Skoči na vsebino

BMW F 800 GS


DeReN

Priporočene objave

Motor sem pogledal, pač je nov.. :)

Je pa prodajalec pošten človek in je nekomu prej obljubil da mu rezervira do večera, če se on ne odloči je moj.

Drugače bo pa kakšen naslednji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 8. 2017 ob 15:58, NejcZ pravi:

Motor sem pogledal, pač je nov.. :)

Je pa prodajalec pošten človek in je nekomu prej obljubil da mu rezervira do večera, če se on ne odloči je moj.

Drugače bo pa kakšen naslednji :)

Si kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dobil nažalost.. tisti z katerim je bil prodajalec dogovorjen je motor zaaral, ampak ni imel denaja za nakup. Tako sta se dogovorila da ga počaka do prvega septembra, če do takrat ne nabere denarja mu vrne aro in me pokliče.

 

Skratka mučke, škoda. Je pa res da prodajalec denarja ne rabi, se je vidl da mu gre dobr, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, THOMPSON said:

sem ti poslal ZS, če te mogoče zanima.

 

lp, andrej

Sem ti odgovoril da mi napiši kaj več, prilepi kakšno sliko in javi ceno :) Včeraj že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve če je možno zamenjati rezervoar na F800GS iz 16 literskega, ki je original na 24 literskega od GSAdventure ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, MitcH' pravi:

A kdo mogoče ve če je možno zamenjati rezervoar na F800GS iz 16 literskega, ki je original na 24 literskega od GSAdventure ?

Brez predelave okvirja motorja ne! Je kar nekaj razlik.

Tule je zastavljeno enako vprašanje in navržrnih nekaj alternativ. Objavljena je bila tudi predelava okvirja pa ne najdem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MiNa pravi:

Brez predelave okvirja motorja ne! Je kar nekaj razlik.

Tule je zastavljeno enako vprašanje in navržrnih nekaj alternativ. Objavljena je bila tudi predelava okvirja pa ne najdem...

... tudi sedež je med drugim drugačen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, MiNa pravi:

...tule imaš "pat list-e" za vse modele BMW-jev pa lahko primerjaš, kaj je še na obeh modelih različno.

hvala :OK:, bom pogledal, da vidim, kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 128Kkm in spet se je pojavil problem, kot ga je opisal @menih na poti po Stanih z malo osemstotko (F700GS). Ko pade "zaloga" goriva na cca 2-3l (rezerva) in pri temperaturi 35+ stopinj celzija motor občasno "cuka". Tkoj ko sem rezervoar napolnil pa vse BP.

Ponovno bo potreben bo tale poseg....

Po pregledu z GS911 seveda "pamet" ni pokazala nikakršnih napak. Pričakoval bi, da bo kakšen zapis o prenizkem tlaku bencina vendar je vse BP. Tlak je cca 4000mb, motor pa dela kot nov.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 8. 2017 ob 14:25, MiNa pravi:

Evo 128Kkm in spet se je pojavil problem, kot ga je opisal @menih na poti po Stanih z malo osemstotko (F700GS). Ko pade "zaloga" goriva na cca 2-3l (rezerva) in pri temperaturi 35+ stopinj celzija motor občasno "cuka". Tkoj ko sem rezervoar napolnil pa vse BP.

Ponovno bo potreben bo tale poseg....

Po pregledu z GS911 seveda "pamet" ni pokazala nikakršnih napak. Pričakoval bi, da bo kakšen zapis o prenizkem tlaku bencina vendar je vse BP. Tlak je cca 4000mb, motor pa dela kot nov.

Tole je pa bolj tako kot stara AT 750 ko si moral imeti ves čas eno pumpo na zalogi, še bolje kar s sabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj o BMW mobilni asistenci? Od forumaša THOMPSON bom vzel malega GSA, in ima to zraven. Informacije po netu so različne, nekje piše da velja 2 leti, nekje da velja 5 v kolikor je servisiran na pooblaščenem servisu. Ima mogoče kdo informacijo iz prve roke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MitcH' pravi:

kupim crash bar (zaščito motorja in hladilnika) za F800GS

DSC04147.thumb.JPG.4b3637a17ceec72c3a19820124948145.JPG

DSC04148.thumb.JPG.be86a55f3fcb22b93d60728280c46e76.JPG

Malo rabljena zaščita motorja Givi (komplet). Če te zanima me pokliči, prodam.

Problem pri zaščitah (karterja) je, da niso kompatibilne z vsemi bočnimi zaščitami motorja.

Od Givija preverjeno paše zaščita karterja RP5103 in bočne žaščite TN690 ter TN5103.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno zgleda ful dobr, da bi pa to plačal ogromne zneske, pa ne hvala :) Dvomim da je razen videza kaj boljše, sploh če imaš še orginal meglenke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"E-mark certification,one year warranty Sale to worldwide except Europe!"

Po mojem dela do prvega klepeta s policaji, potem pa odvisno od prijaznosti moz v modrem: opozorilo, kazen, izredni tehnični pregled. Ce bi bili resni bi za to ceno uredili CE certifikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, MiNa pravi:

Ne vem kako sveti original, ampak jaz sem na mojem kar "dan ugledal" sploh ko ledice ovinek osvetijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!