Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Pa saj to je v bistvu normalno, nenormalno je tud da se r6 prodaja za 2,5 mio, bomo vidli kakšna bo cena jeseni, že zdaj sem zasledil cene okrog 2,3 mio.

Ko pride neka novost na tržišče ma pač nekoliko višjo ceno in tisti, ki imajo denarcev na zalogi ne gledajo na tistih par sto jurjev in pač zadevo kupijo, ker jim je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je že mogo kdo na 10-ki menjat verigo-ketno(kolo-motor)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jaz bi pa imel za prodat poliestrski oklep za ninjo 10 od letnik 04 05. Pripravljeno za barvanje cena 100000sit.

vec info na gsm 031304089

slike lahko na pm.

admini prosim ne zbrisat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he kje si najdel 100 000

ti ocitno noces prodat te poliestre

poliester se dobi za 180 eurov in 20 jurckov je licarskega dela z materialom in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega nisme reku da se ne dobi ampak tukaj je stvar narejena tako kot treba cena je 400 eur. Ne mores pa vse oklepe metat v isti kos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega nisme reku da se ne dobi ampak tukaj je stvar narejena tako kot treba cena je 400 eur. Ne mores pa vse oklepe metat v isti kos!

Hehe poznam takšne ja. Za ta denar mam jest gor karbon pa tut super narejen. Za rabljen poliester pa res ne morš 400eur met. Pa je lohk ne vem kolk dober narejen. Kar pa konc koncev niti ni tok važn ker morš vseen obdelat stvar. Jaz sem dobil carbonske in luknje zvrtal pa gor dal. Brez problema in za isti denar, glede na to da ni blo treba ličanja je blo konc koncev še cenej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal stvar je nova........prav rad bi videl tvoj karbon!? Splho ves koliko stane m2 karbona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva bi kupoval karbon na m2? jest vem kolk pride narejen za na motor in to me je edino zanimalo.

Kar se pa cene tiče pa je res da se je v zadnjem letu in pol od kar sem jaz to dobil stvar občutno spremenila. Proizvajalci ne sfolgajo naredit kolker kitajci pokupijo, tako da verjamem da so cene šle gor. Ampak poliester pa ni ista stvar.........sploh pa cena je pretirana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

KLIK

Slučajno našel, a to se je tudi tle komu zgodilo? :blink:

Mal čudno da kr okvir poči :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

1. vprašanje

Sem slišal, da imajo 10ke 04-05, probleme z alternatorjem..?

Kdo ve kaj več?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vprašanje

Sem slišal, da imajo 10ke 04-05, probleme z alternatorjem..?

Kdo ve kaj več?

lp

anyone? nujno.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyone? nujno.......

Men dela 04,ko urica.Brez težav :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo z alternatorjem, tudi okvirji so na nekaterih mestih površno zvarjeni :headbang:

Drgač pa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mogoče kdo ve, če se pripravlja kaj novega za 2oo8 oz. v bližnji prihodnosti?? :hmm:

Zgolj špekulacije

post-2606-1185996583_thumb.jpg

post-2606-1185996634_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vprašanje

Sem slišal, da imajo 10ke 04-05, probleme z alternatorjem..?

Kdo ve kaj več?

lp

in nenatancnim menjalnikom, predvsem 04 (sploh 6ke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam 6tko 04 pa dela menjalnik odlicno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam 6tko 04 pa dela menjalnik odlicno...

kolegu se dogaja da vcasih kar na lepem ne najde prestave... mogoce je napaka samo v doloceni seriji proizvedenih motorjev

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče razpoložljivih in sigurnih informacij glede nove ninje 1000cm3, sem to že napisal v temi nove Honde fireblade za leto 2008. Dane ponavljam še enkrat si preberite tam

Girox Gravity

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mel 10-ko '04, pa mi je pri prestavljanju v višje prestave v ler metalo (tako da se je mašina v prazno zavrtela), kar me je huuudo motilo in jezilo-pa tud za motor ni blo najbolj ''zdravo''...tako da mora biti nekaj na tem, da so bli menjalniki na 10-kah model '04 (mogoče tud 05) zjebani. Pa tud alternator je bil ful glasen, kar me je med vožnjo motilo...mojemu kolegu je na 10-ki

04 pri 270 kmh zaribala mašina (baje je razneslo alternator), tako da je mel fejst veliko srečo, da se je vse ok končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče razpoložljivih in sigurnih informacij glede nove ninje 1000cm3, sem to že napisal v temi nove Honde fireblade za leto 2008. Dane ponavljam še enkrat si preberite tam

Girox Gravity

Zanimive informacije, vidim da si kar na tekočem z zadevami :grim

Ti se kar razpiši, je zanimivo brat :OK: .)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive informacije, vidim da si kar na tekočem z zadevami :grim

Ti se kar razpiši, je zanimivo brat :OK: .)

Lp, Gregor

Ma hvala. Ce me tako rad beres si poglej temo kacje ride, samo dopust si prej vzami.

:devil:

Popravljeno . Popravil girox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hvala. Ce me tako rad beres si poglej temo kacje ride, samo dopust si prej vzami.

:devil:

Tak pa zopet ne, pa tam v prazno nabijate :evilgrin: :P :D

Rajši kako konkretno info. o Ninja-e napiši :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!