje kao da je tacka dol....

@FlamE#7 ki je zdaj to presenecenje

sej je dans dubu spains aprilio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ....sm ga vidu se je po mestu vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vazn da aprilia gre.... pijanci .... sam da dela... komi vidm črke... ajde uživjter se ga vidmo čawwwwwwwwww :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je dans dubu spains aprilio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ....sm ga vidu se je po mestu vozu

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Stroj ce nis se slike vido ne mors govorit da ni lepa,...ker v zivo je se 100x lepsa

@justaboy: to je risko napisu, ne jst ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri prva mal bl resna turca :evilgrin:

do pirana pa nazaj pa ene parkrat okol obvoznce (dobr bosete pametni usi da to ni dobr da ga mas skos na polo- sej ga nism meu mal sm zbremzu na 60 pa pol spet mal saltu pa to :whistle: tko da je lepo utecen ze) pa pol po ljubljani ziher ene 100km narejenih... no use skp 450. :winkiss:

sicr je blo mal zajeban k na zacetku nism smeu vec k 82 @6000

pol vec k 89@6500

pol vec k 96@7000

pol vec k 103@7500

zdej grem pa lahko 8000 do pruga servisa... upam da bom zmogu dons jih se 400 nrdit :whistle

rs125 roxxx :worship: :worship:

ajd legende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi pravite kaka vam ni dora ta spains, men je pa barva ta boljša, ona bela 06 letnik se še lahko edino primerja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans mi je kolega reku da ma tako poslikavo ko honda za gp :headbang: :worship:

zmagu je :hooray: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans mi je kolega reku da ma tako poslikavo ko honda za gp :headbang: :worship:

zmagu je :hooray: :whistle:

n00b :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mi že gre enih 110... dons sm šu z matexom lepo tm nekam... uglavnm mal smo ga zalagal :unsure: sam gre dobr tole u ovinke cist druga zgodba k 50.. drži pa tut ko

prasica

sam šit je k nesmem več k 8k šaltat... ampak ok :worship: prsu sm pa tm ene 8mm do uspredi roba.

mam pa 720 prevozenih heh se 280 pa ju3 na servis :D ajd šibam :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mi že gre enih 110... dons sm šu z matexom lepo tm nekam... uglavnm mal smo ga zalagal :unsure: sam gre dobr tole u ovinke cist druga zgodba k 50.. drži pa tut ko

prasica

sam šit je k nesmem več k 8k šaltat... ampak ok :worship: prsu sm pa tm ene 8mm do uspredi roba.

mam pa 720 prevozenih heh se 280 pa ju3 na servis :D ajd šibam :photo:

ja, res je bla lepa turca. V ovinke gre pa res lepo, na serpentinah gre vedno na kolen. Ti Flejmči pa naslednič, si še hlače vzem, d nauš k " :P baba" (hec hec) pa greva skupi kolenčkat. (drgač ga pa zlo lepo pelješ) :worship:

*in and out Matex*

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm še cviku... tko al tko morm met pa še rezerve aves na cesti nikol neveš kako je... drgač pa si ga tut ti dobr žagu baba :P :P :P

*over and out, Flame :whistle: *

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm še cviku... tko al tko morm met pa še rezerve aves na cesti nikol neveš kako je... drgač pa si ga tut ti dobr žagu baba :P :P :P

*over and out, Flame :whistle: *

Dj flejmči k me že muč, kašno slikco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj flejmči k me že muč, kašno slikco :naughty:

sej mi smo ga na zbiljah vidl :P

sam si res prasica matic...da ne slikaš motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi smo ga na zbiljah vidl :P

sam si res prasica matic...da ne slikaš motorja ;)

Bo sliku bo, pol k bo utečen pa odprt itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da vam je dolgčas, k že 1 dan niste nč pisal!! :rolleyes: :rolleyes: sam neki me zanima!! :unsure: sej vem da je use to že 100x napisano pa se mi ne da tja sploh gledat (oz. sm že šou pa samo manj vem :wacko: :wacko: )!! povejte vašo končno hitrost, pa na koklkih obratih se vm ustavi, pa kje ste blokado vn uzel (avspuh, cdi-to itk ne pride u poštev, itd. .....)!! :hmm: :hmm: da mal vidim kaj se sploh splača!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje ste blokado vn uzel (avspuh, cdi-to itk ne pride u poštev, itd. .....)!! :hmm: :hmm: da mal vidim kaj se sploh splača!! :hmm: :hmm:

če te zanima oseba ki ti jih lahko odstrani mi na pm sporoči pa ti zmečem ven toto odvečno plehovje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo majstri...

zanima me, če se za RS-ko letnik okoli 95 kje da dobit bat, cyl. pa kapo? najraje bi rabljeno robo... seveda tako da še laufa :krneki: , ker nimam ravno nekih velikih financ... mam pa aprilio v kosh brez teh delov za sestavit..

mau povejte če se to robo sploh še da dobit..

aja pa to je (bla) extrema (tko pravjo da se jij rekl... ne vem točn :whistle: ) z višjo konjažo (24 km al kok..)

uglavnm, rabm en cilindr ki paše na tole reč... :headbang: mogoče paše tudi od katerega drugega motorja? kakšna mašina je sploh to?

hvala, lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!