Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ker vsi 4je ledasti niso delali....isto je blo na moji

zakaj pa ne :? zakaj pa pol meni delajo vsi štirje ledasti... nisem neki štromar poznam samo osnove pa me zanima zakaj :D

js sm jih naroču iz louis-a pa bodo vsi 4-je 20€ + cca 3€ poštnine...

že že samo on hoče originalne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jih naroču iz louis-a pa bodo vsi 4-je 20€ + cca 3€ poštnine...

že že samo on hoče originalne

Ah karbonski so bl šmex :D U lojzu se dobi orginal za mitota žmigovce.....tiste škatle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boysi dejte povedat čimveč o tej apriliji od mišela http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1485320#

ne sprašujte zakaj ampak se osredotočte na bistvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaj mi povejte....se vam zdi normalno 1,5 litra ttsa za 650km?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekaj mi povejte....se vam zdi normalno 1,5 litra ttsa za 650km?

kva??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga ful manj pije..pa mam mešanco na polno naštimano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs fan teb ne pije preveč ... normalno nej bi naredu 500 - 600km ....je pa res da če ga ful tišiš pa nimaš blokad pa tega ti pa več.. :rolleyes: :rolleyes:

justaboy ti maš pa pomoje lukno u posodci za olje... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs fan teb ne pije preveč ... normalno nej bi naredu 500 - 600km ....je pa res da če ga ful tišiš pa nimaš blokad pa tega ti pa več.. :rolleyes: :rolleyes:

justaboy ti maš pa pomoje lukno u posodci za olje... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ni lukne ne :P ....sej zdaj vsaj vem zaka se pritozujejo tisti ki se za mano vozjo....drugac se mi je zdelo da ful pije proti prejsni samo nisem pa nikol zracuno,...sem si pa prejsnic zapomno km pa polno natankal,...dans pa spet, pa je blo 650 km pa 1,45 litra nekje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah po en stran pa veš da ti bo delu motor k urca ker ga tok maže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej... a bi se poznal kej če se blokado vn uzame pa cdi precvika :evilgrin: ...diza je že tko tko una (125)...k auspuha nam menu...k pride 600 pozim..pol pa to sezono bom že brez njega zdržu.. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej... a bi se poznal kej če se blokado vn uzame pa cdi precvika :evilgrin: ...diza je že tko tko una (125)...k auspuha nam menu...k pride 600 pozim..pol pa to sezono bom že brez njega zdržu.. :closedeyes:

najverjetneje maš CDI že precvikan, ker drugače se je turobno voziti naokol, ča pa blokado vzameš na izpušnem ventilu, se pa kaj dosti ne do poznalo - zmagaš edin, če se auspuh zamenjaš - vač pa naj Jernej pove, on je zdaj expert o šraufanju aprilij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se vas 5 najde da narocim....ker drugac je predraga postnina,tak bi se pa razdelila.....

a maš kakšen link do tega, kar kupujete? pa je za druge motorju tudi al sam za vaše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to dosti premalo kilometrov z 1 litrom :D js mam na ful nareto pumpico pa nea šparam z gasom pa nareim prek 700 km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kakšen link do tega, kar kupujete? pa je za druge motorju tudi al sam za vaše?

ne vem kam sem dal link do strani....drugac za motorje ni tezko najdit crash padov,...problem nastane pri 125kah....

a ni to dosti premalo kilometrov z 1 litrom :D js mam na ful nareto pumpico pa nea šparam z gasom pa nareim prek 700 km :)

jaz sem tud na stari rski naredo 700-800 km z enim litrom,pa je bla oljna pumpa na polovici,...zdaj mam pa tud na pol pa nardim z 1 litrom dobrih 400 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to je oljna pumpa komaj na polovici :P

btk :D važn da ti ga fajn maže :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej... a bi se poznal kej če se blokado vn uzame pa cdi precvika :evilgrin: ...diza je že tko tko una (125)...k auspuha nam menu...k pride 600 pozim..pol pa to sezono bom že brez njega zdržu.. :closedeyes:

cdi maš že precvikan... stavm za pivo :grim

brez blokade se nov nč poznal... še manj ti bo šlo... če hočš odblokerano kup odprt auspuh al pa arrowa oz. điannellija oz. jolly ja... .) pol pa blokado ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cdi maš že precvikan... stavm za pivo :grim

brez blokade se nov nč poznal... še manj ti bo šlo... če hočš odblokerano kup odprt auspuh al pa arrowa oz. điannellija oz. jolly ja... .) pol pa blokado ven

opcija št. 2

reži :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!