Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 6 urami, maus pravi:

ne pomeni, da sem jaz pameten ... razumeš ;) 

ne.. pa ti ?

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Kar ne pomeni da okužbe ne morejo širiti. O pozitivnih straneh cepljenja ogrožene populacije sem že zapisal. S svojimi besedami :)

eno leto si trdil , da asimptomatski okuženi ne morejo širit okužbe.. cepljen brez simptomov je asimptomatski .. 

če si spremenil mnenje potem tudi napiši da si ga..

pred eno uro, ukica pravi:

Nekdo ki trdi da je bil 11. september potegavscina sodi samo v en kraj. Guantanamo.

ni bil potegavščina.. nateg je bil s strani ameriških tajnih ali pa celo podtalnih služb ...

v potegavščini večinoma trpi psiha , ponos .. tam so bili mrtvi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ftp pravi:

Malo si preberi o kakšni osebi se gre. Že pred leti (precej pred korono) so ji na socialnih omrežjih zaprli račune zaradi sovražnega govora,... :eek:

Ma za tebe je OK. :headbang:

Ja ! Za mene je ok. ker me ne zanimajo klasifikacije neke osebe, pač pa njeno delo  in uspehi. In če je od HSE dobila potrditev da nas že vse leto "nategujejo" z nekim nedokazanim virusom, ja potem je to velik uspeh ! ne samo za njo, pač pa za vse človeštvo ! Upam samo, da se ne ponovi zgodba Jane Burgemeister in drugih "kričačev", ki nas opozarjajo pa jim ne prisluhnemo pravočasno.

924275.width-932.jpg.416aa0564d3143d522c41172110c5ca2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, kaizer said:

Ja ! Za mene je ok. ker me ne zanimajo klasifikacije neke osebe, pač pa njeno delo  in uspehi. In če je od HSE dobila potrditev da nas že vse leto "nategujejo" z nekim nedokazanim virusom, ja potem je to velik uspeh ! ne samo za njo, pač pa za vse človeštvo ! Upam samo, da se ne ponovi zgodba Jane Burgemeister in drugih "kričačev", ki nas opozarjajo pa jim ne prisluhnemo pravočasno.

Kako je že rekel en stric....

 

...oprosti jim, saj ne vedo kaj delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej mislite, da Mario Fafangel, Alojz Ihan, Borut Štrukelj in vsi, ki sodelujejo in komentirajo korono, sodelujejo v svetovni zaroti, so plačani od Billa Gatesa ali Pfizerja in nas nategujejo s številkami o okuženih in umrlih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Darko3g said:

Torej mislite, da Mario Fafangel, Alojz Ihan, Borut Štrukelj in vsi, ki sodelujejo in komentirajo korono, sodelujejo v svetovni zaroti, so plačani od Billa Gatesa ali Pfizerja in nas nategujejo s številkami o okuženih in umrlih?

Ne samo oni, tudi ti si zgleda med njimi ? Priznaj, kaj so ti obljubili ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Darko3g pravi:

Torej mislite, da Mario Fafangel, Alojz Ihan, Borut Štrukelj in vsi, ki sodelujejo in komentirajo korono, sodelujejo v svetovni zaroti, so plačani od Billa Gatesa ali Pfizerja in nas nategujejo s številkami o okuženih in umrlih?

Niso plačani, pač pa pdkupljeni, v trem je velika razlika. 

Vir: https://andraz-tersek.si/blog/ (kopirano v celoti)

NI ŽIVLJENJSKO POMEMBNO, A TUDI NI POVSEM, NEPOMEMBNO: ČE STE PLAČALI GLOBO, LAHKO OD DRŽAVE TERJATE VRNITEV PLAČANE GLOBE

Objavljeno 19. 04. 2021
publishwall_1618865755_6594189.jpg

Vsakdo, ki je bil kaznovan/oglobljen zaradi (in samo zaradi) »sodelovanja« na javnem protestnem shodu ali »nahajanja« na kraju shoda ali »zadrževanja« ali »prisotnosti« na kraju protestnega shoda, lahko od države terja vračilo plačane globe. Če globa še ni bila plačana je ni treba plačati. Ne glede na pravni pouk in ne glede na pritožbeni rok.

Če je bila oglobljenemu posamezniku ali posameznici povzročena dodatna škoda, materialna (finančna) ali nematerialna, lahko tudi zaradi tega toži državo. Seveda pa je v tem primeru treba »dokazati« škodo.

Razlog? Odločitev Ustavnega sodišča RS, št. U-I-50/21 in njena razlaga – razumna in logična.

V prvem primeru se sklicujete na 190. člen Obligacijskega zakonika:

(1) Kdor je bil brez pravnega temelja obogaten na škodo drugega, je prejeto dolžan vrniti, če je to mogoče, sicer pa nadomestiti vrednost dosežene koristi.

(2) Z obogatitvijo je mišljena tudi pridobitev koristi s storitvijo.

(3) Obveznost vrnitve oziroma nadomestitve vrednosti nastane tudi, če kdo nekaj prejme glede na podlago, ki se ni uresničila ali je pozneje odpadla.

V drugem primeru pa se sklicujete na 179. člen tega zakonika:

Denarna odškodnina

(1) Za pretrpljene telesne bolečine, za pretrpljene duševne bolečine zaradi zmanjšanja življenjske aktivnosti, skaženosti, razžalitve dobrega imena in časti ali okrnitve svobode ali osebnostne pravice ali smrti bližnjega in za strah pripada oškodovancu, če okoliščine primera, zlasti pa stopnja bolečin in strahu ter njihovo trajanje to opravičujejo, pravična denarna odškodnina neodvisno od povračila premoženjske škode, pa tudi če premoženjske škode ni.

(2) Višina odškodnine za nepremoženjsko škodo je odvisna od pomena prizadete dobrine in namena te odškodnine, ne sme pa podpirati teženj, ki niso združljive z njeno naravo in namenom.

Samo povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

ne.. pa ti ?

eno leto si trdil , da asimptomatski okuženi ne morejo širit okužbe.. cepljen brez simptomov je asimptomatski .. 

če si spremenil mnenje potem tudi napiši da si ga..

ni bil potegavščina.. nateg je bil s strani ameriških tajnih ali pa celo podtalnih služb ...

v potegavščini večinoma trpi psiha , ponos .. tam so bili mrtvi..

Ne govorim o brez simptomih ampak cist normalni okuzbi. Ze teh je dovolj. Tudi med cepljenimi.

Še vedno pa trdim, da ljudje brez simptomov (a pozitivni), redko ali sploh ne kužijo drugih.

 

Sicer pa zaupajmo strokovnjakom. Fafangel je odšel. Ma poln kufr strokovne skupine in vlade.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzpodbudno, pravni državi je ponovno uspelo ustavit Maršala Twita in njegovo oproda Hujsa pri vandaliziranju demokracije:

"Očitno je zmagal razum. Postopek se je ustavil, sodnica pa se je v imenu sodstva opravičila," je vidno olajšan povedal dijak Matic ob odhodu z Okrajnega sodišča v Mariboru,...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/o...

Mogoče pa se s pomladjo vrne tudi razum?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fafangel je že pojasnil, zakaj je odstopil.

Zaradi zamenjav ljudi na NIJZ, kot ustreza politiki

Zaradi borbe za stolčke na NIJZ

zaradi vmešavanja politike v odločitve

 

Simpl a ne..in potem naj človek verjame strokovnjakom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, nejc74 pravi:

Vzpodbudno, pravni državi je ponovno uspelo ustavit Maršala Twita in njegovo oproda Hujsa pri vandaliziranju demokracije:

"Očitno je zmagal razum. Postopek se je ustavil, sodnica pa se je v imenu sodstva opravičila," je vidno olajšan povedal dijak Matic ob odhodu z Okrajnega sodišča v Mariboru,...
https://www.24ur.com/novice/slovenija/o...

Mogoče pa se s pomladjo vrne tudi razum?

s pomladjo bo novi val, ker tako ustreza politiki, na razum pa res ne računaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

173696633_10161211284044657_3308840805089918520_n.thumb.jpg.640ac61bd0d915e7879b0542ec46366e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, mladench pravi:

Fck potres je biu... za 14dni vsi pod podboji vrat stat!

sori .. iz rok mi je padu :dry: 

kaj dela cepivo, ane ane :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

sori .. iz rok mi je padu :dry: 

kaj dela cepivo, ane ane :huh: 

kva ti je padl? kolut sira? :D 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, a te je nehalo rukat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

najbolj mi je všeč ko na potnem listu piše "imun" malomorgen majmun!!!

pa vseeno se boš šel cepit...ne razumem, da imaš samega sebe tako za norca? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!