Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Črna je res hud strojček, ampak luči so mi pa od šestice vseeno bolj agresivne, drugače pa zlo lep motor, katerega je Akrapovič le še polepšal. :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna je res hud strojček

:huh: a ma pol črn kaj zmogljivejši agregat oz. izboljšano kaj drugega napram zeleni 10-ki, da je tak 'hud strojček' :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: a ma pol črn kaj zmogljivejši agregat oz. izboljšano kaj drugega napram zeleni 10-ki, da je tak 'hud strojček' :hmm:

NIsem probal ne ene ne druge tako da težko rečem! :hmm: :hmm:

Jose Jose dobro veš kaj mislim :kva2: :kva2:

Ne dlakocepi tega nismo navajeni pri tebi! :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že tako super lep motor, sploh črn, z akrapoviči pa :wub: no ampak ti akrapoviči bi še ženske polepšali tako so lepi :grim

bemti kdaj bom na lotu zadel te 3 mio sit <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že tako super lep motor, sploh črn, z akrapoviči pa :wub: no ampak ti akrapoviči bi še ženske polepšali tako so lepi :grim

bemti kdaj bom na lotu zadel te 3 mio sit <_<

mogoče rabiš tole :-) ok, je 3 milke bruto, ampak saj bi se dalo tudi tisti davčni overhad nekak vun potegnit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Črni manjka samo še par Akrapovič hexagonalcev, pa je res :wub:

[attachmentid=65952]

[attachmentid=65953]

[attachmentid=65954]

[attachmentid=65956]

[attachmentid=65957]

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

post-463-1142979033_thumb.jpg

post-463-1142979094_thumb.jpg

post-463-1142979124_thumb.jpg

post-463-1142979211_thumb.jpg

post-463-1142979317_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črn še "nekak" prebavljiv...Zelen je pa :SS, sploh pa s stock "rori"... Seveda govorim samo za vizualo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Slučajno grem danes mimo Dks-a pa se zaseveti notri neko zelenje, pa si rečem; jo pa moram malo bliže pogledat. Zelena barava je sicer res značilna za ninje ampak po slikah sodeč je črna zakon. Drugače pa me je zlo presenetila glede teže, sem imel občutek da je po teži nekje enaka manjši sestrci ki mi je dobro poznana :OK: :OK: . Položaj voznika se mi za mojih 180 cm zdi ugoden morda celo bolj kot pri šestici, za kaj več fellinga bi jo pa z veseljem malo pošpranciral en krog okoli mb ja. :grim :grim

Aja obuta je v očitno letos zlo popularne gume Dunlop Sportmaxx Qualifier če koga slučajno zanima.

Ko sem teto v dks za hec prašal če so hexagonalci serijsko se je samo nasmejala. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prenehal buljit novo v zeleni barvi, z karbonskimi topi ...

...stvor izgleda v živo strupeno....črna je pa.... tud lepa, se strinjam.....pozerska mogoče, he-he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si bil v Celju, jaz sem se tudi danes malo napasel oči na motorjih pa še kje drugje. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem prenehal buljit novo v zeleni barvi, z karbonskimi topi ...

...stvor izgleda v živo strupeno....črna je pa.... tud lepa, se strinjam.....pozerska mogoče, he-he.

Smo skupi gledali in res je stroj :OK: :OK: , men se tudi dopade, točno tak... :whistle:

Decaf :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Smo skupi gledali in res je stroj :OK: :OK: , men se tudi dopade, točno tak... :whistle:

Decaf :devil: :devil:

Kako dopade zdaj....domnevam, da je 1600 km mimo? Previdno, kwaki so nekak na udaru letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako dopade zdaj....domnevam, da je 1600 km mimo? Previdno, kwaki so nekak na udaru letos...

Ja 1600km je mimo, tako da zdaj že na polno, dopade full :OK: , sem prezadovoljen, lepo vozen...skoraj malo prehitro dobil preveč zaupanja .) Jah...Kwak je pač Kwak :whistle:

Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa obnaša menjalnik? A kaj šteka? Js sm kupu lani novo 10-ko '05, pa je bil menjalnik ful v kurcu-mi je kr metalo iz prestave ven (s tem da sm ga lepo počasi ulaufal, ko je bil še čisto nov). Modeli '04 so pa baje imeli ogromno težav s prestavami-jim je še bolj metalo ven iz prestave med samo vožnjo (zraven tega pa so katastrofa bli tudi alternatorji...mojem kolegu je zaribala mašina, je pri veliki hitrosti alternator zdrobilo-pa še skor se je ubil...je mel srečo da je srečno uspel ustavit).

Tako da dokler teh napak ne odpravijo, ne bom imel več 10-ke, je prenevarno!

Da ne omenim začetnih težav z prvo feltno, ko so 10-ke prenehal prodajat, dokler niso napake tovarniško odpravili (zamenjali feltno). Mogoče so na modelu '06 nekatere stvari izboljšane, ampak ne vrjamem da kaj dost.

No, res pa je (sm prej pozabu omenit), da so mojmu kolegu upošteval garancijo, mu zamenjali poškodovane dele, niso pa hotli zamenjat cele mašine, tko da motor zdj ne diha več tako kot je treba...pa tud prodat ne more motorja zarad tega, čeprav je že tolk spustu ceno da glava boli :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
All warranty registered owners of affected ZX1000D6F machines are being contacted and advised to visit their local Kawasaki dealer for the steering damper assembly to be checked and for the steering damper bolt to be tightened to the correct torque setting.

Vir: MCN.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se že začele porodne težave :grrr . DKS je spustil ceno za 10-ko na 2.735.000 sit (prej je bla le nekaj prešernov pod 3 mio), torej se ne prodajajo lih najbolje, kar je po mojem mnenju tudi posledica izjemno ugodnih cen novih motorjev iz uvoza :OK: . Pa tudi Hondini in Yamahini prodajalci so začeli spuščat cene :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!