Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Mogoče bi edinole ror moral biti v barvi motorina, ali pa vsaj blekisbjutiful...Samo ne tega kroma na SS-ih, pliz...

jap ampak sem prepričan da bo stric akrapovič spet kako svojo umetnino gor dal in bo vse oh in ah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Malce tehnike;

agregat uporablja DVOJNE injektorje goriva (za boljši odziv na pospeševanje); metuljasta telesa so ovalne oblike; vhodi za zajem zraka so preoblikovani.

to je že stara zadeva, jo imajo že 600-ke od leta 04 dalje ali še prej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor, pa se drugi izdelovalci izpuhov bojo mel biznis...ker original avspuh mi je grd, in me spominja na razne "megafone" z motozborov.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi tega okromnega lonca se je verjetno treba kar nagnjen voziti zaradi teže, kot na starih vespah. :whistle:

:grrr :grrr Večina loncev na novih modelih je že iz mešanic titana, inoxa.... ter drugih zlitin tako da niso več tako grobe razlike v primerjavi z Akrapovičem, kot npr na starih ninjah in ostalih japoncih.

Lep primer je recimo letošnji gsx-r 1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še leto pa pol in si kupiš novo generacijo Yamaha R-1, kjer boš dobil najlepši motocikel kar jih je in State of Art Tech.

:lol1: :lol1: :lol1:

a mislš da bo tut men všeč

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič je naredil zelo lepe rore za novo 10-ko. meni pa tudi lepo paše :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič je naredil zelo lepe rore za novo 10-ko. meni pa tudi lepo paše :evilgrin:

Pašeš gor ko ata na mamo. :whistle:

Kake rore? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja, lepi rori. :wub:

A se mi samo zdi, ali sta sedeža na tej zadnji fotki menjana? nekam velik se mi zdi zadnji sedež? :unsure:

ja sedeža nista original ampak bagster - lepo pašeta :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dost dolgo gledal drugo sliko, boš sčasoma pred tisto blond deklino opazil auspuhe :whistle: :whistle:

Še vedno nič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dost dolgo gledal drugo sliko, boš sčasoma pred tisto blond deklino opazil auspuhe :whistle: :whistle:

o pa res.. sem šel prav še enkrat gledat... po kaki minuti se prikažejo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradna akrapovičeva slika :worship: :naughty:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Enkrat bo moja.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!