Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

a si ga odblokeru?!?

nene kr neki sm nabiju poste k mi je dolgcajt :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol te še zmeri nabijem :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

kadar hočš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja takrat je šla tud 175. Sam še bi zamenjal zobnike bi šla sigurno 190-200, k 175 je full hitro dobila že na krajših ravninah, kaj šele na AC. AC + klanec dol + zobniki = 200km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bo zdej prvi letu? :evilgrin: :P

Mogoče res, ampak preprosto se mi neda vsak dan spremljati vseh tem in samo resna ukrepanja pomagajo, da se ne dogajajo kozlarije, brez, da bi bilo nam (moderatorjem) potrebno spremljati ves čas vse teme...

Poskusimo vsaj te splošne teme, ki so velika zakladnica znanja, ohraniti za naslednje generacije, ki prihajajo za nami. Naj jim/nam služijo kot nekakšen "internetni priročnik"...

Vsekakor podpiram tudi zajebancijo in hece (tisti, ki me poznate veste, da sem vedno za zajebancijo), seveda v za to primernih temah, ki pa jih imamo na forumu dovolj, da vsak sebi primerno najde.

Nočem biti policaj in težak, ampak povsod v življenju obstajajo določena pravila in zakoni, če se jih znamo kolikor toliko držati na cesti (sklepam, da se jih znamo, saj smo še vedno živi, kajne?) se jih držimo tudi na forumu, izmenjujmo si mnenja, znanja obenem pa se imejmo fajn!

Zato vas še enkrat vse skupaj lepo prosim, naj v tej in podobnih temah teče konstruktivna debata na nivoju, za štose pa uporabimo naše znamenite 125ke javite se... in še veliko drugih tem v podkategoriji Kr`neki.

Pa lep pozdrav in srečno na cesti v novi sezoni vsem skupaj! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sam ce mene uprasas dejavu pospeški štejejo... men je čist useen če mi gre 140 sam da naberem hitrej ko avto za 40.000€ :evilgrin: :evilgrin:

če si pa bolj AC runner si pa lepo kupiš večje zobnike (uspredi) in se furaš tm ležerno 170 po avtocesti. sam to je brezveze.

valda so ovinki zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sam ce mene uprasas dejavu pospeški štejejo... men je čist useen če mi gre 140 sam da naberem hitrej ko avto za 40.000€ :evilgrin: :evilgrin:

če si pa bolj AC runner si pa lepo kupiš večje zobnike (uspredi) in se furaš tm ležerno 170 po avtocesti. sam to je brezveze.

valda so ovinki zakon :worship:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tk ko je sedaj je vredo...160 je itak blo takoj gor pa še malo je cesta navzgor ampak res malo...

aja...po avtocestak se ne furam velik tk da večji zobnik odpade :whistle: samo pač letos sem kupil motor pa je bla taka tura da je umes padla vožnja po avtocesti in sem pač sprobal kolk je končna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zahtevam opozorilo za uporabnika z nadimokom reesko, zaradi kazenja podobe teme aprilia rs 125

2. ej sonda kok si mel pa obratov pri 175?

lp Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu izpit v petk B) :whistle: ,pa si mislm kupt zdy enkat motor...pa me zanima kaj praute za tega...ve kdo od koga je?a je od koga s tega foruma...

http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2027615

to je pa edini k mislm d je se kr kul gor...za to ceno...če ma res use račune

lah pa še svetujete če se vam da:

ker bi biu bolsi pa to=P

lp

Popravljeno . Popravil 0rth0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu glede na to da si popoln amater ti bi odsvetoval, ker je treba previdno z novimi bati... je sumljiv ker ni KM jev nikjer pisal, lohk da je zaribal, pa ga ma pouhn kurac, neki na hitr popravu pa puj jebemti... gremo prodat... no ja delej kar hočš :) moje mnenje da dobiš boljšega za manj denarja... moj se je prodal za 2100 pa je bil top of the top, samo za 200€ generalko je blo treba delat... pa sm ga prodal pol leta nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sei ga mislm nekak na foro spraut,da mi pove ce ga je gonu,odkar je menu bat...

drgac pa itaq vem,tvoi je biu konc hud motor...sei bi ga kupu sam k me je instruktor zajebu...motor mi pa dovolijo kupt sele k mam izpit... :trance_33_sleep:

ja to za KM je tut men sumliu...sam nwm...a vids kksnga bolsga mogoce?=/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zahtevam opozorilo za uporabnika z nadimokom reesko, zaradi kazenja podobe teme aprilia rs 125

uporabnik z nadimokom reesko zahteva, da se uporabniku z nadimokom FlamE#7 podari nekaj procentov opozorila zaradi nedopustnega basanja

kar je preveč je preveč :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej obe imata 30k km in več. mogoče da je moja kera od njiju ali pa od alesa. sma imela takšne letnike. moja je bila še prvič registrirana 2004 marca pa po levi malo podrsana. če je kera od naju ti obe prisrčno odsvetujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zahtevam opozorilo za uporabnika z nadimokom reesko, zaradi kazenja podobe teme aprilia rs 125

2. ej sonda kok si mel pa obratov pri 175?

lp Boh

am...pri 160km/h mislim da okoli 10.000

pri...170 pa na malenkost pod 11.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

onega tadrugega se tud odmikaj, ker je cele dneve po avtonetu

pri 2t sploh apriliah, ne kupuj nekaj na silo in rini z glavo skozi zid... raje počakaj na nekaj kvalitetnega...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj si pa povedal, da te res noben ne more razumet :worship: :lol1:

1.: kako bo on vedel katera rs-ka je dobra za kupit in katera ni, če je vse kar lahko naredi to, da jo pogleda od zunaj in se gre zapeljat en krog.....dejanskega stanja mašine nikakor ne more ugotovit

2.:raje počakaj na nekaj kvalitetnega :blink: a so aprilie kako označene, npr. katera je bila narejena v ponedeljek in katera v torek, sredo itn. :hmm: .......a niso vse enako kvalitetne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!