Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ne vem kam sem dal link do strani....drugac za motorje ni tezko najdit crash padov,...problem nastane pri 125kah....

ja vrjamem. samo če boste naročili... pa da bi si poštnino delili... če je seveda cena primerna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa na mojo lih na nowo zbrušeno aprilijo a bo pasal?? sm jo ceu dan drgnu pol sva šla pa še z urošm na pivo!!komi čakam da se vm pridružim na cesti :evilgrin:

:angry: aaaaahaa, pa te mamo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...kdo ma edini zbrušeno aprilio..hahahhah venom :D dobr si nas :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

hvala za povezavo, samo jaz ne bi naročila za mojga suzukija, ker se dajo dobiti lepši za ta denar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric venom je nedolžn :unsure:

glede crashpadow...če se da dobit pa to...sam za mojo k je 98l bi se tut dal???

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje verjetno najlepša stara rska:

Men pa replike barv drugih znamk ne potegnejo...deluje mi preveč fejk :) sej drugač je lepa pa ubitačna oranžna barva...Sam, če je to poslikava KTMa nej bo to na KTMu...vsaj zame :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bljak grda ko pes :glare:

1000x lepša k spains pa brez zamere :winkiss:

no je pa res da nism vidu še nobene slike od spains...sej boš ti hmal poskrbu da vidm v živo pa da peljem mašinco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo,...ktm pa aprilia ne gre skup

drugo,...spanish barva je najlepsa pri aprilii,....bela je lepa,...crna ni iztopajoca.....

@Stroj ce nis se slike vido ne mors govorit da ni lepa,...ker v zivo je se 100x lepsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj se da nrdit z tem nosilcom pr 07 ? a se da to kej lepo dol odsravfat al lepo mal nogico natreneras kot čak noris pa jo HJAAA odlomiš :P z enim šutom čene je grdo :whistle: kaj cm nrdit?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj se da nrdit z tem nosilcom pr 07 ? a se da to kej lepo dol odsravfat al lepo mal nogico natreneras kot čak noris pa jo HJAAA odlomiš :P z enim šutom čene je grdo :whistle: kaj cm nrdit?

kerim nosilcom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!