Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Zanima me če kdo ve kateri bi bili boljši. Brembo ali TRW diski?

Doskrat na polno bremzam, pa da mi jih ne zvije. Zvite mam že sedaj.

Brembo maš prvo vgradnja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest neb nč spreminju, Brembo :grim , edin pazi, da bo oriđiđi :smoke:

 

Sej ravno oriđiđi ne bom vzel, vsaj se pr BMW, bremobo pa lahko, pa organske pakne, tako kot original, oziroma potem vse od bremba pa basta, če ugotovim da je top roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ravno oriđiđi ne bom vzel, vsaj se pr BMW, bremobo pa lahko, pa organske pakne, tako kot original, oziroma potem vse od bremba pa basta, če ugotovim da je top roba.

hotu sm ti povedat, da pazi na ponaredke od Bremba, ker jih je največ na tržišču :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo uporablja handlebar riser oz. povišek krmila na GS-u? Vedno bolj mam obcutek, da mi visina krmila ne ustreza...visok sem 182cm in ko se dvignem na stopalke imam stegnjene roke in sem precej "upognjen" naprej, krmilo drzim pa samo z prsti. Berem mal pri ponudnikih in pise, da za voznike do visine 175cm priporocajo 2,5cm povisek, za nad to visino pa 4cm...zanimajo me vase izkusnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo uporablja handlebar riser oz. povišek krmila na GS-u? Vedno bolj mam obcutek, da mi visina krmila ne ustreza...visok sem 182cm in ko se dvignem na stopalke imam stegnjene roke in sem precej "upognjen" naprej, krmilo drzim pa samo z prsti. Berem mal pri ponudnikih in pise, da za voznike do visine 175cm priporocajo 2,5cm povisek, za nad to visino pa 4cm...zanimajo me vase izkusnje?

Jaz imam montirano tole http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=14308111715217&ls=en&nc=1430811199-5981&rubnum=brands.bmw.r1200gs&artnum=LEH.07.039.117/S&id=5&gesamt_zeilen=Tshowrub--brands.bmw.r1200gs&typid=175353925

Visok sem 175 cm in vsaj za mene je veliko boljši občutek!!! Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Maš kakšno sliko s svojimi 175 cm kako zgledaš na GS.u =)? Sedež znižan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend ma na GSA-ju tudi neki takega, a ne ve ali je to original gor ali je dal prejsnji lastnik...in je tudi 175cm visok, pa mu full ustreza. Glede nato, da sem jaz 7cm visji ne vem ali bi bilo 25mm dovolj...samo zaradi tega se mi gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kakšno sliko s svojimi 175 cm kako zgledaš na GS.u =)? Sedež znižan?

 

Ne vem če imam kakšno sliko...   sedež original višina na nižji poziciji, na tleh sem cca. s pol stopala na obeh straneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend ma na GSA-ju tudi neki takega, a ne ve ali je to original gor ali je dal prejsnji lastnik...in je tudi 175cm visok, pa mu full ustreza. Glede nato, da sem jaz 7cm visji ne vem ali bi bilo 25mm dovolj...samo zaradi tega se mi gre.

Ne vem kako je z gas "zajlo" in pletenicami za zavoro/skopko če je krmilo višje, da ni potem vse skupaj prekratko oz. preveč na "knap"!?

V mojem primeru je slednje brez panike.

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je z gas "zajlo" in pletenicami za zavoro/skopko če je krmilo višje, da ni potem vse skupaj prekratko oz. preveč na "knap"!?

V mojem primeru je slednje brez panike.

Mislim, da to nebi smelo bit problem...zajle nima LC...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če imam kakšno sliko...   sedež original višina na nižji poziciji, na tleh sem cca. s pol stopala na obeh straneh.

 

Ok, grem na testno v soboto, pa da vidim, kako se bo izšlo za mojih 173cm :P. Glede na to, da je pa znižan sedež v dodatni opremi brez doplačila, je pa to top shit zadeva :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po petih sezonah si je moj, hitro pokvarljivi, GSA zaslužil nekaj dodatne teže:

 

 

Must have za bokserja: par deci rezervnega olja:

flaska.jpg

 

 

Naslednji must have: Škatla za orodje:

skatla-za-orodje.jpg

 

 

Pa konkreten blatnik oz. zaščita zadnjega amortizerja:

blatnik.jpg

 

 

Pa še malo bolj konkretna "stopinja" (površina in debelina) stranskega stojala:

stransko-srojalo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je locirana tista flaška za olje? Priročno

 

V desni polovici rezervoarja za gorivo.

 

flaska2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatni blatnik za GS LC prodajam ze lep cas a na koncu ga bom verjetno obdrzal in prodal tega, ki je bolj "po gumi" in je iz carbona...ker se mi zdi da za kako offroad turco ni to to...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatni blatnik za GS LC prodajam ze lep cas a na koncu ga bom verjetno obdrzal in prodal tega, ki je bolj "po gumi" in je iz carbona...ker se mi zdi da za kako offroad turco ni to to... :P

Ali ti ropota in spodaj tolče po nihajki?

 

Problem enostranske pritrditve in zvijanje preslabotne konstrukcije. Če se zadeva v nihajko, nanjo prilepi samolepilno penasto gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet kje talajo te GS.e zastonj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet kje talajo te GS.e zastonj?

Zaslužit si moreš ,pol pa vsi ponujajo  :P

 

Kje pa je locirana tista flaška za olje? Priročno

Ta zadeva je mišljena in se uporablja na Ameriškem trgu,tam namesto flaške pride nekakšen filter ne vem česa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa kupu ta nosilec?

 

http://www.bmwgsemotion.com/

 

Zelo korekten tale Lorenzo. In vsi njegovi artikli (kar sem jih pač videl) so lepo izdelani. Dostava pa je tudi ekspresna.

Našel pa sem ga, ko sem iskal škatlo za orodje v Evropi.

Potem pa sem poklikal še nekaj stvari...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaslužit si moreš ,pol pa vsi ponujajo  :P

 

Ta zadeva je mišljena in se uporablja na Ameriškem trgu,tam namesto flaške pride nekakšen filter ne vem česa......

Tam imajo GSA-ji za ameriški trg montiran lovilec tekočin - v ta lovilec so speljani odduški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ti ropota in spodaj tolče po nihajki?

 

Problem enostranske pritrditve in zvijanje preslabotne konstrukcije. Če se zadeva v nihajko, nanjo prilepi samolepilno penasto gumo.

Ne, bolj problem je ker je odmaknjen od gume samo cca. 1-1,5cm in ce mas kramparco gor ali malo bolj grobo gumo in ti kak kameg gor "potegne" ga odlomi...za kdaj pa kdaj zavit na makadam in vecinoma voznjo po cesti je pa super.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam imajo GSA-ji za ameriški trg montiran lovilec tekočin - v ta lovilec so speljani odduški.

Ja sej mi je na servisu Kiro povedu ,sam sem pozabil  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je to čudo za R1200GS filter na oddušku rezervoarja za gorivo, ki ga imajo vsi ameriški modeli. Uporabniki te filtre ponavadi odstranijo, ker se aktivno oglje pri takšnih podvigih "napije" vlage in povzroča vakuum v rezervoarju. Tale ga na srečo ni prevrgel v vodi....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!