Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Če so odsevne, potem je ponoči "sila važno" kako odsevajo, ko te med vožnjo nekdo obsveti z boka :?

 

Za pozerstvo pa itak zažge novoletna jelka.... se vsak obregne in še malo potipa, če ne vidi dobro.

te vaše velike kravice so pa ja vedno dobro vidne :D pa še lučke se jim navesi, pa fluo čelade in jakne, tko da se vse šajna :D

 

dajem 1 glas belo-modri kombinaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so odsevne, potem je ponoči "sila važno" kako odsevajo, ko te med vožnjo nekdo obsveti z boka :?

 

Za pozerstvo pa itak zažge novoletna jelka.... se vsak obregne in še malo potipa, če ne vidi dobro.

Ni za pozerstvo sam da pa ko je parkiran zgleda ko novoletna jelka mi ni vsec :)....

 

te vaše velike kravice so pa ja vedno dobro vidne :D pa še lučke se jim navesi, pa fluo čelade in jakne, tko da se vse šajna :D

 

dajem 1 glas belo-modri kombinaciji

Mas prav...bom se razmislu v smiselnost nakupa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te vaše velike kravice so pa ja vedno dobro vidne :D pa še lučke se jim navesi, pa fluo čelade in jakne, tko da se vse šajna :D

 

dajem 1 glas belo-modri kombinaciji

 

Na usnjene resice za na balnaco si pozabil.

 

Ce mas pa se kravji zvonec okol vratu si pa se slisen, ne samo viden.  Sploh v megli je zadeva fletna.   :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na usnjene resice za na balnaco si pozabil.

 

Ce mas pa se kravji zvonec okol vratu si pa se slisen, ne samo viden.  Sploh v megli je zadeva fletna.   :smoke:   

Všečen komentar...nimam besed si me preprical v kravji zvonec. Nalepke odpadejo.

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barvna kombinacija me najbolj moti da ne bo prevec vse pisano izpadlo...

Stvar je enostavna, več kot 2 barvi + črna + carbon ne sme biti na mopedu, če le sam ni večbarven. se pravi se lahko igraš s temi barvami, kot jih imaš na mopedu. Če je moped belo črn siv z rdečim napisom, žal modra ne gre lepo na feltne, razen če napise na mopedu menjaš v modro barvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je enostavna, več kot 2 barvi + črna + carbon ne sme biti na mopedu, če le sam ni večbarven. se pravi se lahko igraš s temi barvami, kot jih imaš na mopedu. Če je moped belo črn siv z rdečim napisom, žal modra ne gre lepo na feltne, razen če napise na mopedu menjaš v modro barvo.

Dami ne nima rdecih napisov...tista nalepka na kljunu nebi bila rdece/crna ampak modro crna, si me narobe razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami ne nima rdecih napisov...tista nalepka na kljunu nebi bila rdece/crna ampak modro crna, si me narobe razumel.

Če je moped belo črn, potem so komot modre feltne. Modra barva se ponovi v znaku BMW, lahko se pa zgleduješ tudi mal po barvnih paletah, kot jih je mel bemfl pred leti

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je moped belo črn, potem so komot modre feltne. Modra barva se ponovi v znaku BMW, lahko se pa zgleduješ tudi mal po barvnih paletah, kot jih je mel bemfl pred leti

Glede na njihovo barvno paleto je še najbolj podobna modri iz BMW logota barva light blue....ker blue reflectiv bi precej mimo usekala :)

 

ebay-colores-dart-ing.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak. Sej enako sem jaz zbiral barve, zelena, kar sem dodal (fetne nalepke, ročice)  se je morala ujemati z napisom SX, pa s pokrovi prednjih vilic.

Pa še eno dejstvo:

Vsaka barva, pa tudi stil oblika ki štrli ven (ki je bolj vidna kot celota motorja) je fajn če se nekje na mopedu vsaj 1x ponovi.

Ti imaš trenutno samo v emblemu modro, in ne bo nič narobe, če se bo črno bela kombinacija ponovila na feltni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ker ma plavo samo v znački, se da mal posleparit in ni nujno da je zadeva prou 100% enaka. ker tudi pr GS-u je ful enih "sestavnih delu" in se bolj porazgubi. ne moreš dat pa na kwakija drugačne zelene kot točno njihove, ker se že z letala vidi, da si ga usral. tko da če bojo nalepke na tanku in feltnah uskaljene pol si po moje zmagu, tudi če ni to prav ista plava kot na znački. pa tudi te detajle boš najbolj sam opazu, da te bomo takoj na cesti prepoznali bo treba kaka bolj radikalna sprememba. recimo nejca GS nisi mogu nikol zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všečen komentar...nimam besed si me preprical v kravji zvonec. Nalepke odpadejo.

 

Jest ga skoz nosim.  :smoke:

 

PS: pa se bolj vsecen je od od odsevnih jopicev  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga skoz nosim.  :smoke:

 

PS: pa se bolj vsecen je od od odsevnih jopicev   ;)

si pa pozabu povedat, da si tudi na moto žegnanjih potem bolj opazen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa pozabu povedat, da si tudi na moto žegnanjih potem bolj opazen :P

 

Tam pa sploh.  :D  

 

To je itaq prvi razlog, kateri je botroval odlocitvi za nabavo.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je ker nalepke so od dveh razlicnih proizvajalcev in se bojim da bi izpadlo grdo pol....glede zvonca pa ni panike, medeninasta pase itak na vse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je ker nalepke so od dveh razlicnih proizvajalcev in se bojim da bi izpadlo grdo pol....glede zvonca pa ni panike, medeninasta pase itak na vse :P

doro ne vem kolko te bojo upalili za te nalepke za feltne, ma ponavadi so ene 10€ kar ni tak hud riziko. če bo grdo pej odlimaš. 

 

oz. si lahko daš na feltne samo napis brez črte, al pa belo črto. 

 

sicer pa za bit vsaj malo bolj edinstven mislim da rabiš kej od tega :P

http://stores.ebay.com/Signature-Custom-Designs/_i.html?_nkw=R1200GS&submit=Search&_sid=1167932119

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doro ne vem kolko te bojo upalili za te nalepke za feltne, ma ponavadi so ene 10€ kar ni tak hud riziko. če bo grdo pej odlimaš. 

 

oz. si lahko daš na feltne samo napis brez črte, al pa belo črto. 

 

sicer pa za bit vsaj malo bolj edinstven mislim da rabiš kej od tega :P

http://stores.ebay.com/Signature-Custom-Designs/_i.html?_nkw=R1200GS&submit=Search&_sid=1167932119

24€ z postnino pridejo te za feltne....ne gre se mi za bit edinstven le malo bolj viden in da ne prevec kičasto izgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24€ z postnino pridejo te za feltne....ne gre se mi za bit edinstven le malo bolj viden in da ne prevec kičasto izgleda :)

ma kej boš bolj viden zarad nalepk na feltnah :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kej boš bolj viden zarad nalepk na feltnah :?

Odbojne...drugace jih nebi niti dajal gor :P:) samo razmisljam o tem drugace bi ze nabavil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odbojne...drugace jih nebi niti dajal gor :P:) samo razmisljam o tem drugace bi ze nabavil

ti pa maš smisu za humor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa maš smisu za humor.

Tudi to ampak namen je bil pa tak kot sem reku...ne vidim nic smesnega tle...ok pustmo stat itak me je ze minilo :P:D

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podnevi ne boš nič bolj viden. Ponoči pa maš luč...kozolec pa tut ni tok majhen da bi ga kar spregledali :D

 

drgač pa mislim, da eno svojo noto moraš dat svojmu motorju, pa četudi mu daš druge barve ventilčkov, al pa medvedka oduzat. to pa zato, da ve da je tvoj in se ne goni sk komerkoli okoli :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ne moreš vrjet,ene nalepke odbojne za na platišča pa takšna drama....... :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet nimamo vsi tako lepo barvno usklajenih motorjev kot ti...kozolc je bel a ima vec odtenkov kot une znane sive bukve :D Pa nemska zastava ne tako lepo pase gor kot taljanska ja MTS :P

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet nimamo vsi tako lepo barvno usklajenih motorjev kot ti...kozolc je bel a ima vec odtenkov kot une znane sive bukve :D Pa nemska zastava ne tako lepo pase gor kot taljanska ja MTS :P

Na MTSju je taljanska trobojnico gor izključno zato, da moped skup drži in le ta ne razpade od vibracij :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to ampak namen je bil pa tak kot sem reku...ne vidim nic smesnega tle...ok pustmo stat itak me je ze minilo :P:D

bom tudi nabavil :kva2: samo ne vem katera barva paše na sivo?  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!