Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

bi blo smešno če se nebi meni to zgodil:

prvi je reku da sm šu prehiter (ni povedal koliko), drugi je rekel da sem šel tudi včeraj prehitro saj je bil identični motor ujet na stacionarni radar na dekanih (pa se sploh vozu tam nisem) pa je reku tretji da bo mogu se zumerat sliko ce bo hotu kej videt pa še bleščalo se je kao, pa sm reku da se itak tablce ne vid tko da jim nič ne pomaga pa je reku četrti da pa men nič ne pomaga če mam predelan (pa sm reku da je jollymoto sam nalepka :) )motor. pa je reku spet prvi da mam premalo dezena v gumah pa sm reku da mam čez 14 dni rojstn dan da bom naprasku za nove gume :D pa so se ustali trije smejal pa sta rekla dva (iz avta) da gresta, pa ju je prvi uprašu kako to da nimam napisan da imam leče pa sta rekla da bosta u centralo preverla pa so bli še tam kakih 10 minut in so rekl res maš leče. pa je reku tapru še da dobim dam po pošti za prekrške pa da nej kej žmigovc uprablam.

FUL HUDO

ma nč ne boš dobiv... samo zajebaval so te... taki so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ce je reku da dobim sodnika... pa popisu me je...

pa sploh mi ni povedu kok sm su prehitr !

sej zato... ker ni nc reku kok si sploh su... ce ti ne pokaze na radarju kok si pelov sploh ne more dat kazni... zato tud zmer prasajo ( ce se gre zares) če bi rd pogledov kok si šu al pa ti pokaaže brez da bi krkol reku... popišejo te pa tko skos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mladoleten boš šel pač k sodnici in tam povedal kaj si ti misliš, vse kar boš potem dobil domov je en list papirja na katerem bo pisalo UKOR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mladoleten boš šel pač k sodnici in tam povedal kaj si ti misliš, vse kar boš potem dobil domov je en list papirja na katerem bo pisalo UKOR.

točn tko jest tale list k nj bi gor ukor pisow že 2 let nism dobiu čeprow sm biu pr sodnici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje so samo hotli malo pogledat motor, tak da verjetno nebo nič. Kako ustrahovanje pa tudi nič novega ni :D. Sicer so pa vredu, vsaj do mene bli vedno, malo te more v strah vzet :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRI NAS NI POLICIJE! :worship: :worship: :worship: :worship:

Al pa so pa samo jih nikol ne opazim :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil tOOn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko jest tale list k nj bi gor ukor pisow že 2 let nism dobiu čeprow sm biu pr sodnici :D

jst tut ne :D no odkar sm biu nazadnje.. ej mal offtopic ampak useen zanimivo branje za use bodoce rs 125 uporabnike ( :naughty: ) kok mas sploh lahk ukorov pa kva se to sesteva al kej ??

bl n00b ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukor lahko maš sam en :whistle:

:hmm:

Zakaj imam jaz potem tamle v omari v arhivu 3 pildke z ukori?

Dvakrat prehitro in enkrat brez čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kako dolgo že.. ampak se mi zdi da se po določenem času izbriše.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A VSE TO PAŠE V TO TEMO? :angry: :angry: :angry:

A ostalih 716 strani te teme je pa opis vsake matice na RSki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostalih 716 strani te teme je pa opis vsake matice na RSki?

Skoraj vsake ^_^ ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mni nekot ne odpre ttih linkov... a je kira od ttih dveh slučajno tista ki ima ceno 1800, no če je me zanima v kakšnem stanju je, realni kilometri pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mni nekot ne odpre ttih linkov... a je kira od ttih dveh slučajno tista ki ima ceno 1800, no če je me zanima v kakšnem stanju je, realni kilometri pa to...

klikn na link.. poj ti pa vrjetn napiše da ne najde te strani.. zgorej v naslovu poj zbriš podčrtaj, pa dj tm piko.. da bo www.avtoPIKAnet, in ne www.avtoPODČRTAJnet

upam da veš kaj mislm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač no za 1800 € se prodaja, danes dana gor, 2003 letnik, 14300 km prevoženih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislm da je tale zlo solidna... če je seveda res vse kar piše :)

pejt pogledat pa boš vidu, pa računej še 300€ ker bo kmal treba generalko delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislm da je tale zlo solidna... če je seveda res vse kar piše :)

pejt pogledat pa boš vidu, pa računej še 300€ ker bo kmal treba generalko delat .)

ja pa še za gume :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!