Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

ej sej mozno da je tale 636 kej da jo dobis..sem pozabu k mi je tam na servisu samo prebral ..tud nism prov pozorno poslusu k sem lubico :ph34r: gledu ko more bit tam parkirana :wub: .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
So felne že na motorjih?

Zanima me, kako se da prepoznat novejšo - izboljšano ?

Ima nove oznake in če ima, kakšne?

LP, Red.

Na feltni ni razlik. Mora pa prejšn lastnik vedet če je menjana, u glavnem so pa vse menjane. Napake so ble pa sam do 17000 pa neki, številke pol pa ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

10R :ph34r: -rji, zdaj ko je sezona skoraj mimo, povzetki še falijo...

Jo hodite božat, raje kadite in razmišljate v miru pri njej v garaži :wub:, kot s svojo drago na balkonu :? .... obujate spomine, kaj sta prevozila in kaj še bosta naslednjo sezono, ali pa prebirate nove prospekte?

Bo treba ob rednem servisu še kaj pošraufati, investirati za gladko prihodnjo sezono ( prav veliko jih ni bilo videt na cestah, razen na tistih, ki vodijo na ringe. Vem, da so 10-ke v iztekajočem letu preživele ne ravno milostne "superteste"...)?

Bi jo kupili še enkrat? :chase:

PS.:Ena me hoče, pa sem še kar pameten....

LP, RED.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jo kupili še enkrat? :chase:

hmmm

najlepsa pa ni med novostmi 2004, men osebno je lepsa r1, odvisno kdo si kaj zeli od motorja, sminko ali res divjo voznjo

jst bi

seenkrat zx10r, pa seenkrat zelenega prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno je lepsa r1, odvisno kdo si kaj zeli od motorja, sminko ali res divjo voznjo

jst bi

seenkrat zx10r,

A s tem misliš povedat, da je zx10r za divjo vožnjo, R1 pa naj bi po tvoje bila sam za šminko al kako? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno je lepsa r1, odvisno kdo si kaj zeli od motorja, sminko ali res divjo voznjo

jst bi

seenkrat zx10r,

A s tem misliš povedat, da je zx10r za divjo vožnjo, R1 pa naj bi po tvoje bila sam za šminko al kako? :cry:

Tole pa tud men ni cist jasn? ker ce si tko mislu kokr je mille reku pol ne vem kaj nej recem :D

mal si teste poglej...v enih testih je kawa boljs, v drugih r1.. ne mors zdej sklepat da je r1 sam za sminko :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo skrajšan prenos na 10-tki? Rad bi dal gor zobnik 16 zobov pa ga nikjer ne morm dobit. Originalnih menda sploh ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezone je konec, pa še zmer nism slišal komentarjev, kako ste zadovoljni z

10-ko? Je kdo mel kakšne probleme(teh.napake, padci,.. ) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezone je konec, pa še zmer nism slišal komentarjev, kako ste zadovoljni z

10-ko? Je kdo mel kakšne probleme(teh.napake, padci,.. ) ?

Vmes so jim garancijo prednjo felno menjali. Padcev je blo tudi nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj je blo pol s to menjavo feltn? kaj so dobil lastniki motorjev,kao ker se niso mogl vozit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če verjamš u leteče prašičke na ninji! Sj ne da bi bil preveč brihtn, sam tole je spet ena kawasakijeva zmešanka narjena na computer .) <_< ( zadn konc ud tastare šestice pa mal ZX-RR iz gp-ja pa tak, vsaj pomoje) :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo pa še na desetko dali auspuh pod sedež, jih naj pa k..c gleda. Skor grem

stavit da bojo to nardil na modelu 2006 :doze: Pol nam ostane sam še suzuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo pa še na desetko dali auspuh pod sedež, jih naj pa k..c gleda. Skor grem

stavit da bojo to nardil na modelu 2006  :doze:  Pol nam ostane sam še suzuki.

...prekleto res!!! :(

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nardil sm ene 6tkm, brez padcev :D . Gre k zverina, opazno bolš k honda 1000.

Mi je pa čist useen če je r1 bolša, glede na auspuhe mi ne zgleda dobr.

Gor sm dal blažilc krmila ( garancija, drgač pa u glavnem neizkoriščen ), en kup karbona, pa bunke na stran. Letos pa se mogoč lotim vzmetenja če bo dnar, auspuh bo pa še počaku.

Od gum so ble najslabše original. Pol sm mel gor pilot race in so se obnesle super, tud po cest, za na grobnik sm pa še ene dva para rabljenih slickov znucu, od tega je en komplet bil zanič tko da se po ravnini več k 200 nism upu k mi ga je začel razmetavat.

Aja pa 400eur moram ponucat k so mi jih dali zarad feltne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo skrajšan prenos na 10-tki? Rad bi dal gor zobnik 16 zobov pa ga nikjer ne morm dobit. Originalnih menda sploh ni.

jst mam odspredaj en zob manjsi in za pisto se full dobro obnese

nek tip iz gorice ih dela naslov in stevilko mislim da dobis na konc v motoristu med oglasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
A ima Ninja 10-ka stabilizator krmila serijsko?

ne....pa bi ga po govoricah lastnikov lahko imela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!