Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Tak pa zopet ne, pa tam v prazno nabijate :evilgrin: :P :D

Rajši kako konkretno info. o Ninja-e napiši :OK:

lp

Zadnjih par strani je prav tehtnih; je imela ena v redu oseba prometno, tam pa se sedaj menijo o vseh neumnostih. Ko je bilo samo za priglasiti odsek Direkciji za ceste za moto zascitno oblogo pa jih sploh ni zanimalo, ker oni so :yea1: .

O ninja ni kaj dosti, pocakaj se tri tedne.

kawsaki ima zadnje case probleme sam s seboj, hoteli so slediti yamahi, ki ima vmesne generacije, vendar so varcevali s tehnicnim razvojem.

Potem so se sli vice z "evolution type" design way in sedaj bodo zamenjali strategijo.

Kot vse kaze bodo pri mehaniki spet zabusavali, malo konjev dodali in v celoti zamenjali izgled. Ce jim ne uspe z izgledom so peceni, ker motor mehansko zgleda ne bo to, kar bi moral biti.

Bodo pristali na ravni Suzukija.

GG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja 2004 10-ka ima že preko 30.000 km. Jaz sem prevozil z njo zdaj 3.000 km pa sem navdušen kako natančno in brezhibno vse deluje, tak da.....

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kot kaže bom 2008 spet kupil desetko (po 2004) :naughty: :worship: :worship: :worship:

Meni je pa čisto mimo :headbang: , upam da je to samo slika in da bo realnost drugačna :whistle:

Mi je pa ena od prejšnjih objavljenih špekulacij ful huda :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majka :kva2: še rore se zamenja za kakšne "podritne" ala ixil :kva2: :kva2:

se strinjam; pa mogoče bolj zaprte carbon-kevlar plastike, ker je motor pol-naked.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Z več besedami... Zakaj zaboga tista luč visi čez tm spredej?

No ja... kot vsaka ninja(razen 12ke) mi ni všeč :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antares je bla že nekaj dni nazaj v PS-u in motorradu tko da ne mislt da si nas razsvetlil..

hvala antares od tistih ki ne spremljamo motorrad in PS!

drugače pa zgleda strupeno edino sedanja 2006 maska mi je pa dosti bolj všeč. no ampak bo treba v živo videt, sploh kako z akrapo carbon avspuhom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj me motijo oziroma mi "grejo v nos" žmigavci na ogledalih :headbang: , malo čudno zgleda vse skup :whistle:

Izpuh me ne moti, ker to bo rešil ata Akrapovič :naughty:

Pa še kaj bi se našlo ampak pustimo se presenetit do takraat ko zadevo vidimo v živo. :evilgrin:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala antares od tistih ki ne spremljamo motorrad in PS!

V žepu ti je ostalo tisoč tolarjev (ker nisi kupoval motorrad revije).

Pravzaprav, je v trenutni številki Motorrada (in ostalih revij) samo strogi posnetek s strani, ki smo ga tukaj objavili že 8.septembra.

Posnetki sprednjega in zadnjega konca, ki sem jih nalepil, so prišli ven šele včeraj.

Bili smo med prvimi na svetu (celo med revijami), ki so imeli te fotografije včeraj že objavljene.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce tehnike;

agregat uporablja DVOJNE injektorje goriva (za boljši odziv na pospeševanje); metuljasta telesa so ovalne oblike; vhodi za zajem zraka so preoblikovani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne pozabimo s prižganim motorjem.

Jutri, 27.septembra bo tovarna predstavila ne samo vse uradne fotografije celotne serije, ampak tudi tehnične podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce tehnike;

agregat uporablja DVOJNE injektorje goriva (za boljši odziv na pospeševanje); metuljasta telesa so ovalne oblike; vhodi za zajem zraka so preoblikovani.

a šele zdaj so vgradili dvojne injektorje :hmm: ......namreč šestka jih ima že od leta 2005 naprej

drgač pa ni nek pojem lepote ta nova desetka, mi je prejšnji model veliko lepši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa ni nek pojem lepote ta nova desetka, mi je prejšnji model veliko lepši

Odžagaš saksofon, namestiš nove bolj zaprte plastike in druga vzvratna ogledala z žmigavci na hrbtni strani; rezultat lepota prve kategorije.

Pravzaprav, bolj enostavno in ceneje; počakaš še leto pa pol in si kupiš novo generacijo Yamaha R-1, kjer boš dobil najlepši motocikel kar jih je in State of Art Tech.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v živo je novi ZX10R agresiven, ima kratko odsekano zasilno oblazinjeno rit, ne vem, kdo se bo s tem vozil v dvoje ali celo na kake izlete ... za solo vožnje bo pa po mojem bestseller... ima masiven tank in ogromno so delali bojda na feedbacku z vozišča, moči je blo pa zadnja leta itak dovolj

pri žmigovcih so pa tut nardili svojevrsten presežek :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ogromno so delali bojda na feedbacku z vozišča...

Buče. B)

Kakor, da tega nikoli ne delajo...

Se pa strinjam, da je našpičen ko sam Satan, vsaj v primerjavi z umirjeno-elegantno (by Antares) linijo nove CBR-jke...

Me like!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!