Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

men škripa ročka za sklopko...

ej ej kere so zdej ze najbols gume za rso? a ni meu un kermi ta hude?

pa misl da so najbols sam ene. a so to pirreli supercorsa al kva je ze?

djte plis pomagat kr za en tedn jih kupm. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sm tut ratu priznam k se cist nc ne furam vec za zabavo pol pa itak use svoj car zgubi. sej k bojo nove gume zdej bom kr spet mal motoriko obudil- btw kere so že najhujše?

Pirelli Dragon Supercorsa PRO.

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa če bi dal uzadi 160 nemist 150? baje da je se bol?

aja pa se neki kje je diler v slo za pirelli?

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka še komu tak grdo škripa aprilija, ko se gor usedeš? Nevem al pr zadni nihajki al kje, celga sm že z wd40poliu pa še kr, zdej mi gre pa že ornk na živce :wacko:

to je meni delala po tem ko sme pri 120 na travnik šel in poletel čez pol metrski jarek. po čudežu nisem padel.

(frajera sme se delal pičke pa to) se sem ven odleto na polovici ovinka ko em niso več videl)

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa če bi dal uzadi 160 nemist 150? baje da je se bol?

aja pa se neki kje je diler v slo za pirelli?

Če pravjo, da je na 250kah bolš met 150 kot 160, pa ma useeno mal širšo feltno kot 125ka, pol mislm, da je za na 125ko 150 absolutno prava izbira! Uvoznik pa je Motorjet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: POMOČ :rolleyes:

Danes sem hotel priklopiti RAVE ventil(sedaj je izklopljen) ampak pomojem nimam prava tista ploščica...prosim za pomoč :worship: am...tisti deklc ko se pa gor zategne ma pa vijak not če se nemotim ali morem novega kupit.?.

...RAVE pa deluje...do 2 obratov je odprt, potem se zapre pa se odpre mislim da okoli 8 tisoč obratov ponovno odpre :trance_33_sleep:

evo pa še slike:

post-18986-1210448563_thumb.jpg

post-18986-1210448580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst imam to ploščico mal drgačno (ti maš sfukano...razn če so meni sfukano prodali) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kok pride nov nosilec za ročico od menjalnika in za nožno stopalko. Ubistvu uno kjer se namotira gor nožna stopalka pa ročica od menjalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst imam to ploščico mal drgačno (ti maš sfukano...razn če so meni sfukano prodali) :rolleyes:

ja motor lavfa men uredo tk da vrjetno ni sfukano...samo moram dobit drugo ploščico vrjetno takšno da ma še za zajlo zataknt not...za deklc pa nevem a je šravf tam not al kaj ta se vn uzame da lahko gre zajla skos...če kdo ve plis help???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razmišljam moram kupiti takšno ploščico:(zaželjeni nasveti, izkušnje, pomoč) :rolleyes:

post-18986-1210521751.jpg

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako ploščico rabš (ne jo kupt na avtocomerce kr imam slabe izkušnje z njimi), pol pa še tisti šravf vn odšravfi notri pa zajlo daš in en fedr

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako ploščico rabš (ne jo kupt na avtocomerce kr imam slabe izkušnje z njimi), pol pa še tisti šravf vn odšravfi notri pa zajlo daš in en fedr

zakaj ne avtocomerce saj drugje je tako nemoreš dobit pri nas ali pač???

aja...kaj pa eBay kako kaj poteka naročilo(cena poštnine itd.)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne avtocomerce saj drugje je tako nemoreš dobit pri nas ali pač???

aja...kaj pa eBay kako kaj poteka naročilo(cena poštnine itd.)???

Na avtocomerc-u stane 75€ pa še čakov boš 14 dni (da bi vsaj ampak realno 2 mesca, usaj pr meni je blo tko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtocomerc-u stane 75€ pa še čakov boš 14 dni (da bi vsaj ampak realno 2 mesca, usaj pr meni je blo tko)

Se strinjam da so tam res bolj jebiveter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače sem pa danes okol sedmih v porotorožu videl belo rs 125 06. tipo je še eno babo pelu (samsenčnividl :BUA: press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimam se za nakup aprilie letnik 07, zej pa so mi rekli, da če jo odblokiram da bo končna okrog 140-150 pa poraba 9l (se mi zdi dosti preveč). prosim, če mi poveste, kolko vam kej trošijo stroji?lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ 9 litrov mogoče. Normalno bi se lahko vozil z manj.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je čist odvisna od načina vožnje... lahko maš ti 5litrov, al pa 12...

vsaj jest sm nekje 11, 12 litrov dosegel na dirkališču :rolleyes:

Ampak normalna vožnja je pa nekje 5-6L/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ok...fala.zdej pa še eno vprašanje, če nebi nič posegal v mašino pa menjam auspuh(v celoti)pa športni filter gor kolko bi bla končna hitrost približno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športnga filtra ne dajej gor, je brezveze.

Tud samo avspuh menjat je bv. Najbol je če odstraniš vse blokade, al pa nbene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba 1 tank za 170/80 km koncna pa 170 ce jo razlavfas (samo odprta masina)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprta pomeni auspuh, diza, cevko na filtru za zrak preluknaš, loputo iz izpušnega kanala vzameš ven oz. daš notr Rave ventil, pa še žičko na CDI enoti je fajn da preščipneš. To je neko orginal odblokiranje, pol pa more it 170, sploh če maš 60 kil in če prou piha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdej pa še eno vprašanje kateri asuspuh dat gor?pa kje se ga da dobit najceneje za 07 letnik?fala za odgovore. lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!