Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

na gredi si verjetno želel reči .) .

sigurno saj trenutno na kolesu vodi GSX r 1000 06" z 169 kojni na kolesu .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste najdli tako velike številke o moči na zadnjem kolesu ?

Aktualna haybusa ima 155,9 KM ter aktualni ZZR1400 169,1 Km, kar naj bi bilo trenutno največ od vseh serijskih motorjev (kubature oreng 1000+, pravi dragster )..

več na :

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page...3504&Page=1

in podobnih straneh..

Nope. Serijski ima menda 175 KM na zadnjem kolesu, kar ja cca. 5 KM več od K7 Suzukija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Serijski ima menda 175 KM na zadnjem kolesu, kar ja cca. 5 KM več od K7 Suzukija.

A ti ga boš kupu?Sej konjev ma ful pa lahek je tud ful.Sami hudi podatki - dej kup da vidmo če gre kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ga boš kupu?Sej konjev ma ful pa lahek je tud ful.Sami hudi podatki - dej kup da vidmo če gre kam...

Bomo še vidl. Zaenkrat še nobeden ni naredu motorja, ki bi bil hitrejši od 04 desetke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še vidl. Zaenkrat še nobeden ni naredu motorja, ki bi bil hitrejši od 04 desetke :whistle:

R1, 98-02 !!! :winkiss:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. Serijski ima menda 175 KM na zadnjem kolesu, kar ja cca. 5 KM več od K7 Suzukija.

Verjetno si dobil malo napačne podatke.

Serijski motor ima na zadnjem kolesu okoli 162KM z komplet Akrapovičem pa jih ima 176.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ne boš rekel da bi z komplet akrapotam dobil 14 konj? :rolleyes: Mogoče en podatek za moč na gumi, drug pa na gredi? :unsure:

jaz tud mislim da je tak. Sicer pa itak noben navadni uporabnik ne izkoristi niti 60% moci tega motorja...se 600tke nena...

1000ka je pac fajn, ker se recimo da lahko peljes tudi na kaksno daljso furo, predvsem zaradi navora, bolj enakomernega pospesevanja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še vidl. Zaenkrat še nobeden ni naredu motorja, ki bi bil hitrejši od 04 desetke :whistle:

res? lol..

wanna bet :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je na kolesu.

Samo nekaj morate vedeti. Original ima katalizatorje in je homologiran, Akrapovič pa ni. Je samo za na pisto.

Vseeno ne verjamem, da je takšna razlika. Sicer pa, sem šel pogledat na njihovo stran in tam piše, da ima stok 170.x s kompletnim izpuhom pa 176.x (vseeno ali je dvojni ali enojni). :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(greg570 @ 20 Nov 2007 @ 08:06)

Bomo še vidl. Zaenkrat še nobeden ni naredu motorja, ki bi bil hitrejši od 04 desetke

krava

R1, 98-02 !!!

:whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Gixxer se strinjam s tabo.Ampak je pa vseeno fajn,če se lahko pohvališ,da ma tvoj motor 170 pa nekaj konjičkov :D

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še vidl. Zaenkrat še nobeden ni naredu motorja, ki bi bil hitrejši od 04 desetke :whistle:

Da ne? Že takrat sta bla vsaj dva hitrejša...serijska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa tavelk car v gostilni :naughty: ........vsaj dokler kdo ne vidi obrabljenih gum v obliki pravokotnika

Brez skrbi da ne, Johanove gume zgledajo bolj v obliki "V" kot pa pravokotne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res? lol..

wanna bet :evilgrin:

oj pizdek ti bi se pa v malo bolj močni konkurenci mogo pisat ne pa pri jurja

zaj pa bo letelo ah..........................samo da je kawasaki na hofu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro pizdek kaj bi ti sploh rad dokazal z to 12 ki jo imaš

še ne veš tega da................... motorji imajo dost konjev samo gas treba dat

res te ne razumem saj pa so vsi motorji ok vsak ima svoje prednosti in slabosti pa se že enkrat odvadi pljuvat po drugih mašinah ne samo svoje zelenke hvalit :whistle: :whistle: :whistle:

ker prej si mel veš kakšen motor pa si se glih tak peljal in to vredu !!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa kaj pljuva? nikoli nisem in ne bom.. z motorji je podobno kot z ženskami.. so samo lepe in lepše.. (recimo)

govora je bilo o najhitrejšem motorju...

sicer pa se mi hecno zdi da si se ravno ti ujel na provokacijo, ko me itaq poznaš... .)

saj bo hitro minila zima, pa nam bo spet lažje... :naughty:

aja.. ni zelenka... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. ni zelenka... :krneki:

zelenka ali ne,...............za v garaži met pokrito je vse vredu :P :naughty: :winkiss:

:topic:

Lp, Gregor

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!