Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ker letnik kupujes pa do kolko dnara?
Ma tam nek do max. 2000 €.

pol oba odpadeva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsi rs driverji......v roku najkasneje 14 dni(upam pa da ze drug tedn) bom po vsej verjetnosti imel za prodat en rave ventil.....zaenkrat je en 90% ponudnik z 150€...ce koga zanima naj javi......(pa ne tisti ki bote jamrali za ceno,ker nov je 230€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje kok ma pa od rse bat obročkov?

drgač pa glede gokardov- v sportstilu mi je bilo rečeno da ima rotax 122 moč 34km :winkiss:

aja točno, dynoti, ta rdeč je z avspuhom drugim.

aja pa motorck se po 1k km dobro drzi v pondeljek bil na prvem servisu dobil ga danes (no vceraj) slike pridejo se nekoc. :unsure:

untitled.bmp

untitled.bmp

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je od stare dayno še se se vidi da je še blokada med 5 pa 6 tisoč obratov

nisem bil tolko pozorn....sem bol gledal zgorno mejo :P

P.S.popravi si podpis....nimas vec dellortota :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncni dobis kakih 5km/h do 10 max....oz od 2003 letnika dalje malo vec,ker gre z original odprto krivino max 160.....konja pa dobis kaka 2 zravn...

hmm, a sam tolk dobiš. glede na to da je auspuh kompletn, s krivino vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, a sam tolk dobiš. glede na to da je auspuh kompletn, s krivino vred.

glih krivina je pomembna....dusilc ti samo zvok da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo sm reko.... 32 KM :winkiss:

pa človk dej ne sanj že o 32KM

nikol jih nimaš tok no...4Km ti bo dau auspuh...ne sanji :D 30KM če maš pa še to je max :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi čim prej odgovorit!!! zdele rihtamo zobnike k pridejo na antivibracijsko gred!! pa me zanima kko morajo bit zobniki postavljeni?? na zobnikih so ene črtice (oznake), pa ne vemo kk jih je treba postavt!! če zna kdo čist točn razložit al pa sliko pošlt k to lepo prikazuje nje pošle!!! nujn rabim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi čim prej odgovorit!!! zdele rihtamo zobnike k pridejo na antivibracijsko gred!! pa me zanima kko morajo bit zobniki postavljeni?? na zobnikih so ene črtice (oznake), pa ne vemo kk jih je treba postavt!! če zna kdo čist točn razložit al pa sliko pošlt k to lepo prikazuje nje pošle!!! nujn rabim!!!

na netu poisci manual za aprilio....mas vse notri kak in kako....jaz vec ne vem kje sem ga najdo,na kompu ga pa vec nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje kok ma pa od rse bat obročkov?

drgač pa glede gokardov- v sportstilu mi je bilo rečeno da ima rotax 122 moč 34km :winkiss:

aja točno, dynoti, ta rdeč je z avspuhom drugim.

aja pa motorck se po 1k km dobro drzi v pondeljek bil na prvem servisu dobil ga danes (no vceraj) slike pridejo se nekoc. :unsure:

emm.....da te popravim....rotaxi imajo 28 konjev( te motorji ko so u apriliji tud t.i. rotax 122 vendar brez menjalnika)........je pa prisu vn cist nov rotaxov 125 motor

rotax DD2...ki pa res ima 33 konjev, aja bat u rsi ima 2 obrocka standard.......

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi čim prej odgovorit!!! zdele rihtamo zobnike k pridejo na antivibracijsko gred!! pa me zanima kko morajo bit zobniki postavljeni?? na zobnikih so ene črtice (oznake), pa ne vemo kk jih je treba postavt!! če zna kdo čist točn razložit al pa sliko pošlt k to lepo prikazuje nje pošle!!! nujn rabim!!!

jaz še mam manual, če rabiš, me vpiši na msn al pa pm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa človk dej ne sanj že o 32KM

nikol jih nimaš tok no...4Km ti bo dau auspuh...ne sanji :D 30KM če maš pa še to je max :winkiss:

zdej smo že do 30 pršli.... :D :D :D :D prej ste pa usi tumili da jih ma 25 max :lol1: :lol1: :lol1: joj kok nimate pojma usi :lol1: (sej ne rečem da ga jst mam )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FinK plastični zobnik ima dve zarezi, ena je na zobu ena pa ob gredi. tista ob gredi more biti poravnana z zarezo ki je na gredi, tista na zobu pa more biti poravnana z zarezo ki jo ima zobnik na glavni gredi. upam da dovol jasno:D

Popravljeno . Popravil BikeRBoY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FinK plastični zobnik ima dve zarezi, ena je na zobu ena pa ob gredi. tista ob gredi more biti poravnana z zarezo ki je na gredi, tista na zobu pa more biti poravnana z zarezo ki jo ima zobnik na glavni gredi. upam da dovol jasno:D

jst sm jih dou po zarezah... pa so mi pol na servisu rekli da so bili čist narobe dani... " še dobr da ti ni zobnikov potrgal, " so rekl :D :grim

aja lejte kaj sm najdu... tastara ma 33hp

post-10875-1182617165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!